Klomen Kullananlar Buraya Buyrun

Başlatan naz_pinar, 06 Kasım , 2008, 22:58:24

« önceki - sonraki »

çikolatalı

slm bugün 13. günüm ve yumurtam 17 mm olmuş doktorum çok iyi olduğunu söyledi ama çatlatma iğnesi vermedi başka bir hap daha verdi yumurta çatlamasını yakalayıp döllenme gerçekleşirse hamileliği güçlendirmek içinmiş sanırım

..BahaR●●

banada doktor verdi klomen adetin 3.günü başlıycam bakalım yaff herşeyin hayırlısı Allah tan meleklerimizi inş.tez zamanda elimize alırız.... :hello2:

BEYAZ_KELEBEK

Alıntı yapılan: çikolatalı - 31 Ocak , 2009, 22:48:46
slm bugün 13. günüm ve yumurtam 17 mm olmuş doktorum çok iyi olduğunu söyledi ama çatlatma iğnesi vermedi başka bir hap daha verdi yumurta çatlamasını yakalayıp döllenme gerçekleşirse hamileliği güçlendirmek içinmiş sanırım

sanırım progestan dan bahsediyorsun.evet varsa düşmesini engelliyor aynı zamanda

çikolatalı

Alıntı yapılan: BahaRx - 05 Şubat , 2009, 10:40:45
banada doktor verdi klomen adetin 3.günü başlıycam bakalım yaff herşeyin hayırlısı Allah tan meleklerimizi inş.tez zamanda elimize alırız.... :hello2:

allah gönlüne göre verisn canım bu ilaç bana umut verdi geçen ay yumurtam gelişmiyor diye çok üzülmüştüm.

destina

valla bende kullanıcam ama kararsızım bu ay mı kullansammı yada martta mı kullansammı
anne olmak istiyorum

BEYAZ_KELEBEK

kullan gitsin :k06:adetin 5.gününden  başlıyosun 5 gün içip bırakıyorsuun.yani bana öle vermişti.dr ama benim yumurtlama sorunum yo normalde günde 1taneydi.senin sorunun varsa2 tane al istersen.bak bende buaya işe yaradı kıs belki sendede yarar :icon_thumright:

2009

merhaba arkadaşlar ben bu sitede yeniyim. PKOluyum ve bebek istiyorum. doktorum glucophage verdi ilk 2 ay yasminle beraber kullan sonrasında yasmini bırak dedi. kilo sorunum yok ama yumurtalama sorunum var her pkoslu gibi... sizin yazdıklarnızı okuyunca kafam karıştı klomen tedavisi daha mı etkili acaba? vakit kaybetmeyi hiç istemiyorum :y25: glucophage kullananıp hamile kalan oldu mu aranızda?

2009

merhaba arkadaşlar ben bu sitede yeniyim. PKOluyum ve bebek istiyorum. doktorum glucophage verdi ilk 2 ay yasminle beraber kullan sonrasında yasmini bırak dedi. kilo sorunum yok ama yumurtalama sorunum var her pkoslu gibi... sizin yazdıklarnızı okuyunca kafam karıştı klomen tedavisi daha mı etkili acaba? vakit kaybetmeyi hiç istemiyorum :y25: glucophage kullananıp hamile kalan oldu mu aranızda?

destina

merhaba canım hoşgeldin ben bu ilacı hiç blmiyom canım ama dktr banada klomen verdi canım.
anne olmak istiyorum

2009

cevabın için teşekkürler. herkesin durumu farklıdır elbette doktorlarımıza güvenmemiz gerek ama işte olmuyor. insanın içi rahat etmiyor... umarım benim gibi birileri vardır oralarda bir yerlerde... :y25:

özege

Ben de bu siteye yeni katıldım 1 yıldır bebek istiyorum.kan tahlili yaptırdım dr normal dedi.yumurtalıklarıma baktı öyle yatıyolar dedi.klomen verdi.adetin 3. günü başlayacağım.Bu hapı ilk kez  kullanacağım.Bu hap yumurtalıkları hareketlendirir mi?Arkadaşlar bir de ben gün de 7-8 tane sigara içiyorum ve bırakamıyorum böle nasıl hamile kalıncak dimi?

sibel28

Alıntı yapılan: 2009 - 10 Şubat , 2009, 21:49:19
hoşgeldin canım ikiside aynı işlevi görüyor..  isim ve firma değişik sadece..

bebisimizz

:hello:slm arkadaş ben aranıza yeni katıldım bende 1 senedir hamile kalamdım doktorada gittim gayet sağlamsın dedi eşim içinde öyle fakat ne yapsam olmuor:(:( :crybaby2: :crybaby2: şimdi yazdıklarınızı okudum klomen gerçekten yarıyormu yani benimde bebişim olurmuu  ne olur cevap yazınn dualarım sizlerle umarım herkesinn bebişi en yakın sürede olurr :k06: :amin: :amin: :amin:

elaa

Alıntı yapılan: bebisimizz - 25 Şubat , 2009, 18:45:35
:hello:slm arkadaş ben aranıza yeni katıldım bende 1 senedir hamile kalamdım doktorada gittim gayet sağlamsın dedi eşim içinde öyle fakat ne yapsam olmuor:(:( :crybaby2: :crybaby2: şimdi yazdıklarınızı okudum klomen gerçekten yarıyormu yani benimde bebişim olurmuu  ne olur cevap yazınn dualarım sizlerle umarım herkesinn bebişi en yakın sürede olurr :k06: :amin: :amin: :amin:
hoşgeldin canım benimde sorunum aynı herşey normal ama bebiş olmuyor ben bu ay klomen tedavisi gördüm ilk kez ama henüz belli değil bekleme süresindeyim tabi bu yöntemle gebe kalanlarda var kalamayanlarda ama yinede şansı yüksek bir tedavi allah hayırlı sağlıklısını versin tatlım

şeKerrr

Alıntı yapılan: bebisimizz - 25 Şubat , 2009, 18:45:35
hoşgeldin bebiş bende klomen kullandım ardından bıde duphaston kullandım doktorum 3 ay kullanmamı söledı ılk ay işe yaramadı adet oldum hamiş olamadım  sonuc herkeste farklı oluyo inşallah sende işe yarar canım