28 Nisan , 2024, 01:14:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

DUALARINIZ İÇİN HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN MURADIMA ERİYORUM...

Başlatan munuş, 18 Ekim , 2008, 18:25:26

« önceki - sonraki »

oozge

CNIMM YA SEVINDIMMI UZULDUMMU BILEMEDIM BI ESIN IKNA OLMUS KABUL ETMIS BEBEGI ALDIRMICGNA COK SEVINDIMMM BI DE KANAMANAAAAAA COK UZULDUM

NSILSIN SIMDI NSL GIDIYO KANAMA DOKTORUNU ARADINMI YADA GITTINMI SONUÇ NE?
OF AMA BUKDR STRESE OLCAGI BU KANAMA YANİ
İNŞ. DUŞMEZ YA O NEYLIKLERLE ORDA KALMAYI BASARDI UMARIM DUŞMEZ  :y25:
DUŞERSEDE BUNUN SORUMLUSU SEN DEGILSIN BNUN VEBALİNİ EŞİN CEKICEK OZMN EMIN OL  :icon_thumright:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

BENCEDE GÜNAHINI EŞİN ÇEKİCEK AMA UMARIM BİRŞEY OLMAZ BEBEGINE ALLAHIN SOPASI YOKTUR AMA BÖYLE

LERİNİ GÖRMÜYORMU NE DİYİM YA OFFFFFFFFFFF :cussing: :cussing: :cussing:
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

HAKKINDA HAYIRLISI MUNUŞ ARKADAŞIMIZZ... :amin:

RABBİM BÜYÜK ELBET YİYİCEK LOKMASI VARSA , DÜNYA YA GELİCEKTİR....  :amin:

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM  :opucuk:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

neslihan

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

offffffffffffffffffffffffffffffffffffffff  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

çok üzüldüm canım ya ne yapcan yiycek ekmegi yokmuş bu kadar strese iyi dyandı valla kolay degıl üzülme hadi

ne olur kendını bırakma inş rabbim en kısa zamanda bir tane daha verır valla ne diycegimi bilemıyorum ya kitlendim

kaldım allah sabır versın canım benım üzme kendıni

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

sagol canım benım inş hepımıze nasip etsin sonuçta senın ki çok stresli geçti eşin umarım mutludur her ne kadar

tanımasamda çok kızgınım ona çok :cussing: :cussing: :cussing:

ama sen yınede ümidini yitrme tamam mı canım elbet gene olcak sonuçta şükür etki bir melegin var nihayetinde

şükür et

efsane

şine benimde diycek cok lafım varya nese işte içimde kalsın ya  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

efsane

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:bi an 4 ekim aklıma geldi bende o gün bebegimi düşürmüştüm. ama dedim ya eşine sölicek okadar cok lafım varki nese Allaha havale ttim rabbim hidatey versin snada sabır güclü ol canım