27 Nisan , 2024, 14:24:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

Balböceği

SELSEBIL NASILSIN CNM GORUSMEYELI niye buyuk yaziyomki :ehi: :ehi:

GüzeLCe

haya canım sende mi klomen kullanıyorsun pko lumusun

haya

bırkere kulandım buay yumurtalıklarım cok sıstıgı ıcın catlata ıgnesı yapmadı

GüzeLCe

haya cım sanırım sen 1 aydır kullanıyorsun klomen ben 1 yıl kullandım klomen ve her ay dozu artırıldı yumurtalıklar büyütüldü fakat cok stres girdiğim için dr 4 ay ara verdi 1 ay sonrada çatlatma+asılama yapılacak

haya

evet daha bıkere klomen bana 50gr verdı dozu fasla geldı yumurtaık 23cm oldu dozu dusrcek hehalde benım buay sonra ıgne  hemıle kalalım hemen ya:)

GüzeLCe

canım 23m ise çok ii ama çok ümitlenme hiç bi sorunun olmaz ama sterse girdiğin için yine olmaz  ;)
Allahım gönlüne göre cok aratmadan versin inşllh

haya

bugun adet oldum saten 23cm oluncada ıgneyı yapamıomus kıste cevırır dıye buay dozu dusurecek ıgne yapacakmıs adetın 2.gunu yada 3gunu gdecem

= - =SeLSeBiL= - =

arkadaşlr benim leptop kafayı yedi iyice birden donuyo ve yarım saat sonra filan açılıyor sürekli kopuyorum:)
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

GüzeLCe

Allahım inşllh hamiş kalırsın sakın sters girme düşünme cok olurmu baq senın şansın daha cok  ;)

haya

kıslar ben bugun adet olmustum az bı kanamam oldu sımdı bırsey yok normal kadınsı  akntı gbıı bı sans varmı sızce

GüzeLCe

hayır cnm bi ay ümitlenme ok ;)  canım gecen ay ben bayıldım,mide bulantısı,canım sürekli bişiler istedi aşerdim yani ama sonuç psikolojikmiş  :ehi: :ehi: :ehi:

haya

sıtede okuum sımdı songulaydın mı kım bılmıomda 2damla kan ve kahverengı akıntısı gemıs sadece  hamıleymıs suanda

haya

cok merak edıorum sızce olabılırmı sans

GüzeLCe

Haya sana cvb yazcam diye başım döndü :ehi: bunu şimdi bilemeyiz ama beklemekten baska caren yoq Allah yardımcın olsun cnm

haya

alah razı osun cnm dua edıcem sana bol bol