BUDA BENİM KUZUMUN SAYFASI...

Başlatan sibell&gökhan, 12 Mayıs , 2007, 11:58:53

« önceki - sonraki »

adalet

ilk ben tebrik edeyim
cok sevindim hayirli olsun  :nazar:
masallah ne guzel buyuyor aileniz

sibel coktandir forumda yoksun ismini ornce
bakayim ne yazmis dedim bu guzel haberi okudum
cok sevindim  :opucuk:

sibell&gökhan

çok teşekkür ederim canım bende seni sayfamızda görünce ne kadar çok sevindim bilemezsin...evet forumda ilk tebrik senden geldi bunun içinde ayrıca çok teşekkür ederim bizde artık sizin gibi yavaş yavaş ailemizi büyütüyoruz zamanın geldiğini düşündük ve arada fazla yaş farkı olsun istemedik gökhan paşama bir kardeş yapmak istedik ALLAH büyük inşallah kucağımıza almayıda nasip eder bebeğimizi  :amin:

sizlere buralardan kucak dolusu sevgiler sağlıklı günler diliyoruz arkadaşım hepinizi çok öpüyorum....

semra

sibelcim hosgeldin uzun zaman sonra yine aramizda görmek cok mutlu etti beni :opucuk:

yeni bebisiniz hayirli olsun rabbim saglikli sihatli bir bebis versin :amin:

sibell&gökhan

semracım çok teşekkür ederim AMİN canım iyi dileklerin beni çok mutlu etti senide sayfamızda görmek çok güzel...

almeriya

hoss geldin sibelcigim..bebesiniz huzur mutluluk getirsin yuvaniza :amin: :amin: :amin: :amin:

sibell&gökhan

Alıntı yapılan: almeriya - 24 Eylül , 2008, 02:34:09
hoss geldin sibelcigim..bebesiniz huzur mutluluk getirsin yuvaniza :amin: :amin: :amin: :amin:

hoşbulduk canım teşekkür ederim AMİN inşallah canım  :wave:

jbdun

sibelcim hoşgeldin ve süper haberlerle geldin :hello2: Çok sevindim canım, hayırlı olsun...
Gökhan paşayı ve seni çok öpüyorum :opucuk:

sibell&gökhan

Alıntı yapılan: jbdun - 24 Eylül , 2008, 23:03:44
sibelcim hoşgeldin ve süper haberlerle geldin :hello2: Çok sevindim canım, hayırlı olsun...
Gökhan paşayı ve seni çok öpüyorum :opucuk:
[/quote

hoşbulduk canımcım çok teşekkür ederim ayrıca sayfamıza uğraman beni çok sevindirdi çok özlemişim bende seni ve meleğini çok öpüyorum  :opucuk: :hello:

Almiş'inAnniş'i

2. bebeiş gelcek
cetvel hala gökoşu 1 yaşında gösteriyo  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

:k06: :k06:

SİBELCİM UZUN ZAMAN OLDU GÖRÜŞEMİYORUZ
AMA HABER SÜPER  :muzz:
ALLAH SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN  :amin:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

emel efe

sıbelcım kutlarım canım allah saglıklı sıhhatlı bı evlat versın  :amin: :amin: