08 Mayıs , 2024, 04:21:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BUDA BENİM KUZUMUN SAYFASI...

Başlatan sibell&gökhan, 12 Mayıs , 2007, 11:58:53

« önceki - sonraki »

sibell&gökhan

Alıntı yapılan: semra - 12 Ocak , 2008, 17:47:35
yok canim ne darilmasi  :-[arkadas arasinda darilmami olurmus duymamis ollayim hiiiiiiiiim  :caca: :opucuk:

tamam söz semracım birdaha asla olmıyacak  :honk: sen yeterki dövme beni  :( :(

semra

yok sibelcim dövmedim azicok kizmis gibi yaptim gözün korksun diye :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk: :k06:

sibell&gökhan

Alıntı yapılan: semra - 14 Ocak , 2008, 10:59:21
yok sibelcim dövmedim azicok kizmis gibi yaptim gözün korksun diye :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :opucuk: :k06:

:ehi: BENİ BENDE SİZİ  :opucuk: :flowers:

adalet

tekrardan pasamin yeni yasi ktlu mutlu olsun  :flowers:
resimler harika pastaniza bayildim  :hungry: :hungry: cok super olmus
sende cok tatlisin sibel esinlede cok yakisiyorsunuz  :nazar:
seni pasayi cok  :opucuk:

-Butterfly-

AHHH AHHH   :BangHead:  SIBELCIM OZUR DILERIMM HAYATIM :flowers:

Gokancimin yeni yasi kutlu olsun.Yeni yasi saglik ve ailesiyle umur omurler getirir insallah..ayrica resimlere bayildim tam bir prens olmus kuzucum cok yakisikli  pastasida ayri  guzel  allah bahtini guzel etsinn insallah  :amin: ve hepinize bir kocaminindannn  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

<br />

<br />

<a href=http://www.123glitter.com/comments-graphics/Birthdayfile/ target="_blank" title="BB Forum Image Comments">

<br />
<a  href="http://www.123glitter.com/comments-graphics/"; target="_blank">BB Forum Image Comments @ 123glitter.com</a><br /><br />

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

canim nerelerdesiniz iki gundur ugramadiniz gokhan pasam nasil sen nasilsin   :opucuk: :opucuk:

sibell&gökhan

BUSECİM TEŞEKKÜRLER ÖZÜR NE DEMEK AŞK OLSUN...
İYİDİLEKLERİN İÇİN ÇOK SAĞOL CANIM ALLAH HERKEZİN BAHTINI GÜZEL KILSIN HEPBİRLİKTE İŞALLAH YAVRULARIMIZLA SAĞLIKLI YILLAR GEÇİRİRİZ.
:amin:

sibell&gökhan

TUBİŞCİM BURALARDAYIZ ALLAHA ÇOK ŞÜKÜR İKİMİZDE ÇOK İYİYİZ 2 GÜNDÜR İŞTEN ERKEN ÇIKIYORUM O YÜZDEN SAYFAMIZA UĞRAYAMADIM
BİZLERİ MERAK ETTİĞİN İÇİN BUNLAR BİZDEN SİZE  :flowers: :flowers: :flowers: ÇOK AMA ÇOKKKKKKKKKK  :opucuk:

semra

oh ne güzel ikinizde iyimisini  :amin:bende hatrinizi soracaktim  :k06:canim pasam konusuyormu neler yapiyor ?SENI VE PASAMI KOCAMAN  :opucuk:

-Butterfly-

Alıntı yapılan: sibell&gökhan - 16 Ocak , 2008, 10:55:30
BUSECİM TEŞEKKÜRLER ÖZÜR NE DEMEK AŞK OLSUN...
İYİDİLEKLERİN İÇİN ÇOK SAĞOL CANIM ALLAH HERKEZİN BAHTINI GÜZEL KILSIN HEPBİRLİKTE İŞALLAH YAVRULARIMIZLA SAĞLIKLI YILLAR GEÇİRİRİZ.
:amin:

aminn canim aminnnn  :amin: opuyorumm  tombik yanakli pasamiii   :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

doğum günü coccuuuunun resmi varmı diyerekten bakma geldiydim emme
bi tenecük koymusun resüm sibel bacuuuuuuuummmmmmmm  :caca:

sibell&gökhan

Alıntı yapılan: Almiş'inAnniş'i - 17 Ocak , 2008, 21:56:55
doğum günü coccuuuunun resmi varmı diyerekten bakma geldiydim emme
bi tenecük koymusun resüm sibel bacuuuuuuuummmmmmmm  :caca:

patates köftesinin annesi  :toothy10: 36.sayfaya gel  :director:

Almiş'inAnniş'i

burcu-emir

sibelcim gökhan paşam 1.yaşını doldurmuş  :occasion16: hayırlı uğurlu olsun,nice mutlu yıllara gökhan paşama  :nazar: :nazar: :nazar:
resimlerinizi gördüm,paşamın pastası çok güzel olmuş,sizde ailecek çok güzelsiniz,mutluluğunuz daim olsun ,paşamı ve seni öptüm  :opucuk:

sibell&gökhan

Alıntı yapılan: burcu-emir - 19 Ocak , 2008, 12:10:43
sibelcim gökhan paşam 1.yaşını doldurmuş  :occasion16: hayırlı uğurlu olsun,nice mutlu yıllara gökhan paşama  :nazar: :nazar: :nazar:
resimlerinizi gördüm,paşamın pastası çok güzel olmuş,sizde ailecek çok güzelsiniz,mutluluğunuz daim olsun ,paşamı ve seni öptüm  :opucuk:

burcucum sağolasın canım ALLAH kimsenin ağız tadını bozmasın  beğendiğine sevindim bizde seni ve emir prensi en kocamanından  :opucuk:  :wave: