27 Nisan , 2024, 16:46:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

mitna

daha önce de yazmıştım ben de bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım.adetim 2 gün geçikti dün test yaptım pozitif çıktı.ancak testi yaptıktan 1-2 saat sonra adet oldum.hem de diğer aylardaki gibi yoğun bir şekilde.acaba test hatalı sonuç mu verdi?niye böyle bir şey olmuş olabilir?daha doktora gitmedim.bugün gidicem.düşük olmuş olabilir mi acaba?

eliiif

canım idrar tahlili mi? pozitif çıktı kan mı? çünkü biliyosun ki idrarda hata payı kana göre daha yüksek ama kan tahlilinde pozitif çıkıpta öyle adet olduysan canım o zaman mutlaka hemen doktoruna git ve bizi de haberdar et inşallah hamilsindir ve üstüne görme dedikleri şeydir bu adetinde hadi bakalım canım hayırlı haberlerini bekliyoruz :amin:
               buarada ben de az önce doktordan geldim bu ya klomen kullanmıştım yumurtam büyümüş 20mm olmuş dediki istediğim boya gelmiş çok güzel bu gün ve hafta sonu 3 gün boyunca kocanla beraber ol pazartesi gel bakalım yumurtan çatlamışmı dedi ay doktordan çıktıktan sonra birden o kadar heycanlandım ki sanki içim de bişey kıpırdadı bu ay olcakmış gibi geldi yani anlıcanız kızlar klomen şimdilik işe yaramış gözüküyo bakalım kendiliğinden çatlarsa ne ala :basardim:

HATDEV22

ELİFCİM İNŞALLHA OLUR BENDE KULLANDIM GEÇEN AY BAŞLADIK BU AYDA KLOMEN + ÇATLAMA İĞNESİ VURULDUM SONRASINDA DA BEKLİYORUM 21 MART TI ADETİM PEK BİŞEY HİSSTEMİYORUM BAKALIM NE OLUCAK ....
bebiş istiyorum allahın iziniye

eliiif

bana çatlatma iğnesi wermedi bakalım inşallah kendiliğinden çatlar seninde bişey kalmamış adet olmana artık önümüzdeki hafta öğrenirsin sonucu heralde  inşallah hayırlı haberlerini alırız  :amin:

mitna

merhaba arkadaşlar,üzeleyim mi sevineyim mi şaşırdım:)klomen ve çatlatma iğnesinle bu ay hamile kalmışım ama düşmüş:( kimyasal gebelik.doktor bunu kadınların çoğunun yaşadığını ama farkına bile varmadıklarını söyledi.rahim de ufak ufak parçaları kalmış ama vücut kendi atıcak dedi.kromozomların veya başka bir şeyin yanlış şifrelenmesinden olabilir dedi.dursaydı da sakat olurdu dedi.üzüldüm ama hamile kalabildiğime de sevindim.polikistik over hastası olduğum için imkansız gibi geliyordu.doktorum da aslında sevinmem gerektiğini söyledi.inşallah bir daha tekrarlamaz.bakalım tekrar içmeye başladım klomeni.acaba çok yüksek dozda içiyorum diyemi böyle bir şey oldu?onu sormayı unutmuşum doktora.en büyük etkende stresmiş o yüzden kafamıza takmamaya çalışıcaz,uğraşmaya devam edicez:)Allah herkesin gönlüne göre versin :amin:

gülay t.

Mitnacım canım hamile kalabildiğine çok sevindim. Erken dönemde düşen bebekler anormal gelişen bebekler olduğu için bu Allah'ın bir lütfu aslında. İnsan üzülüyor tabi ama çok şükür en azından tedaviden sonuç aldınız. İnşallah bir sonraki hamileliğin çok güzel olur ve doğumla sonuçlanır. Klomenin yüksek dozda kullanılması neden olmamıştır merak etme, pekçok kadın yaşıyor bunu ama çok azı fark ediyor. Bizler herşeye dikkat ettiğimiz için hemen anlıyoruz :k06: Adetle atılır parçalar birşey kalmaz ben de yaşamıştım, kanda çıkmıştı gebelik ama birkaç gün sonra düştü zaten kandaki oranda oldukça düşüktü. Hakkından hayırlısı olsun canım.

mitna

Alıntı yapılan: gülay t. - 19 Nisan , 2009, 19:03:26
Mitnacım canım hamile kalabildiğine çok sevindim. Erken dönemde düşen bebekler anormal gelişen bebekler olduğu için bu Allah'ın bir lütfu aslında. İnsan üzülüyor tabi ama çok şükür en azından tedaviden sonuç aldınız. İnşallah bir sonraki hamileliğin çok güzel olur ve doğumla sonuçlanır. Klomenin yüksek dozda kullanılması neden olmamıştır merak etme, pekçok kadın yaşıyor bunu ama çok azı fark ediyor. Bizler herşeye dikkat ettiğimiz için hemen anlıyoruz :k06: Adetle atılır parçalar birşey kalmaz ben de yaşamıştım, kanda çıkmıştı gebelik ama birkaç gün sonra düştü zaten kandaki oranda oldukça düşüktü. Hakkından hayırlısı olsun canım.
canım senin de kanaman herzamankinden biraz daha fazla olmuş muydu?ben de öyle.sen tedaviye devam ediyor musun yoksa bebeğin oldu mu?bu arada yazdıkların için de sağol canım moral oldu.parça kalmış dediği için korkuyordum ama sen içimi rahatlattın.. :flowers:

>Gülbade<

Canim benim insallah bu ay´da tedavi yanit verir ve bebisin tutunur  :amin: bende bu ay tedaviye baslayacam, bugün öncellikle hormon testine gidicem.. :tongue3:

mitna

Alıntı yapılan: Gülbadem - 20 Nisan , 2009, 07:09:08
Canim benim insallah bu ay´da tedavi yanit verir ve bebisin tutunur  :amin: bende bu ay tedaviye baslayacam, bugün öncellikle hormon testine gidicem.. :tongue3:
canım senin de inşallah hormon testi güzel çıkar ve ilk ayda hamile kalırsın. :k06:

>Gülbade<

insallah bi tanem, insallah allah hepimizin dualarini kabul eder. kan verdim bugün, ama maalesef cumagünü doktor randevu verebildi... bekle bekle gecmez bu hafta yaaa :y25:

gülay t.

Mitnacım benim  kanamam normalden pek de farklı değildi ama internetten araştırdığım kadarıyla kimyasal gebelikte kanama normalden biraz daha yoğun olabiliyormuş sonuçta bir canlı oluşuyor ve atılıyor kan yoluyla. Ben bir süre Klomenle tedavi gördüm yumurtalarım büyüdü çok şükür. Daha sonra kendiliğinden hamile kaldım  , şu an Rabbim ömür verirse 7 haftalık hamileyim.Hepinizin olur inşallah en hayırlı zamanda. :amin:

mitna

Alıntı yapılan: gülay t. - 20 Nisan , 2009, 15:59:12
Mitnacım benim  kanamam normalden pek de farklı değildi ama internetten araştırdığım kadarıyla kimyasal gebelikte kanama normalden biraz daha yoğun olabiliyormuş sonuçta bir canlı oluşuyor ve atılıyor kan yoluyla. Ben bir süre Klomenle tedavi gördüm yumurtalarım büyüdü çok şükür. Daha sonra kendiliğinden hamile kaldım  , şu an Rabbim ömür verirse 7 haftalık hamileyim.Hepinizin olur inşallah en hayırlı zamanda. :amin:
ay canım benim hayırlara nasip olur bebeğin inşallah..Allah isteyen herkese versin..ben de düşükten sonra bu ay çok ümitliyim ama bakalım :)

HATDEV22

günaydın kızlar herkeze günaydın....
ya arkadaşlar bişey sorucam benim bu ay ikinci kullanışımdı klomeni ilk defada çatlama iğnesi vuruldum. ama olmadı . bugün adetimin 2 günü doktora gitmem şart 5 gününe kadar klomene başlamam için eski doktoruma da gitmicem artık yeni bir doktora gidicem o yüzden 1 ay ara versem mi acaba bidahaki ay mı gitsem.... yada ara verirsem başamı dönmüş olurum üfff anlamadım gitti.

g_ülten

hatdev22 arkadaşım 3ay kullanmayı öneriyor doktorlar adetinin 5günü klomen kullan artı folikasit kullan yumurtalıkları besliyor folbil bide adetinin 14.günü doktora git çatlama olmuşmu diye baktır olmadıysa pregly yaptır  ve adetinin 12ve 16günü arası ilişkide bulun bide derlerki sabah erken ilişkiyr girinde kalma oranı yüksekmiş ama ilacı bırakma allah gönlüne göre versin canım ben yaptım bu dediklerimi hala hamile kalamadım  :toothy10: sitresten olmuyo diye bu ayın sonunda tatile gitmeyi istiyorum bence sizde biraz dinlenin hayırlısı zaten adamlarda bıktı yatıp kalmaktan biraz uzaklaşsak iyi olur yoksa adamlar bizden nefret edecek ALLAH hepimize evlat nasip İNŞALLAH  :amin:hoşcaklaın :wave:

HATDEV22

sağol gültencim bilgilerin için dediğin gibi ben doktora gideyim yine bakalım bana ne diyecek