merhaba benide aranıza alırmısınız

Başlatan akrep79, 24 Ekim , 2008, 11:31:12

« önceki - sonraki »

akrep79

merhaba canım bende çok mutlu oldum seninle tanıştığıma.sana öncelikle şunu söylemeliyim bebek olmamasındaki sebep bendim sorun bendeydi ve ikinci denememde tuttu doktorların dediğine göre imkansızı başardık, anladığım kadarıyla senin eşin sorunlu bence senin işin benden daha kolay

sena

elifcim hoşgeldin aramıza canım  :flowers:

benimde tüp bebek tedavisi sonucu bir hamileliğim var ama canım sonunu getiremedik 2.5 aylıkken kalp atışı durduğundan almak zorunda kaldılar banada dr'lar mucizeyi başardın demişlerdi. tek bir yumurtam oluştu ve oda tutmuştu ama kısmet işte olmadı herşeyde vardır bir hayır.

ikizlerini allah bağışlasın canım ne güzel biri kız diğeri erkek bir taşla iki kuş vurmuşsun  :occasion5:

akrep79

hoşbulduk senacım üzülme sakın ümidini yitirme bu konularda moral çok önemli allah inşaallah bidahaki sefere kucağına almayı nasip eder benim gibi dediğim gibi moral çok önemli herşeyin hayırlısı

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

evet elifcim herkes senin gibi diyor kadın da problem olunca çok zor oluyormuş ama erkek faktörlü ise mutlaka

olacagını söylüyorlar ne güzel bir mucizen olmuş elifcim gerçekten inş benım 2 denemem de ikiz olur çok istiyorum

rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin canım burdaki tüm anne olmak isteyen arkadaşlarıma biran önce bu duyguyu

tatdırsın
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

akrep79

tülincim ve tüm arkadaşlar tüp bebek yöntemi bildiğiniz gibi çok stresli bi iş,o yüzden elinizden geldiğince stresten uzak durun,size diyorum ama zamanında bende az stres yapmadım kafayı oynatıyodum,ama kendimce çözümler buldum.mesela ilk tüp denememde herkesin haberi vardı ama ikincide kendi ailemin ve evde beraber oturduğum kayınvalidemin bile  haberi yoktu,size tavsiyem kimseye söylemeyin gizli yapın bakın görüceksiniz daha az stres yaşıycaksınız çünkü ne zaman sonuç belli olucak deyip sıkıştıran olmuycak

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

dogru diyorsun elifcim ama söylemeden de olmuyor mesela ben ilk denemem de çok kuruntu yaptım şöyle oldu bak hiiç beklemezken yanı henuz 10 gün falan varken yumurtalarım oluştu hemen alıcaz dediler eşimin de hemen amelşyatı aynı gün tabi kimse yok benım annem çalışıyor sürekli izin alma gibi durumu olmuyor neyse kayınvaldem var o gün eşim ameliyata ben ameliyata mecburen bu tür konularda insana muhtaç kalıyorsun ama derler ya insan eti agırdır işte ben kayınvaldem de kaldım 3 gün aman düşmanlar başına bir daha yanı keşke evime geseydim direk hastaneden hiç rahat edemedişm eşim ameliyatlı havalarda çok sıcak dı agustosda rahat yatamam sürekli birileri gelir ne biliyim işte eve gledım tabi eşim hergün işe gidiyor ben evde yanlız kardeşim geldi 4 gün kaldı sıkıldı gitti neyse ben kaldım yanlız böyle zamanlarda inan daha çok muhtaç oluyorsun sürekli brileri olunca aklına gelmıyor mesela ama benım öyle olmadı yattım kalkdım düşündüm ya yoksa ya varsa bir sürü olumsuzluk luk sürekli internet başında tuttu mu tuttuysa belırtılerı ne gibi sürekli beynımı yedım birde hamileymiş hisettım kendımı aşermeler sürekli yemek yemek can sıkıntısına migde bulantıları kasık agrıları ne biliyim işte ama olmadı işte kimsede gelmedi her akşam annem geldı yemek yaptı gitti ne yapsın kadıncagız çalışıyor kayınvaldem aldı başını yazlıga gitti neyse öyle böyle geçirdik zamanı ve tutmadı hayırlısı degılmış ama yanlız kaldım çok inan insanın sesıne muhtaç kaldım valla o yüzden hanı haber vermemek de olmaz bence ha şöyle sadece aile eşrafın bilsin yeter her yere yaymaya gerek yok ailede anlayışlı olcak tabı sormıycak sürekli o zaman olur bencede hem ben ilkinde gerçekten çok büyük bir depresyon atlattım ama şimdi çok çok iyiyim şükür inş rabbim bana meleklerimi bu sefer bagışlar AMİN

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

elifcim senı msn ekledım benı kabul edermsinin duyguseli olan ok

sena

tülincim ben kimseye haber vermemiştim sadece 2 arkadaşım biliyordu o kadar transferden sonra eşim yardımcı oldu bana çalışıyordu ama ben sadece 3 gün yattım dr yeterli olacağını söledi sonra iş başı yaptım hiç kafama takmadım yemeğimide yaptım gezmeyede gittim ama çok dikkat ederek eşim arabayı çok dikkatli kullandı her zaman bence bu sefer hiçbirşeyi umursama transferi unut başka şeylerle ilgilen televizyon seyret flim seyret başka işlerle meşgul ol bak o zaman dr dan gelen telefon snei havalara uçuracak ben bunları yaşadım canım sende yaşayacaksın  :icon_thumright:

meleğini kucağına alman çok yakın birtanem hissediyorum  :opucuk:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

canım senam inş kalbine dogan olur gerçekten seni çok seviyorum canım arkadaşım bende bu sefer çok fazla yatmayı düşünmuyorum zaten ilk 5 gün falan yatarım sonra normal gezicem bol bol valla dikkat ederek sü,rekli kendımı birşeyler le avutmalıyım kı olsun

DENİZLİ

HOŞ GELDİN ARAMIZA BEN DERYA 7 YILLIK EVLİYİM 2 DEFA TÜP BEBEK DENEDİK ALLAH NASİP ETMEDİ.RABBİM BEBİŞLERİNİ SANA VE EŞİNE BAĞIŞLASIN.RABBİM ONLARA HERŞEYİN HAYIRLISINI VERSİN. :k06: :amin: :amin: :amin: :nazar:

akrep79

teşekkür ederim derya çok sağol allah seninde gönlüne göre versin hepinize dua ediyorum