21 Mayıs , 2024, 11:20:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğimize demir ilacı

Başlatan zergeşah, 03 Kasım , 2008, 01:42:50

« önceki - sonraki »

eylülüm

walla uzun süre böle yattı sanırım 2 3 ay  6 7aylıktı kendi diğer yöne yatmaya başladı bende çok uğraşmadım yanii napiim.ben çevriyom o tam ters yatıyodu ağlıyodu falan elimden geldikçe düzelttim ama gündüzeri daha çok yastıkla destekledim gece uykularını görmem boğulabilir yastıktan falan diye bi de uykularıda bölünüyodu tabii doğal olarak.

mavili

ben az sonra yine başka bir doktora gidecegim çok üzülüyorum mıknatıs gibi ender dertleri üzerime çekmeye başladım sanki hamilelikte ayrı şimdi ayrı  :cildir:

eylülüm

niye bu kadar telaş ediyosunki anlamadım yaaa.o bahsettiğin hastalığıda hiç duymadım ama panik yapma bence gerek yok.

MISIRLI-GELIN

selam eylülüm naber hayirdir ya noldu selmaya insallah kötü bise yokdur

eeeee sen nasilsin bu arada ne var  ne yok
«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»

mavili

kafası yamuk kalacak diye çok korkuyorum

aslında benim için çok da önemli degil ama eşim çok üstüne gidiyor kızımın zorla boynunu o yöne çeviriyor kızımda aglıyor ben dayanamıyorum o aglarken ama eşim ısrar ediyor aglasada bırakmıyor ben yıpranıyorum bu mücadelede kızımı bıraksın diye sık sık emzircem bahanesi ile kucagıma alıyorum dayanamıyorum işte buyüzden yoksa ben çok takmıyorum zaten tortikollis yokmuş kızımda bugün yine başka doktora gittik korkulacak bişey yok dedi doktor ama eşim ısrarla medikallere bu durumu yani tak tarafa yatmayı önleyecek yastık varmı diye sormaya bile başladı

eylülüm

uyurken ters yöne çevirmeyi denedinmi?benim eşimde çok pimpiriklidir bu konularda ama bende artık o söylendiği zaman bi çığlık atıp bağırıyodum ben napiim işte yatmıyo öle diye.bu çocuklar çok işlerini biliyolar yaa kendi zavkleri keyifleri doğuştan oluşuyo yanii.sen naparsan yap o kendi bildiğini okuyo zamanı gelince senin istediğin gibide oluyo tabii bazı şeyler canım.aslında doktora neden götürüyosun onu anlamadım yanii doktorun pek yapabileceği bişey yok.bizde sorduk sadece kum alın ısıtın dedi fırında daha sonra bi bezin içine doldurun ve kafasını bunla destekleyin dedi sert olacağı için kafasını çeviremezmiş kumu aldık ama uygulamadık ne yalan söliiim :suclu:ben gündüz uykularında hep yastıkla destekledim.ama bahsettiğin yastık varsa süper bişeydir eminim bulursan kaçırma al tabii.

mavili

eşim işte götürmedigimiz doktor kalmadı proflara bile gittik sanki ne yapacaklarsa sihirli bir degnekle dokunuş bekliyormuş gibi kapı kapı doktora gittik saçtıgımız paraların haddi hesabı yok bu dar zamanda

doktorların kimisi bu normal olur kimisi zeytinyagı ile masaj yapın aman ihmal etmeyin kimisi sdaece yastık yeterli dedi eşim işte hep en kötü olanın lafını dinler başladı evde kızıma işkenceye dönüşen masajlar yapmaya neyse dünden beri çıldırcam bırak yavrumu diye bagırmaya başladım inan ki o öyleyken gögüslerim sızlıyor aglarken acı çekiyorum

handan

eskiler de masaj yaparmış.
hatta bana da babam masaj yaparmış , çünkü tek tarafa yatarmışım.
kafam düzgün sanırım.  :icon_scratch: hiç dikkatimi çekmedi  :dontknow:

seyhan

SELMACIM ÜZÜLMEYİN LÜTFEN TELAŞ YAPMAYIN
KAAN DA ÖYLEYDİ HEP TEK TARAFA YATIYORDU
BANA DA KAFASI YAMUK OLUR FLN DEDİLER AMA BİŞEY OLMADI
SONRA DÜZELİYO

mavili

handancım seyhancım artık bunaldım ya eşimin kızımın üztüne gitmesinden o yüzden ben gündüz serbest bırakıyorum ne yapim çok üzülüyrum