28 Nisan , 2024, 03:49:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hayıt Tohumu Hakkında

Başlatan sibel28, 24 Ekim , 2008, 08:39:54

« önceki - sonraki »

sibel28

hayıt tohumu yan etki yapmıyor bende yapmamıştı...stres adet düzenini bozuyor..evlendiğimde adetim saat gibiydi her 28 günde olurdum hiç şaşmazdı...bebek düşüncelerine dalınca 30-31-33-35 bazen 15 gün geçtiği oluyordu..şimdi ise bir iki açık pembe kan 1 hafta sonra adet oluyorum...

bankacıı

ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ilk kullandıgım ayda adetim aynı gün oldu ama bu ay olmadım işe yaramadı demek ki bende

BAHARGULLL

:hieyt: hayıt tohumunu kullanan arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim  :hieyt:
hayıt tohumunu hormon bozukluğu için kullanmak istiyorum ben, tv da izledim tüylenme sorunu yaşayanların 3 ay kullandıktan sonra, hormonel bozukluktan çıkan tüylerinin döküldüğüne dair bi iddia var ortada
bebek için kullananlar sizde de böyle bi durum oldu mu?

gonca onurcu

arkadaslar tv de dokor balla karıştırıp yeyin dedi acaba doğrumu yapıyorum yoksa demleyipmi içiyim
((())))))

meltemçakır

Merhabalar. hayıt tohumu ile ilgili haberi izlemiştim ben de tv de daha sonra değişik kullanım şekilleri var mı diyerekten araştırma yaparken buradaki yorumları okudum ve ikna edici oldu baya....

ben bekarım ve adet düzensizliğim var. bazen ,iki ayda bir bazen 3 ayda bir geliyor. bir dönem pko var dediler ilaç kullandım. sonra senin kullanmana gerek yokmuş zaten normalmiş dediler ama kilo aldım zaten onun yüzünden. sonra başka doktora gittik tüylenme hormonun yüksek dedi o da ilaç verdi ama o da bir işe yaramadı ki normalin dışında aşırı bir tüylenme de yok :( soğan kürü denedim kürü yaparken düzenli geldi ama 3 defadan sonra bırakınca tavsiye edildiği üzere yine eskiye döndü. şimdi tek umudum hayıt tohumu ona başlayacağım ben de ama bir haftadır dolapta öylece duruyor :)

balla ya da suyla kullanımı farketmezmiş öyle söyledi bitki uzmanıya bakalım. umarım faydasını görürürüm ve herkes görür....

sibel28

ben kullandım hayıt tohumu kullanması zor..çünkü acı..ama hayıt balı alabilirsin kullanması daha basit bildiğimiz bal...

meltemçakır

ay şu adet düzensizlikleri sona ersin de ona da razıyım :( bir de ilk gittiğim hastanede dokto çocuğunun olması zor ileride deyince neye uğradığımı bilemedim :(

GÜL GÜZELİ

Bende c.tesi başladım hayıt tohumuna  :k06: ve tadı o kadarda kötü değil..Önemli olan Rabbimin şifa nasip etmesi bence..İnşaAllah

erdin

merhaba arkadaşlar burasını yeni keşfettim ve bu site sayesinde hayıtıda yeni keşfettim..ben 11 aylık evliyim ve 7 aydır bebek için uğraşıyoruz. hormon testi yaptırdım değerlerimi size yazıyorum.
DHEA-SO4: 105 - Prolaktin: 10,5 - Total testesteron: 25,9 - TSH: 1,23 - LH: 9,11 - FSH: 8,58 - E2: 31,8 ve maalesef progesteronum 0,2 çıktı. Progesteronum dışında sorun yok gibi gözüküyor ama doktor normal yollarla gebe kalamazsın dedi. ilk duyduğumda çöktüm resmen.ilaç tedavisine başlamak istemiyorum hemen.sizlerin sayesinde hayıt tohumunu duydum ve 3 gün önce suyunu alıp kullanmaya başladım. sizce kullanmamda bi sakınca olurmu kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum. şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

ยรlคภ๓คz göภlüm

bayanlar hayıt çayı yerine hayıt ekstratı kullanabilirsiniz... onu kullananlar daha çabuk etkisini görmüşler... çayı en az üç ay kullanmak gerekirken ekstrat bir ayda faydasını gösteriyormuş

suzannn

Alıntı yapılan: erdin - 28 Ekim , 2011, 09:44:55
merhaba arkadaşlar burasını yeni keşfettim ve bu site sayesinde hayıtıda yeni keşfettim..ben 11 aylık evliyim ve 7 aydır bebek için uğraşıyoruz. hormon testi yaptırdım değerlerimi size yazıyorum.
DHEA-SO4: 105 - Prolaktin: 10,5 - Total testesteron: 25,9 - TSH: 1,23 - LH: 9,11 - FSH: 8,58 - E2: 31,8 ve maalesef progesteronum 0,2 çıktı. Progesteronum dışında sorun yok gibi gözüküyor ama doktor normal yollarla gebe kalamazsın dedi. ilk duyduğumda çöktüm resmen.ilaç tedavisine başlamak istemiyorum hemen.sizlerin sayesinde hayıt tohumunu duydum ve 3 gün önce suyunu alıp kullanmaya başladım. sizce kullanmamda bi sakınca olurmu kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum. şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.
FSH YÜKSEK GİBİ

sibel28

arkadaşlar böğürtlen köküde alabilirsiniz...eşimle bana bitkisel tedavi uygulayan aktar bana böğürtlen kökü gönderiyordu...şakşır suyuda kesinlikle tavsiye ederim..

erdin

Arkadaşlar hayıt tohumu kullanırken itahı açılan varmı?..Kullanmaya başlayalı bugün bir hafta oldu ve acaip derecede iştahım açıldı sanki doymak bilmiyorum..

GÜL GÜZELİ

Alıntı yapılan: erdin - 02 Kasım , 2011, 14:17:28
Arkadaşlar hayıt tohumu kullanırken itahı açılan varmı?..Kullanmaya başlayalı bugün bir hafta oldu ve acaip derecede iştahım açıldı sanki doymak bilmiyorum..

Canım ben yaklaşık 15 gündür kullanıyorum ama öyle bişey olmadı henüz  :dontknow: sakın hamile falan olmayasın  :k06:

erdin

Canım ben yaklaşık 15 gündür kullanıyorum ama öyle bişey olmadı henüz  :dontknow: sakın hamile falan olmayasın  :k06:
[/quote]

keşke olsa canım ama maalesef adet oldum:( sanırım o yüzden o kadar açılmış iştahım:)