17 Mayıs , 2024, 21:51:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

s.yalçın

polikstik over sendromluyum doktor kontrolünde klomene basşladım 7 haziranda kontrolüm war gelişmleri aktarıırm  inşallah olur :)) :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah olur... şeker ilacı verdi mi? bende de 2 yıl önce vardı tedaviyle, geçen yılda hafif pko vardı; şeker ilacı kullanıyordum...

zen_s

bende klomene başladım dün bitirdim ilacı 26 Ekimde doktora gideceğim bakalım hayırlısı :)
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım sen de pko vardı dimi... doktora şeker hapını sordun mu?

zen_s

Evet csnım pkoluyum ben şeker hapını sormadım daha doğrudu aklıma gelmedi bir bakayım ne olacak 26 ekimde
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

bence sormalısın, çok faydasını görürsün

E N D E M İ K

Alıntı yapılan: zen_s - 21 Ekim , 2013, 16:36:46
bende klomene başladım dün bitirdim ilacı 26 Ekimde doktora gideceğim bakalım hayırlısı :)

canım ya senin bi tane çocuğun vardı sanırım normal yolla olmadımı ki.pko için soğan kürü diyorlardıya denedin mi. bende pko falan yok ama benim de 1 yıldır uğraşmama rağmen olmuyo.doktorlar neden benle ilgilenmiyo :-\ bekle 1 yıl dolsun dediler bekle bekle nereye kadar sanki 20 yaşındayımda bekliycem.mens dönemim bitsin başka doktora gidicem bide benim progsteron 0,2 çıktı ama adetliyken bu.bide 21.gün ölçtürcem bakalım o mu düşükte olmuyo bebiş yada onun bi etkisi varmı? bana hiç klomen falan vermediler.bakalım ne olacak

zen_s

canım evet benim bir oğlum var tedavisiz oldu yani istedik verdi Allah sonra 8 yıl korundum ria ile iki yıldı ria yok bebekde yok bende pek üzerinde durmadım eşim çok isteyince doktora gitti klomenden başlattı bakalım hayırlısı

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 22 Ekim , 2013, 08:23:12
bence sormalısın, çok faydasını görürsün
Tamam canım soracağım çok teşekkür ederim  :opucuk:

elfo

ben de pko luyum. bu hastalığın şifası Allah ın izniyle şeker ilacı ve yürüyüş. şeker ilacı kullandığım ay hamile kaldığımı öğrendim. oğlum bugün tam 5 aylık oldu. darısı sizlere olsun inş. ama lütfen şeker ilacını ısrarla isteyin. çünkü pko nun sebebi insülin direncidir. insülin direncini de şeker ilacı ve yürüyüş dengeler. bir de glisemik indeksi yüksek yiyeceklerden uzak durun
ha bir de bol bol dua edin Allah inş. nasip edecektir
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

zen_s

arkadaşlar yarın doktor kontrolüm var klomen kullanmıştım şimdide bel ağrısı oldu bende klomen yapıyormu böyle ağrı bir de sol kasıkda ara ara ağrılar oluyor bugün başladı yalnız

zen_s

dün doktora gittim yumurta falan göremedi doktor yumurtlamamışım yani şeker hapınıda sordum pkolulara veriyoruz evet ama gebelikte tercih etmiyorum dedi doktorum önümüzdeki ay direk iğne yapıcak klomene cevap vermemiş vücudum galiba baklım hayırlısı

zerrinplt

zen_s

zerrinplt