ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN!

Başlatan KızBabası, 13 Mayıs , 2007, 01:55:37

« önceki - sonraki »

KızBabası

Başta eşim (Gözde) olmak üzere tüm forum ahalisinin "Anneler Günü" kutlu olsun.
Cennet'in neden annelerin ayaklarının altında olduğunu artık daha iyi anlıyorum..

Hepinize ailenizle birlikte huzurlu ve mutlu bir ömür dilerim..

Direnç ve Hira.. :flowers:

sepya

Anneler günümüz kutlu olsun arkadaşlar :love9:

Ardaömür(Arzu)

13 Mayıs , 2007, 10:23:05 #2 Son düzenlenme: 13 Mayıs , 2007, 10:25:53 Ardaömür(Arzu)
SİZE BİR HEDİYE VERMEK İSTİYORUM.EN YAKINDA BULUNAN BEBEK BULUNUR VE ÖPÜLÜR SONRA KOKUSU İÇİNE ÇEKİLİR.
HEPİMİZİN GÜNÜ KUTLU OLSUN
:flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:   :flowers:  :flowers:  :flowers:   :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:   :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:   :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:

Almiş'inAnniş'i

TÜM ANNELERİN, ANNE ADAYLARININ, ANNE OLMAYI CANI GÖNÜLDEN İSTEYEN TÜM KADINLARIN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLUYOR SEVGİYLE KUCAKLIYORUZ...
[/i] [/b] 

:love3:  :flowers:

REMZİYE-ALMİRA

dilek hira

herkese kuzuları ve aileleri ile
en mutlu anneler günleri diliyorum

sarı lale

TÜM ANNELERİN ANNELER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM. :flowers: OLMAYANLARINDA EN KISA ZAMANDA BEBİŞLERİNE KAVUŞUP ANNE OLMALARINI DİLİYORUM.

Lily Wonka

Direeeenç..:-[  çoook teşekkür ederim, canım eşim benim..:love9:

Tüm annelerin ve anne adaylarının günü kutlu olsun! :flowers: Yüce Rabbim anne olmak için yanıp tutuşan tüm yüreği buruk kadınların dualarını kabul etsin inşaallah....

jbdun

ANNELERİN VE ANNE ADAYLARININ GÜNÜ KUTLU OLSUNNNNN  :icon_flower:

GÖZDECİM MUTLULUĞUNUZ DAİM OLSUN CANIM, MİNİK BEYAZ GÜVERCİNİN HİRA VE EŞİNLE DAHA NİCE ANNELER GÜNÜ GEÇİRMENİ DİLERİM :opucuk:

Lily Wonka

Çok teşekkürler Jbdun'cum..:love2:

SEVİNÇ

TEŞEKKÜRLER CANIM.
HEPİMİZİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN...

tuanam

hepimizin anneler günü kutlu olsun  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:

sarenur

bütün annelerin anneler gününü kutlarım :k06: :binkybaby: :caca: :opucuk: :sleepy1: :hello: