Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

MALATYALI44

beklenen gün gelecekse cekilen cile kutsaldır...

MALATYALI44

MALATYALI44

elfo

ne kadarlık evlisin? benim bu ay 1 yılım dolacak 10 aydır bebek için çabalıyoruz. doktor çatlatma iğnesi vermek istemedi o yüzden. evet çatlatma iğnesi gebelik şansını arttırır ama sen çok yenisin ve yumurtaların çatlar zaten dedi.  :dontknow:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

MALATYALI44

MALATYALI44

elfo gercektende cok yenisin ama yine de sen bilirsin

elfo

canım zaten doktorumun tavsiyelerine uyuyorum. 2 ay daha böyle devam et bi de mutlaka plates yap dedi. ben de karınsavar dvd seti sipariş verdim bugün elime ulaştı. bu akşam başlıyorum inş.  :basardim:

MALATYALI44

elfo

173 boyunda 69 kiloyum görenler çok idealsin hatta zayıf bile denilebilir derler. ama göbek bölgemdeki yağlar dışarıdan ne kadar belli olmasalar da gebeliği geciktirme ihtimali varmış. doktorum plates yaparsan göbek bölgendeki yağlar kasa dönüşeceği için hem yumurtaların hem de hormonların çok daha güzel çalışacak dolayısıyla daha çabuk hamile kalacaksın dedi. hadi inşaAllah dedim besmeleyle bu akşam ilk pilatesime başlıyorum.

nazlıyarim

plates yapıyorsun canım benım ama arada cd de göbek havasınıda unutma  9 8 lık attır 10 dk calkala göbekte yag mag kalmaz.suyuda bol bol iç en az 8 bardak.ne soguk ne sıcak baya bı faydasını görürsün   
BENİM HALA UMUDUM VAR...

elfo

bırak göbek havasını oturduğum yerden kalkamıyorum bu pilatesin bu kadar yorucu olduğunu bilmezdim. eşşekten düşmüş gibiyim bu akşam nasıl yapacam bilmiyorum  :honk:
su çok içerim 2 litreyi geçer günlük ama soğuk içerim yaz kış öteki türlü midem bulanır su içtiğimi anlamam

MALATYALI44

elfo

üzülme canım napacaksın bi insanın doğum tarih,yle ölüm tarihini değiştiremezsin. ben çatlatma iğnesi olmadım ama ilk hap aldığımda bi de ilk defa olunca sanırım aklımdan hiç gitmedi sürekli düşündüm uykularımda bile. sonradan iş yerimde bi yoğunluk oldu hala da devam ediyor bi de akşamları platese başladım. hamd olsun dağıldı biraz kafam. en önemlisi dua ediyorum bu insanı çok rahatlatıyor. mesela şu an akıntım var ara sıra kasık ağrım oluyor. mümkün olduğunca takip etmemeye çalışıyorum. geçen ay çok üzüldüm çünkü. yaşadığım her bi belirtiyi hamileliğe yordum. bu ay yormuyorum belki kullandığım haptandır. sonuçta dışardan vücuda hormon veriliyor belki olması gereken değişiklikleri yaşıyorum. tavsiye ediyorum mutlaka plates yap. yeniden doğmuş gibi oluyorsun sanki için boşalıyor.

MALATYALI44

KIZLAR NE YAPIYONUZ BUGÜN İGNE VURALI 5 GÜN OLDU NE OLACAK SONUNDA MERAK EDİYOM :hello: :hello: :hello: :hello:

masal12

selam kızlar bu ay klomen kullandım bugün 13. günüm doktor gel bakalım demişti. Diğer doktorumda gerek yok zaten büyüyor ve çatlıyor demişti. Bugünde doktora hiç gidesim yok iş yerinden de çıkamam yarın 14. gün gitsem olurmu?