Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

zen_s

ultrason amcayada benzin deposu gibi davran sende araba gibim  :ehi: :ehi: :ehi: sen şimdi ultrasonu görünce gülmekten stresi atarsın  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

zen_s

aman diyim doktorun yanıdada kopma böyle  :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

umarim aklima gelmezsin zeyneppp... yoksa koparimmmmm  :ehi: :ehi: :ehi:

zen_s

bence ultrasonu görünce gelecem aklına patlatacan kahkahayı  :ehi: :ehi: :ehi:

Mavish

keyifler bozulmadigi sürece sorun yok... patlatalim kahkayi....  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

zen_s

aynen canım vur patlasın çal oynasın nasıl olsa gelecek olan gelir  :muzz: :muzz: :muzz:

Mavish

bu arada bugün son günüm.. noel tatilleri basliyooooooo  :hieyt: :hieyt: :hieyt:  :hieyt: :hieyt:

bol bol gezicem in saa ALLAH bu 3 günde.... kafayi bosalticam... önümüzdeki 3 gün yokummmmm....  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

zen_s

vavvv kıskandım seni şimdi.Bende yeni döndüm izinden hala gözüm var tatillerde ne uslanmaz arlanmaz kadınım ben  :ehi: :ehi:

Mavish

birazda biz kaybolalim zeynep hanimmm... ütüler birikiyooooo....  :ehi: :ehi:

benimde hep tatile ihtiyacim var... senenin 365 günü...  :ehi: :ehi:

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: yap ütüleri biriktirme sonra benim gibi işde uyu  :ehi:
tembel gelin sende  :k06:

Mavish

:toothy10: :toothy10:

ne bicim cerkez geliniyim degil mi  :ehi: :ehi: :ehi:

zen_s

yahu boşverrr biz çalışıyoz diye tatiller gözümüzde değerleniyor ev hanımları da bize özeniyor ne yaman çelişki bu be  :ehi:

Mavish

Mavish

burcummmm nerdesin kuzummmmmmmmmmmmmm...  :crybaby2: