BEZELYE TANEM EMİRİM

Başlatan burcu-emir, 12 Mayıs , 2007, 12:07:29

« önceki - sonraki »

burcu-emir

kesinlikle iste  o şaşarıma ikonunu,çünkü bana bu ara çok lazım hatta üstüme yapıştırıcam  :toothy10: aslıhan bi ricam daha var iki gözü iki çeşme ikonu da iste emineden   :toothy10:

adalet

cocuk asibidir sende sinirlendirme meme istedigi zaman ver sokak mokak viz gelir cumali heryerde istiyordu sanirim kardeside
onu artmiyacak bu
veletlerde daha cok cekecez :toothy10: ;D

aslihan sana ikon dayanmiyor senin isteklerinde fazla oldu ama ben bu cok sevdim :alkış: :alkış: :alkış:bu senin ikonun

ღ°cerenay.♥.

var ya iki gözü iki çeşme ikonu, hemde emine tecrübeli olduğundan kaçtane birden koymuş :k06:
:crybaby2: :( :y25:
bak mesela buda var :BangHead:
:k06: :k06: :k06:
adalet doğru diyosun , utanıyorum yeniden bişey istemeye :k06:

adalet

utanma canim alt tarafi bir ikon istiyon :k06: :k06:
bizimde isimize yariyor  :toothy10: :laughing7:

ღ°cerenay.♥.

yeşilim

emir çok tatlı maşallah annesi  :binkybaby:

jbdun

emirin yeni fotolarına bittim burcuuu tam :hungry:  :nazar: :nazar:
ecrin de istediğinde vermedimmi, bi inadı tutuyo ki aynı olmasa da benzer ama daha hafif bi durum yaşıyoruz canım, bizimki büyüdü ama yine de bazen tutuyo hırsı :love7:

adalet

yaw sen yine nereye kayboldun  :violent1:  :BangHead:

bu arda gozun aydn bizde kocayi yataktan atik sabah kalktimki koca yok gitmis diyer odada kanepenin ustune sizmis
bende hem sucluyum hem gucluyum birde adama firca atiyorum niye burda yatiyon diye oda diyorki yatakta yermi var senle oglun beni koseye sikistiriyorsunuz  :toothy10:  :k06:  :ehi: :toothy10:

burcu-emir

Alıntı yapılan: adalet - 28 Temmuz , 2007, 21:52:43
yaw sen yine nereye kayboldun  :violent1:  :BangHead:

bu arda gozun aydn bizde kocayi yataktan atik sabah kalktimki koca yok gitmis diyer odada kanepenin ustune sizmis
bende hem sucluyum hem gucluyum birde adama firca atiyorum niye burda yatiyon diye oda diyorki yatakta yermi var senle oglun beni koseye sikistiriyorsunuz  :toothy10:  :k06:  :ehi: :toothy10:

yaşasııınn kendime yandaş buldum  :hello2: benim koca alıştı artık gitmelere.kanepe en güzel yatak diyip duruyo  :ehi:

jbdun

oy oy oyyy emircim gelmiş hoşgelmiş, tosunum benimmmm :nazar: :nazar: :nazar:
ve tabi bu da anneye  :nazar:

nasılsınız bakalım analı-oğullu :k06:

adalet

anam anam diyem ben sana tosun pasa ne yakisikli olmus masallah allah nazardan korusun  :nazar:
kizim sende daha 18 yasinda gozukuyon sanada masallah  :nazar:

estim

emire 41 kere mahşallah  :nazar: o tombiş yanaklarını yerim  :hungry:

burcu-emir

jbdun,adalet ve esin teyzelerimize kocaman  :opucuk: ler.çok teşekkür ederiz sayfamıza hoşgeldiniz  :flowers: hep bekleriz,yaramazlıklarımızı anlatırız size  :toothy10:

burcu-emir

Alıntı yapılan: adalet - 02 Ağustos , 2007, 20:49:37
kizim sende daha 18 yasinda gozukuyon sanada masallah  :nazar:

nee 18 mi  :-ooo öpecem seni adalet geliyom ingiltereye  :opucuk: hep böle şeyler söyle bana  :toothy10:

ღ°cerenay.♥.

maşallah emire de annesinede :opucuk: