BEZELYE TANEM EMİRİM

Başlatan burcu-emir, 12 Mayıs , 2007, 12:07:29

« önceki - sonraki »

Emine

Maşallah ne tatlı gülüş o öyle  :D  :nazar:

burcu-emir

adaleeet teyzeeee nerdesiiiin.kutlama sayfamızı sen açmıştın,nerelerdesin şimdiiii  ;)
emine teyze çok teşekkür ederim,siz isteyin ben hep gülerim  :D
bugün biraz yaramazlık yaptım,evdekiler adımı "kımıl" koydular.gözlerimi böcü böcü açtım etrafa bakıyorum,ama henüz kimseyi algılamıyorum,bi tek annemi seçebiliyorum.babam bu duruma acayip bozuluyo keh keh   :k06:

Emine

Daha çooook bozulur zaman geçtikçe anneye daha da bağlanıyorlar  :D

Almiş'inAnniş'i

yok anacım benimki babacı, gelmeden belliydi zaten, babaasının kucağında süt dökmüş kedi gibi duruyo bana gelince  :cildir: kokuyu alınca çıldırıyo

burcu-emir

bu minikler çok numaracılar valla.bizimki yatırırsan yaygarayı basıyo,ama kucakta hık diye sesi kesiliyo  :laughing7: şimdiden bizi kendine uydurdu valla.kısacası maymun etti  :k06: ana-baba farketmez yeterki kucak olsun taştan olsun misali  :toothy10:

mumkule

Allah Allaaahh ilk yazdığım mesaj yok olmuş  ???
Özetle demiştim ki;
Şimdi kucağında olduğu anların kıymetini bil. Hareketlendiği zaman kucağına gelmesi için yalvaracaksın. Doya doya öp kokla  :love7:
Maşallah bebeğine, çok tatlı çoookk  :nazar:

burcu-emir

teşekkür ederiz ayça teyzesi.ben öpüyorum,babası kızıyo bana .çok ufakmış,niye öpüyomuşum.dua etsin yemiyorum kendimi tutuyorum  :toothy10:

nagihan

burcucum canım doya doya öp. dedikleri gibi zamanla büyüdükce çağırsanda gelmeyecekler. ben kuzenlerimden biliyorum. bende maşallah 12 tane var  :tongue3:

burcu-emir

ooohh maşallah 12 tane demekki..
bizim oğlan 2 gündür gözleri fel fecir okuyo valla..uyku falan hak getire  ::) büyük adam gibi bakıyo etrafa.böcü böcü...
ama bu duygu dünyadaki herşeye değermiş,allaha hep şükrediyorum bana da bu duyguyu tattırdığı için  :love9:

Almiş'inAnniş'i

yakında oturur uyku saatleriniz  :icon_thumright:

burcu-emir

otursun yoksa ben şapa oturucam yakında  :toothy10:  :ehi:

Almiş'inAnniş'i

burcu-emir

bildiğin gibi değil.içmişim başım dönüyyyoor dönüyyooor die bi şarkı vardı,ben hep o halde dolaşıyorum etrafta  :tongue3:

Almiş'inAnniş'i

eh bende senden farklı değilim. fırsat bulursam almiş uyuyunca bende uyumaya çalışıyorum yoksa her gece saat başı nöbeti bu bünyeyi sarsar  :cildir:

bu arada nagişe diyosun ama nerde senin yeni resimler  :caca:

ღ°cerenay.♥.

sonunda bizde geldik , sayfanız hayırlı olsun ,alperimin çapkın emire selamı var, konuşacakları varmış :k06:
çapkınlık dersi alcak herhal :k06: :k06: