29 Nisan , 2024, 02:09:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEZELYE TANEM EMİRİM

Başlatan burcu-emir, 12 Mayıs , 2007, 12:07:29

« önceki - sonraki »

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

BEN BU MINIK PASANIN RESIMLERINI YENI GORDUM COK TATLI YA YERIM BEN ONU MASALLAH KUZUMA COKTA MERAKLI KARISTIRMADIK YER BIRAKMAMIS AMA COKTA SIRIN YA TOBACIM BENIM YERIM BEN SENI MASALLAH DEMEKTEN KENDIMI ALAMIYORUM BOL BOL BONCUK KOYAYIM PRENSIME :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
VE ÖPÜCUKLER :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

-Butterfly-

Ben yicemmmmmm tubiss cekil aradan o tam benim dismeee goreeeee   :hungry: :hungry::ehi: :toothy10: karisani yakarim ona goreeee  ;D :k06: :love9:

burcu-emir

bi kısmını almanyaya,bi kısmını amerikaya yollayamayacağıma göre,siz gelin yiyin bananneeee  :toothy10: kudurmuş haylaz emirden sevgilerle hepinize  :love9: :flowers:

-Butterfly-

Alıntı yapılan: burcu-emir - 27 Mart , 2008, 21:24:55
bi kısmını almanyaya,bi kısmını amerikaya yollayamayacağıma göre,siz gelin yiyin bananneeee  :toothy10: kudurmuş haylaz emirden sevgilerle hepinize  :love9: :flowers:

Emirimin sevilerini yerim bennn, bananee yaaaa ver kargoyaa yollaaaa  :hungry: Ben tek yemek istiyorummmmmm,himm cokmu egositcee oldu neeeeeeeeeee  :ehi: :toothy10:

semra

banane bende isterim elma yanaklardan bende isterim kiraz dudaklarlan  :ehi: :ehi:sarkisi bilem var  :toothy10: :toothy10:nasilsin burcucum?

nagihan

yakışıklı damadımın,bezelye tanemizin doğum günü kutlu olsun
nice senelere