hamilelikten sonra mutlaka karnınızı bağlayın!!!!1

Başlatan tuanam, 11 Mayıs , 2007, 14:03:18

« önceki - sonraki »

mavili

yalnız bu korseyi nezaman takmamız gerek dogumdan hemen sonramı birkaç gün sonramı sezeryanda farkedermi yani nezaman takılacagını bilemiyorum

bence bize dizden bogaza kadar bir korse lazım :toothy10: :toothy10: :toothy10:

emosum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  evet boydan olsun :ehi: :ehi:  bende bilmiyorum kullanan kızlar nerde ya bize hiç yardımcı olmuyosunuzzzzz

mavili

aslında aldıgım korseninde dogru olup olmadıgını bilmiyorum dogum yapmış arkadaşlar fikir verirse sevinirim ben tenden aldım satıcı bayan genelde bunu veriyoruz dedi ama çok çeşitleri vardı hangisi faydalı bilmiyorum

unicorn

bu korse konusunda tecrübeli olan birileri var mı nasl almalıyız
ben 2 çeşit aldm biri bacaktan karna geliyo şort tarzı o heralde 1 hafta sonra falan giyilir
diğeri de karnı saran bir korse kuşak gibi

Demet_dk

ben atlet şeklinde almıştım
40 ım çıktıktan sonra giyebildim sezeryan olduğum için sıkmaması gerekiyomuş
havada çok sıcak olduğu için fazla kullanamadım zaten

βαlκιz

ben hastanede hemen bagladım ablam bagla dedi sıkıca şal gibi bişeyle sardım ice sonra şort korse taktım ama tam nezaman taktım hatırlamıyorum
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ferda

ben dizden başlayıp gögüs kısmına kadar olandan kullandım ayrıca içinede hani doğudaki erkekler takıyorya puçi diyorlar onunla sardım doktor dikişlerin kaynamışmı diye doğumdan 1 hafta sonra kontrole çağırmıştı yani 1hafta sonra taktım dikişlerde sorun olmadığı için ben faydasını gördüm eski halimden bile zayıftım doğumdan sonra şimdi 36 haftalık olduk nasipse bu kızımdada sarmayı düşünüyorum

miray

bende bagladım ama bilmiyorum faydası oldumu olmadımı göbüş var hala ama sarkık deil  :ehi:
belki faydası olmustur  :dontknow:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ѕєν∂α¢αη

bende sararım. korse sıkar beni. hem yaza geliyor daralırım falan. sarmak daha iyi :)

Uploaded with ImageShack.us

мiŁenα.

ѕєν∂α¢αη

:k06: tek kişilik mi çift kişilik mi lastikli mi koruyucu mu çarşaf :k06:

Uploaded with ImageShack.us

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

tek ksılık olsun cıft kısılık buyk gelır :ehi: :ehi:

unicorn

Alıntı yapılan: ferda - 11 Aralık , 2009, 06:44:22
ben dizden başlayıp gögüs kısmına kadar olandan kullandım ayrıca içinede hani doğudaki erkekler takıyorya puçi diyorlar onunla sardım doktor dikişlerin kaynamışmı diye doğumdan 1 hafta sonra kontrole çağırmıştı yani 1hafta sonra taktım dikişlerde sorun olmadığı için ben faydasını gördüm eski halimden bile zayıftım doğumdan sonra şimdi 36 haftalık olduk nasipse bu kızımdada sarmayı düşünüyorum

normal mi yksa sezeryanmı yaptın doğumu

Zeynep_Sena

arkadaslar ben bi dogum yapim allahin izniylede bilmiyorum ne yaparim heralde artik hic bi kuvvet bana elbise camasir korse bisey giydiremez o kadar SIKILDIMKI camasirlardan  ;D ama karninizi sarmak iyi oluyormus diye duydum da tabi sezeryan olursa nasil sarariz bilmiyorum cogunda dr izin vermiyo burda turkiyede nasil bilmiyorum