21 Mayıs , 2024, 00:00:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BEZELYE TANEM EMİRİM

Başlatan burcu-emir, 12 Mayıs , 2007, 12:07:29

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

17 Temmuz , 2007, 02:21:49 #105 Son düzenlenme: 17 Temmuz , 2007, 02:25:41 cerenay
erkek çocukları anneye düşkün olur canım,benimkide bana düşkün ,kimse başedemiyor , benim kucağıma gelince uyuyor yavrum... :D
adalet bence şansını fazla zorlama, bırak babayada düşkün olsunlar , ondan sonra bide kızı bulamayıp üüüçç,döööörttt, beeeşş...diye gidersen görürsün :k06: :k06: :k06:

semra

fistik emirin 2, ayi kutlu olsun nice senelere olsun :flowers:burcucum yaemir ayni yunus emreme benziyo sanki resim deki emir degilde yunus emre bukadar benzerlik olmaz valla emire ve sana :opucuk:

adalet

aslihan ne yaptin yaw :toothy10:
burcu nerdesin  emir pasa neler yapiyor

burcu-emir

kızlar bu oğlan bana düşkün olmaktan çıktı benle beraber yaşıyo resmen .....herhalde babayı da yataktan kovacaz bu gidişle  :toothy10: adamcağız yatağına hasret kaldı.ben çekyatta yatarım diyip battaniyeyi alıp gidiyo garibim....bizimkide resmen yatağa seriliyo  :ehi:
semracım oğluşunun resmini çok merak ettim,mutlaka koy resmini canımcım

adalet

kizim tosun pasadan ne istiyon numara yapmiyor annesi saka yapiyor ama sen gulmiyon :ehi: :k06:
masallah kuzuma gitice yakisikli oluyor saclarda yakiyor

yaw bizim babada cok sikayetci adami koseya sikistiriyoruz benle oglum yayiliyoruz yazik kocalara :laughing7:

burcu-emir

biz direk adamı yataktan attık,ana-oğul horul horul uyuyos  :toothy10:  :toothy10:
ama adalet galiba sizinkide yakındır  :ehi:

adalet

yok ben kocama kiyamam :tongue3:
cumalide bazen geliyor annebende senle yatayim diyor oglum dedim babani o zaman hic eve almiyak  :toothy10:

burcu-emir

amanın ne severmişin kocacığını adalet  :love9: oğlanlar ufak ufak adamı kapının önüne koyacak ama allahtan sen varsın evde  :k06: yatsın kalsın sana dua etsin

adalet

adami sokaktami buldum :toothy10:adam nankor deyerimi bilsin ama nerde
emircim kusura bakma annenin yuzende sayfanda geyik yapiyoruz

burcu-emir

oğlum,ilerde sende birinin kocası olacaksın,bigün bu sayfaları okuyacak olursan eğer,adalet teyzen gibi kocasına değer veren bi kadın bul kendine  :ehi: hatunun kızı yok ki sana alaydık...3.yü yapar mı bilemem ama adalet gibi hatunla sırtın yere gelmez oğlum,benden sana anne tavsiyesi..  :icon_thumright:
not:valla gelinimle sana karışmam,siz mutlu olun  yeter  :tongue3:

adalet

kiz gulmekten oldum allah iyligini versin

seni yalanci gaci kizim olsada vermicem sen cadi bir kaynana olursun dermisim  :k06:
ama soz olsunda dukan senin yaw benim kizim olursa ben herkese soz veririm beyendigim butun damat adaylarina sonra kocami katil yapcam olmaz en iyisi ben vazgeceyim

burcu-emir

adalet sen vermesende senin bi kızın olursa biz almayı biliris canıııımmm  :suclu:
emir beyin bize yaptığı son numaralara gelince....
gece olunca oğlum resmen bi canavara dönüşüyor.bu aralar akşamları 9 gibi yatırmaya karar verdim.yani,uyku düzenimizi göya kuracaktım  :tongue3: evet oğlum,sen bize yeni bir uyku düzeni kurdun,bizi resmen taş olsa,üstünde yatacak duruma getirdin  :toothy10: ne diyeyim inşallah sen bizi değil biz seni eğitiriz  :k06:

ღ°cerenay.♥.

burcu-emir

güzel oğlum bu akşam bana büyük bir kriz yaşattı.her akşam  arkadaşımla emiri dolaştırmaya  çıkartıyoruz.bugün yolda uyudu tam eve yaklaştık ağlamaya başladı.ama bu ağlamayı size tarif edemem  :-ooo.eve geldik tamamen soydum,ilk aklıma gelen,böcek ısırmasıydı,ama görünürde bişey yoktu,gazını çıkardım,emzirmeye çalıştım memeyi almadı daha da sinirlenid hatta daha çok bağırdı ,delirmemek içten değildi,allaha beni böyle sınama yarabbi diye dua ediyorum.inanın kendimi hiç böyle çaresiz hissetmemiştim  :crybaby2:  :(  en son çare yıkadım,ve finalde emzirmeyi tekrar denedim ki,memeyi tuttu.
lafın kısası,o sokakta ilk ağladığında,meğerse meme istemiş,tabi o an vermeyince bütün bağırması,siniri bundanmış.2,5 aylıkken böyleyse,ben ilersini düşünemiyorum  :honk: işim zor arkadaşlar ,hemde çok zor

ღ°cerenay.♥.

sen bu masum emircim için mi söylüyosun bunları :k06: :k06: :k06:(yaw bu arada emineden bir tanede şaşırma ikonumu istesek, bak şaşıramadım işte)