BEZELYE TANEM EMİRİM

Başlatan burcu-emir, 12 Mayıs , 2007, 12:07:29

« önceki - sonraki »

burcu-emir

aslıhan,adalet ve aslı teyzelerime çok teşekkür ederim benim sayfamı ziyeret ettikleri için   :love9: :flowers:
ben bugün 3.ayımı doldurdum,kocaman adam oldum,keh keh. :hieyt:
annemi bu aralar çok fazla üzmeye başladım,hiç yerimde durmuyorum,devamlı kucak istiyorum,hatta annem beni kucağında emzirsin bile istiyorum,ama biraz zormuş galiba  ::) her seferinde annem çıldırma raddesine geliyor,hiçte sesini çıkarmıyor,bazen kötü kötü bakıyo,o zamanda ben bi gülüyorum,annem herşeyi unutuyo,bu iyi bir taktik tüm minik arkadaşlarıma tavsiye ederim  :toothy10:  :icon_thumright:
neyse annem benim atak haftamda olup olmadığımı merak edip araştırıyor  8) ama sonunda annem benim atak değil patak haftamda olduğuma karar verdi  :toothy10:  :toothy10:

ღ°cerenay.♥.

Tebessüm :)

burcucum sen bi alemsin :toothy10: demek tavsiye ediyo minik bey bütün arkadaşlarına. :k06: 3 ayı atlattınız demek...hayırlı uğurlu olsun. :nazar: en zor zamanları aştınız artık, bak 4 aylık olsun daha bi farklı olcak, etrafla ilgilenmeye başlıycak, gazlı bir bebekse o da hafifler bayağı 4 aylık olunca.. ay benimki de 'şehrazatlar 1 ytl olacaaak' a benzedi. :ehi: emire ve annesine öpücükler.... :-*

adalet

amanim emir uc ayini devirdimi masallah pasama kocaman delikanli oldu nice saglikli yaslara  :flowers:
kocaman opuyorum yakisikli yegnimi  :opucuk:

şerife Berat

burcucum kutlu olsun 3. ayınız maşşallah zaman nede çabucak akıp gecıyor oyle deegılmı?

burcu-emir

şerife ,adalet,ayşegül teyzelerime çok teşekkür ederim  :flowers: .hepinizi kocaman  :opucuk:

burcu-emir

bugün oğlum yanımda uyurken hayatın onsuz ne kadar yavan olduğunu anladım.onun minik parmaklarına,ellerine,kıvırcık kirpiklerine,minik pembe dudaklarına bakıp allahıma şükrettim.ne şanslı bir insan olduğumun tekrar tekrar farkına vardım.mutluluğum geçen 3 ay içinde ikiye,hatta beşe,ona katladı.hayatın getirdiği sıkıntılar,zorlamalar,gerilimler Emirin tek bir bakışı ve gülüşü içinde yok olup gidiyor.evladım demek,oğlum demek,yavrum demek meğerse ne güzelmiş.ağızdan çıkan bu kelimeler her seferinde mutluluk kaynağı oldu. :love9:
canım oğlum,hayatımın anlamı,güzel yavrum seninle geçirdiğim 3 ayın her günü,her dakikası ömrümün en güzel,en manalı,herşeye değer 3 ayı olduğunu bil bitanecik oğlum.uykusuz geceleri,sıkıntılı günleri ömrümün her anına değişirim.anladım ki sensiz biz,annen,baban, manasız boşmuşuz.hayatımızın tek merkezi canım emirim,tüm dualarım seninle,dilerim tanrıdan,ömrün güzellikler içinde geçsin.ve dilerim ki,tüm yavrularımızı allah bize bağışlasın  :amin:
sana bakıyorum da,ne çok değişimler gösterdin 3 ay içinde.büyümekle kalmadın,kişilik sahibi,minik bi adam oldun.kendine göre isteklerin gelişti,bize bakışın bile değişti.hele o bizi tanıyıp,gülücükler atman herşeye değer  :love9:
herşey bi yana hayatımda ilk defa birini kendimi feda edercesine seviyorum.sen bizim herşeyimiz,kıymetlimizsin,saçının tek teline zarar gelmesindense ölmeyi tercih ederim.ben senin sadece annenim yavrum,allah beni,seni iyi insan olarak yetiştirmekle görevlendirdi.ve bende bunun için sonuna kadar çabalıycam.ve birgün kendi kanatlarınla uçmayı öğreneceksin ,bu evden gideceksin işte ben o güne kadar ve sonrasında bile gölge gibi senin arkanda olucam bitanem.unutma seni hep seven biri olucak.hemde yüreğinin en derinliklerinde...
Rabbimin bana verdiği en güzel armağanım,yavrum ,nice,birlikte,sağlıkla  3 aylara.
Annen

jbdun

Burcucum çok güzel ifade etmişsin hissettiklerini  :(
tombiş emirimin 3.ayı kutlu olsun, nice aylara, yaşlara inşallah annesi, babası ve sevdikleriyle... :amin:

ღ°cerenay.♥.

:y25: :y25: :(
bende cerene diyorum sen hep benim bebeğim olarak kalıcaksın diye ..
yaw ben bunu biyere yazdım ama nereye acaba, ikinci baskıyı yapmayayım :icon_scratch:

jbdun

Alıntı yapılan: cerenay - 07 Ağustos , 2007, 00:51:19
:y25: :y25: :(
bende cerene diyorum sen hep benim bebeğim olarak kalıcaksın diye ..
yaw ben bunu biyere yazdım ama nereye acaba, ikinci baskıyı yapmayayım :icon_scratch:

:k06: :k06:

adalet

hatun yine annenemi kactin  :(
kis olsada sende evinde oturasin bari  :toothy10:
bu gidisle koca seni deyistirecek  :toothy10:

burcu-emir

teşekkürler teyzeleri  :love9:  sizleri çok sewiyoruz

Tebessüm :)

burcucum, ağlattın beni :( hepimiz aynı duyguları paylaşıyoruz. Allah yavrularımızı bize bağışlasın.

burcu-emir

Alıntı yapılan: ayşegül - 09 Ağustos , 2007, 22:23:22
burcucum, ağlattın beni :( hepimiz aynı duyguları paylaşıyoruz. Allah yavrularımızı bize bağışlasın.
ayşegülcüm, nacizene  her annenin duygularını dile dökmeye çalıştım.....teşekkür ederim beğenmene  :flowers: seninde dediğin gibi Allah yavrularımızı sağlıkla,sıhhtle bize bağışlasın  :amin:

jbdun

annesi tombiş emirin  :nazar: yeni resimleri yok muuuu :-[