28 Mart , 2024, 11:58:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Adana'yı Bekliyorum

Başlatan sarı lale, 10 Mayıs , 2007, 18:59:18

« önceki - sonraki »

FeHi

Alıntı yapılan: tuğba rana - 27 Eylül , 2010, 11:34:12
adanalılar ne zaman izne geliyosun
nezaman görüşecegiz sizinle
MRB Tubacım biz bayramda gelcez kısmet olursa :)

ertl

KIZLAR MUTLAKA GÖRÜŞELİM
:opucuk: :opucuk: :opucuk:

FeHi

SeliN59

yok canım kadirlide oturmuyorum eşim kadirlili aşim aileside orda bizde kasım 15 gibi gidicez kısmetse kadirliye

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

BEKLE BENI ADANAM BEN GELIYORUM EKIM ORTASI SENINLEYIM CANIM MEMLEKETIM
:muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:   :muzz:  :muzz:  :muzz:  :muzz:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

SeliN59

KIZLAR BU AKŞAM 18,30 DA YOLA ÇIKICAZ ADANAYA GİDİYORUM EŞİM RAPOR ALDI 10 GÜN KALCAZ :hello2: :muzz: :hello2: :muzz:

FeHi

Alıntı yapılan: kumsal59 - 11 Ekim , 2010, 14:25:05
KIZLAR BU AKŞAM 18,30 DA YOLA ÇIKICAZ ADANAYA GİDİYORUM EŞİM RAPOR ALDI 10 GÜN KALCAZ :hello2: :muzz: :hello2: :muzz:
OOOO Valla süper hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin Rabbim... Bende bayramı iple çekiyorum Adana'ma gidebilmek için  :)

nesrin_beyza&berrin

Ben alışamadım. 23 sene Mersinde yaşadım hala dayanamam. 23 senenin sonunda Moskovaya gittim. Ne kadar tezat dimi? Oh sıcaktan kurtuldum dedim. Şimdide İstanbuldayım yazın gittimde felaket klimasız yaşanmıyor.

küskün

SLM KIZLAR.adana herşeyiyle cennet.nedense başka memleket sevemedim henüz:))))
BEKLEMESİNİ BİLENİN HERŞEY AYAĞINA GELİR...

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

emın ol her memleketın farklı guzellıgı var  ;)

ertl

kızlar adanaya geldiniz dimi ya
offfffffff  pc bozuk olunca görüşemedik sizinle
ne güzel buluşacaktık ya
çok üzüldüm valla
:y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

Nurbânu

Merhaba kızlar, ben de Adanalıyım.14 aylık evliyim, Adliyede çalışıyorum, görevde yükselme sınavına girdim ve kazandım mülakat sonucunu bekliyorum dua edin arkadaşlar.Bir aydır da bebek düşünüyoruz.İnşallah hamileyimdir, hamilelik ve mülakat sonucunu beklediğim için çok gerginim dua edin  :amin: :amin: :amin: :amin:
Herkesi hayata bağlayan birileri var."O" birileri iyi ki var :)

ertl

canım inşalah rabbim gönlüne göre verir
iki sevinci bir arada yaşarsın inşallah

bu arada aramıza hoşgeldin
bende adanalıyım
tanışırız işallah

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: Nurbânu - 08 Aralık , 2010, 09:43:42
Merhaba kızlar, ben de Adanalıyım.14 aylık evliyim, Adliyede çalışıyorum, görevde yükselme sınavına girdim ve kazandım mülakat sonucunu bekliyorum dua edin arkadaşlar.Bir aydır da bebek düşünüyoruz.İnşallah hamileyimdir, hamilelik ve mülakat sonucunu beklediğim için çok gerginim dua edin  :amin: :amin: :amin: :amin:
ARAMIZA H.G CANIM.  :flowers: :flowers: BENDE ADANALIYIM.  :hello2: :hello2: RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN  :amin:
BENİM ANNEM VE BABAMDA ADANA ADLİYESİNDE EMEKLİLER.HATTA ŞU ANDA DAYIM VE TEYZEMDE HALA ORADA ÇALIŞMAKTALAR  :laughing7:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?