BUDA BENİM KUZUMUN SAYFASI...

Başlatan sibell&gökhan, 12 Mayıs , 2007, 11:58:53

« önceki - sonraki »

burcu-emir

sibel katılıyorum sana canım.evlat yetiştirirken biraz özenli ,itinalı olmak lazım.millet canavar yetiştiriyo maşallah  :cussing: bide aman çocuktur bilmeden yaptı diyolar ya,hepten çıldırıyorum  :cildir: sen öğretecen ki çlocuk yapmıycak,ama anlatamıyosun kiiiiii

ღ°cerenay.♥.

anlatamazsın çünkü amaçları o zaten .onların zihniyeti;
yarın kimseden dayak yemesin , o dövsün....

esra_yesiloz

haklısınız hanımlar bi çocuğu bebekken nasıl yetiştirirsen herzaman öyle  hareket eder ben çok kızıyorum çocuğunu serbest bırakanlara anasını satayım karılar sanki sokaklara casus olsunlar diye doğuruyolar ben bekarken annemlerin apartmanda 3 kardeş vardı 3üde erkek nasıl şeyler anlam veremiyodum dayak arsızı olmuşlar ama ne desen bezdiriyolardı insanı gördüğüm yerde çakıyodum 2tane gerekiyosa eline vurucan yapma demesini bilcen durucak doğurup salmakla olmuyo

sibell&gökhan

BEN EŞİME DİYORUMKİ GÖKHAN BÜYÜDÜĞÜ ZAMAN KESİNLİKLE ONU DIŞARIYA TEK BAŞINA SALMIYACAM OYNUYACAĞI YERDE KESİNLİKLE BAŞINDA DURACAM DİYORUM EŞİMDE KESİNLİKLE ÖYLE OLMAZ GÖKHANIN HAYATI ÖĞRENEBİLMESİ İÇİN KENDİ BAŞINA KALMASI LAZIM DİYO.AMA BEN ÇOK KORKUYORUM 2 SENE ÖNCE Bİ OLAYLA KARŞILAŞMIŞTIM AKLIMA HEP O OLAY GELİYO VE ÇOCUKLARIMIZI NASIL KORUYACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM...

esra_yesiloz

sürekli başında durursak tabiki oda sıkılır kendi başınada oynamaya alışması gerekiyo ama zamanla devir çok değişti çocuklar büyüdükçe güvenmesi çok zorlaşıyo bizim burda serseri dolu ellerinde bira sigarayla dolaşan 17 yaşında erkek çocukları kızlar desen kıç kıvırtarak önlerinden geçmeyi biliyolar şaşıyorum bunları nasıl yetiştirmişler diye ben korkuyorum bazen doğunca kızımı nasıl büyütücem burda ya kötü şeyler gelirse başına diye korkum oluyo bazen ama dediğim gibi çocuk nasıl yetişirse öyle büyür herşeyi aklına almayı başlayınca anlatmak bilgilendirmek gerekiyo dışarı çıkıcak arkadaşları olucak ama nasıl arkadaş seçmesi gerektiğinide bilicek kimlerle gezmesi gerektiğini felan tabi baya büyüyene kadar bizlerede uzaktan yakından takip etmek düşüyo canım kötü şeyler yapmaması için

sibell&gökhan

ESRACIM VALLAHİ BİLEMİYORUM ANNELERİMİZ BABALARIMIZ BİZLERE BİŞEY SÖYLEDİĞİ ZAMAN ÇOK KIZAEDIK HERŞEYLERİMİZE KARIŞIYOLAR DİYE AMA BENDE ANNE OLUNCA ONLARI ŞİMDİ DAHA ÇOK İYİ ANLIYORUM TEK NİYETLERİ DÜŞÜNCELERİ BİZLERİ KORUMAKMIŞ ENDİŞELERİ VARMIŞ DEMEKKİ HAYATTAN

ESRACIM BU ARADA KIZIN OLACAKMIŞ ÇOK SEVİNDİM İŞALLAH HAYIRLISIYLA Bİ NEFESTE KURTULURSUN ÇOK GÜZEL Bİ DUYGU SENDE YAŞIYACAĞIN İÇİN ÇOK SEVİNİYORUM BU ARADA HAMİLELİĞİN KEYFİNİ ÇIKART BAK SONRA KEŞKE KARNIMDA OLSAYDIDA ONU HİSSETSEYDİM BUNLARA ÇOK ÖZEM DUYUYORUZ CANIM ÖPÜYORUM SENİ KENDİNE DİKKAT ET

esra_yesiloz

aynen sibelcim ben bişi dendiğinde hala kızarım anneme yani karışılmasını sevmem onlar iiilik için sölüyolar belki ama ne bileyim herkesin hayatı ne yaşarsan kendine bakalım biz nasıl olcaz çocuklarımıza karşı

evet canım kızım olcak onunla konuşuyoruz ben konuştukça o karşılık veriyo kızdırıyorum bazen kıpırdasın diye karnımı işaret parmağımla oynatıyorum rahatsız oluyo vuruyo çok hoşuma gidiyo her anın tadı ve heycanı başka dediğin gibi şimdi bi merakım var kime benziycek nasıl bişi olcak diye belki ilerde de merak ettiklerim olucak ama dediğin gibi keyfini çıkartmak lazım bizde çıkartıyoz teyzesi işte evimizdeyiz bütün gün dolanıp duruyoz yemek yapmayı iş yapmayı anlatıyom ona geçiniyoz  :k06:

sibell&gökhan

OOHHH HADİ BAKALIM KOLAY GELSİN AĞAÇ YAŞ İKEN EĞİLİRMİŞ NEDE OLSA DEMEKKİ KIZIN BÜYÜDÜĞÜ ZAMAN ÇOK HAMARAT OLACAK ANNESİ İŞALLAH

NASIL DOĞUM YAPMAYI DÜŞÜNÜYORSUN PEKİ ? ALLAH YARDIMCINIZ OLSUNNN  :amin:

esra_yesiloz

:amin: sağol sibelcim allah izin verirse ben normal doğum çok istiyorum ama koşullar neyi gösterirse canım bende bu aralar bu konuya pek taktım hamilelik.tv diye bi site var ordan video izliyorum okuncakları okuyorum normal ii olan diyolar ama çatılara göre diyolar görcez bakalım nasipp...  :dontknow:

sibell&gökhan

ALLAH İZNİ İLE HAYIRLISI NE İSE O OLSUN CANIM  :opucuk: 

aslio

Sibelcim ben hala göremedim yakışıklı oğlunun resimlerini.. En kısa sürede bekliyoruz... öptüm canım.

sibell&gökhan

YA SORMA ASLICIM BÜSSÜRÜ RESİM ÇEKİLDİK AMA SAĞOLSUN KAYNIM CD YE ATMAYI UNUTMUŞ BİZİM EVDE BİLGİSAYAR YOK KAYNIMIN LOPTOP U VAR O YÜKLÜYODU BİZE. GEÇEN AKŞAM BİZDELERDİ AMA KAYDETMEDEN GİTMİŞ
ASLICIM SEN ŞİMDİ BİRAZ ESKİ RESİMLERİYLE İDARE ET  www.ecefe.com yada www.gokhansibel.blogspot.com internet sitemize bi gir canım ama en yakın zamanda yeni resimlerimizi ekliyeceğim gelinimide burdan kocaman kokulu kokulu öpüyorum annesi mıncır lütfen benim için ece hanımı   ;)[.g/color]

burcu-emir

sibelcim yanlış mı okudum.yoksa kayınvaliden bilgisayar mı kullanmayı biliyo dedin  :dontknow:
amanın ne modern bi kaınvalideymiş o öyle.maşallah.

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: burcu-rain - 16 Temmuz , 2007, 21:30:23
sibelcim yanlış mı okudum.yoksa kayınvaliden bilgisayar mı kullanmayı biliyo dedin  :dontknow:
amanın ne modern bi kaınvalideymiş o öyle.maşallah.
kaynım , demiş canım :k06: :k06: :k06:

sibell&gökhan

AYYY BURCU ÇOK ALEMSİN KIZ KANIM DEDİM AMA KAYINVALİDEMDE BİLİR KULLANMAYI AZ ÇOK BENİM KAYINVALİDE ÇOK MERAKLIDIR MAAŞALLAH CEP TELEFONLARINI BİLE BÜTÜN FONKSİYONLARINI BİLİR KURCALAYA KURCALAYA BULUR  :occasion14: