mrb.eğitimciyim bilgi alış verişinde bulunmak istiyorum

Başlatan sevege, 31 Ekim , 2008, 14:58:06

« önceki - sonraki »

sevege

:muzz:yeni üyeyim.ismim sevil.oğlum 18.5 aylık EGE. :D

selinim

hosgeldin sevilcim egitimci olduguna sevindim kafamiza bisey takilirsa basini agritiriz artik bende arzu kizimin adi selin  11 ayin icinde cok yaramaz ama saglikli cok sukur buarada kizim sebzeleri sevmiyor ona sevdirmek icin neyapabilirim yardimci olurmusun simdiden tesekkurler  :flowers:  :flowers:  :flowers:  :flowers:

susi

hoşgeldin cnmallah bağışlasın yavrunu bnm de olişimin adı ege  adaşış yani sze gzl paylaşımlar diliyorum
YAŞAMA SEBEBİM HAYDAR EGE

seyhan

sibel28

sevege

Allah hepimizin çocuğunu bağışlasın.benim oğlumda sebzelerle iyi değil.çareyi sevdiği çorbaların içine karıştırmakla buldum.örneğin arpa şehriyenin içine brokoli püresi koyuyorum.afiyetle yiyor.

selinim

ama benim yine bi sorunum var kizim corbada sevmiyor   :binkybaby: neyapacagim  :dontknow:

oezlem

hosgeldin aramiza umarim güzel seyler paylasiriz sevilcigim...

sevege

umarım güzel paylaşımlarda bulunuruz.sizi tanıdığıma sevindim.

sevege

canım ismini bilmediğim için selin
in annesi diye hitap edicem kusura bakma.bebişin daha küçük sayılır bence biraz daha bekleyebilirsin.sebzelere değişik şekiller vererek daha süslü hale getirip oyun şeklinde yedirsen örneğin;sebze püresini  servis tabağına daire şeklinde koy.zeytinden göz,havuçta burun gibi neşeli şeylerle oyun şeklinde denesen belki işe yarr ne dersin. :hello:

sevege

oğullarımız adaş demek insaallah şansları da hep iyi gider

selinim

tesekkur ederim adim arzu umarim ise yarar deneyecegim  :flowers:

**Banu**

mrb sevege ben de eğitimciyim 45 günlük oğlum var adım banu. okulöncesi öğretmeniyim.Yeni üyeyim ve siteyi çok beğendim

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

banucum sen de hoşgldin canım demek 45 günlük bir oglun var allah bagışlasın canım benim inş en kısa zamanda
bizede tattırsın siteyi begenmene çok sevindim inan hiç sıkılmıycaksın burda ki doktluklar çok farklı canım

tekrar dan HOŞGELDİN
  :k06: :k06: :flowers:
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

sevege

slm banucum hoş geldin.ben de sınıf öğrt.meniyim.oğlunu Allah bağışlasın.umarım duyguseli ve tüm bekleyenlerinde Allah en kısa zamanda kucağını doldurur.