prematüre bebekler

Başlatan aysekayaci, 22 Ekim , 2008, 19:59:44

« önceki - sonraki »

aysekayaci

eger o pembeli kızdan bahsediyorson o simdi6 aylık oldu 29 haftalık dogmuştu 67 gün hastanede kaldı gözünden ameliyat oldu ama hepsini yendi kimse umut etmemişti yasayacagını ama o bu hayata inat olsun diye yasadı yeni yeni gülmeye basladı yalak kızım laf ister şimdi benden umudunu hiç kaybetme allah saglıklı uzun ömürler versin allah bir an önce kucagına almayı nasip eder inşallah
buda bir tanem annesinin nazlı ama güçlü kızı

βαlκιz

prematüre bebek bakımı zor yakından tanık oluyorum buna arkadasın bebegi 7 aylık dogdu 1 kilo doğdu 3 ay küvezde kaldı 1900 kiloya ulaşınca çıktı küvözden ..
çok hastalanıyooo...şuan 1 yaşında yeni girdi yaşına bikaç aydır fizik tedavisi oluyo oturamıyo ellerini açamıyo yumruk şeklinde elleri başını sabit tutamıyodu saga sola dönemiyo emekleyemiyodu neyseki şuan düzeldi biraz dönüyo oturuyo ...bebegin gözlerinde kayma var ben hiç soramadım üzülürler kalpleri incinir diyee acaba geçermii göz doktoruna gittilermi bilmiyorum..küvözde gözlerine bant takılmayan bebekler ilerde görme bozuklu çekiyolarmış.gözde kayma oluyomuş diye biliyorum.uakn bi akrabamda bu yüzden göremiyo bebekken küvöz ışıkları yüzünden gözleri görmüyo..inş. arkadasımın bebeginde bi problem olmaz ...allah yardımcıları olsun prematüre bebek annelerinin yardımcısı olsun.. :amin: :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

susi

slm ayşecim bebeğin çok gzlmişş bn uzun zmndır giremiyodum çok şey kacırmışım  cnm bebeine kavuştuna çok sevndm allh saglıklı uzn bi ömr versin bitanem inan çok svndm
YAŞAMA SEBEBİM HAYDAR EGE

zelis

Allah yardimciniz olsun kizlar , bilirim kucuk bebek buyutmeninm ne deme oldugunu .... benim oglumda 31 haftalik dogmustu , 1 ay kuvezde kaldi ....

1.5 kiloydu , simdi kocaman oldu masallah , hic bi saglik problemimiz yok , temmuz ayinda 9 yasina girecek , sadece biraz zayif ama boyuda yasitlarindan uzun ,

Rabbim yeterki saglik versin hepsi gecer kizlar .... simdi kardesinin gelecegi gunleri sayiyor :k06: