Adana'yı Bekliyorum

Başlatan sarı lale, 10 Mayıs , 2007, 18:59:18

« önceki - sonraki »

handan85

Adana'ya Adanalılara selam olsun.. Adanalıyık :wave:

ayy

BENDE VARIM DEMİŞMİYDİMMM :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

°•.ℓανιηуα.•°

eneee ayşem kız senle hemşo muyuz  ;D ben de diyorum bu kıza niye kanım kaynıyo  :k06:  :opucuk:

ayy

aboooo bilmiyormuydunn amanınnn  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo bende yaaa niye(kine) şaşırdınnn :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ama ben 5 yıldır ayrıyım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: yılda 1-2 kez gideliyorum ama yazları birbucuk ay kalıyorummm :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

hehe bende bilmiyordumm tabii laaa senin hemşom oldunu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
sen ordamısın :dontknow: :dontknow: :dontknow:nerdesin  :love9: :love9: :love9: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

ayy

ben biönceki sayfayada yazmışımm laaa :ehi: :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

ulen ben aynı sayfanın başını bile okuyamıyom,sadece en son yazılanı okuyabiliyom  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayşem sorma en son 2007 de bi çıktım,atanarak. bi daha dönemedim. ancak yazın ve arada gidebiliyom. ailem orda yaşıyo. 23 nisanda gidicem  :ehi: çok özledim be yaaa. adanammmmmmm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ayy

niye son iletileri okuyabiliyon laa sadeceee :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
bende 2008 de ayrıldımmm :sad1: :sad1: :sad1:
ilk ikisene bayramdı seyrandı hiç boşgecmedim ama 3 senedir sadece yazları gidebiliyorum 15 tatil karlı olunca mıcım yemiyor gitmeyi :y25: :y25: :y25: ben anca yaza gidebilcemmm :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: 17 saatt nere gidiyormm :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: bide ilçeden var 1.30 saatt :sad1: :sad1: :sad1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
benmde tüm herkesim orda :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk:

ayy

bu topiği açınca memeleket kokusu geliyooo burnuma sızlıyoo sonra sol yanım laaaaa :love9: :love9: :sad1: :sad1: :sad1: :y25: :y25:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: °•.ℓανιηуα.•° - 22 Şubat , 2013, 09:21:55
ulen ben aynı sayfanın başını bile okuyamıyom,sadece en son yazılanı okuyabiliyom  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayşem sorma en son 2007 de bi çıktım,atanarak. bi daha dönemedim. ancak yazın ve arada gidebiliyom. ailem orda yaşıyo. 23 nisanda gidicem  :ehi: çok özledim be yaaa. adanammmmmmm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

evet ben de açınca burayı adanama olan hasretim artıyo da artıyo.

yazdığım gibi 22 nisan akşamı adanamdayım  :love9: :love9: :love9: 1 hafta kalıcaz. yetmeyecek ama yaza da gidicez.  :sad1: