Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

gulokan27

zaten en buyuk soru ısaretım bu cnm acaba catladı mı :honk: yada asılamadan once catlayıp etkısını mı kaybettı nerde olumsuz war onu dusunucem yaa  :-ooo

EMEL 26

klomeni kullandım bu günde çatlatma iğnesi oldum hadi hayırlısı ;)

Kızlarımla hayat çok güzel💖

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 24 Ocak , 2012, 17:36:14
klomeni kullandım bu günde çatlatma iğnesi oldum hadi hayırlısı ;)
hayırlı olsun inşAllah faydasını görürsünde bebişin sıkı sıkı tutunur  :amin: :amin:

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

gülden 59

arkadaşlar inşallah bende şubat ayında kılomene başlıyacam buraya yazmaya devam ederseniz kılomen kullanım sürecinizi ve neler olduğunu hem bizde haberdar oluruz hemde daha fazla bilgi sahibi oluruz diye düşünüyorum..

ยรlคภ๓คz göภlüm

benim de klomende üçüncü ayım... inş. bu ay bebiş gelir

sukeyna

Alıntı yapılan: MASAL38 - 26 Eylül , 2011, 21:09:45
ya kızlar okuyunca korktum bana da kolmen verdi ama ben kullanamadımm şimdi doktorun tekrar yazması gerekiyor ben onu kullanmaya başlayınca bide iğne mi kullanıcam bide zırt pırt gidip tahlil yaptırıcam işyerinden hayatta izin alamam ben o kadar  napıcam ben yaaaaaaaaaaaa :y25:
masalcım bana da klomen vermişti doktor ama bende kullanmadım hiç bir test falan yapmadan verince korktum kullanmadım,şimdi de pişman oldum, klomen ile hamile kalan çok var sitede

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: sukeyna - 01 Şubat , 2012, 12:58:58
Alıntı yapılan: MASAL38 - 26 Eylül , 2011, 21:09:45
ya kızlar okuyunca korktum bana da kolmen verdi ama ben kullanamadımm şimdi doktorun tekrar yazması gerekiyor ben onu kullanmaya başlayınca bide iğne mi kullanıcam bide zırt pırt gidip tahlil yaptırıcam işyerinden hayatta izin alamam ben o kadar  napıcam ben yaaaaaaaaaaaa :y25:
masalcım bana da klomen vermişti doktor ama bende kullanmadım hiç bir test falan yapmadan verince korktum kullanmadım,şimdi de pişman oldum, klomen ile hamile kalan çok var sitede

canım sürekli tahlil yapılmıyor... adetinin ilk üç günü gidiyorsun klomen bitince iki kere daha gidiyorsun ve sadece ultrasonla bakıyor.

sukeyna evet klomenle hamile kalma ihtimali daha yüksek oluyor

gülden 59

06 Şubat , 2012, 12:05:18 #1343 Son düzenlenme: 06 Şubat , 2012, 14:08:34 gülden 59
merhaba tekrar kızlar ben bu ay kılomen kullanımına başlıyorum:
cumartesi doktoruma gittim ve bana adetinin 5inci günü başlıyacaksın ve kılomen bittiği gün yada ertesi gün bana geleceksin dedi bakalım ne olacak

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah işe yarar. benim de dün bitti bugün doktora gittim üç gün sonra tekrar gideceğim

gülden 59

umarım işe yarar gerçekten bende merak ediyorum..
kullandıkça gelişmeleri yazarsak sevinirim bende yazarım tabiki..

melek100lü

merhabalar sukeyna bende klomen işe yaradı canım ama düşük yaptım malesef inşallah sendede tutar canım

dilekibrahim

klomen bende hiç bir işe yaramadı bir tane bile yumurtam olmadı bu ay iğneye başlıycaz inş işe yarar.

melek100lü

canım soğan kürü çok faydalıymış duydunmu

mrym

bende kullandım soğan kürünü bi işe yaramadı