28 Nisan , 2024, 16:57:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEBİŞ İSTİYOM

Başlatan nesrin_beyza&berrin, 06 Kasım , 2008, 17:10:15

« önceki - sonraki »

nesrin_beyza&berrin

ARKADAŞLAR MRB
6 YAŞINDA KIZIM VAR. BU ZAMANA KADAR HİÇ İSTEMİYORDUM İKİNCİYİ. NE KADAR GARİBİZ DEĞİLMİ? O KADAR YILLAR OLMAMASI İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPARIZ. OLMASINI İSTEDİĞİMİZ AYDADA HEMEN HAMİLE KALMAK İSTERİZ. BU ADİL DEĞİL BENCE. SİZCE?
   BU AY ÇOK FARKLI SANCILARIM OLDU. ÇOK ÖNCEDEN VE DAHA ÇOK YOĞUN. GECELERİ BİLE UYKUDAN UYANDIRIYORDU. GÖĞÜSLERDE DOLGUNLUK. MİDE BULANTISI BACAKLARIMA KRAMPLAR, BAŞ AĞRISI. BU AY KESİN HAMİLEYİM DEDİM. YARIN HASTALANMAM GEREKİYORDU AKŞAM TEST YAPMAYI BİLE DÜŞÜNDÜM. AMA MALESEF İKİNDİ VAKTİ HASTALANDIM. ÜZÜLDÜM AÇIKÇASI :'(
RABBİM İSTEYEN TÜM ARKADAŞLARA VERSİN. AMİNNNN

efsane

MRHABA ARAMIZA HOŞGELDİN KIZINI ALLAH BAGIŞLASIN ADIYLA YAŞASIN OLSUN BUKADAR STRES YAPMA ZAMNIN VAR DEMEKKİ İNŞ RABBİM EN KISA ZAMNDA SAGLIKLI VE HAYIRLI EVLAT NASİP EDER SAN SEN BİZDEN DAHA TECRÜBELİSİN ASLINDA STRES YAPMAMAN ÜZÜLMEMEN GERKTİGİNİ BİLİRSİN NESE CANIM İNŞ SAGLIKLI VE HAYRILI EVLAT BNASİP EDER RABBİM İSTEYEN HERKESE :amin: :amin: :amin: :amin:

tekila

slm allah analı babalı büyütsün çocunu kısmet be bende öle her ay hayal kırıklıgı yaşıyorum benimkisi baya oldu 11 yaşında oglum var tabiki önce allahın sonra bizim çocuklarımız rabbim ne dilerse isini diler olur daha zaman var önünde işallah rabbim sanada banada dileyen herkese versin hayırlısını tabiki kendine i bak by