28 Nisan , 2024, 12:42:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

pelinim sevdicegim

Başlatan sevcan53, 09 Mayıs , 2007, 17:53:51

« önceki - sonraki »

sevcan53

çok güzel eşimin sayılara takıntısı vardır hep 12.12 olmasını istedi dogum tarihinin ..sezeryanla dogum yapsaydım günü aqyarlayabilirdim ama şansına kızımda babasının istedigi tarihte dogdu tabi önce allahın izniyle

estim

:k06: ANNELER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN  :flowers:

sevcan53

merhaba arkadaşlar hepinizin anneler gününü kutluyorum :flowers:

mumkule

1 gün rötarlı olarak anneler gününüzü kutluyorum  ;)

Emine

Hoşgeldiniz benim de kızım ne emzik ne de biberon almadı bende zaten vermek istemiyordum çok zorlamadım henüz 8 aylık şimdilik parmak emme huyu yok ama bakalım zaman ne gösterecek sizinki de geçer inşallah çok tatlı bu arada maşallah  :nazar:

sevcan53

uykusu geldigi zaman parmagını emmeye başladı bi ara sürekli emiyordu..inşallah senin boncuk parmagını emmez...ama 8  .aydan sonra başlamaz..

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Almiş'inAnniş'i

benim kızın emme krizi tutunca ne bulursa onu emiyo. en yakın yerde de eli olduğu için elini emiyo.  :sad1: ne güzel eldivenlerini çıkarmıştık şimdi geri takmak zorunda kaldık  :sad1: bu arada eldivenler sırıl sıklam oluyo tabi  :honk:

sevcan53

aaah canım yaa pelinde oşekilde başladı parmagını emmeye eldiven takdıgım zaman eldivenle beraber  emiyordu dışaardan sevimli geliyor ama sürakli yapınca ister istemez korkuyosun agız yapısı bozulucak parmagı ince kalıcak diye..allahtan şuaralar sadece uykusu geldigi zaman emiyor...yalancı emzige alıştır bemce o parmak emmesinden iyidir ben alıştıaramadım :icon_scratch:

Almiş'inAnniş'i

emzik deniyoruz bakalım hangisinde karar kılacak hanımefendi ama et daha tatlı geliyo. bvazen kolumda yüz üstü tutuyorum bakıyorum bu sefer kolumu emmeye çalışıyo  :k06:

sevcan53

merhaba arkadaşlar nasılsınız parmagını emdigi anlardan biri dedesinin kucagında...ve babannesiyle

[eklenti yönetici tarafından silindi]

estim

sevcan senin kız parmak emme işini oek ciddiye alıyor  :toothy10: kaşlarını bile çatıyo  :D

Almiş'inAnniş'i

nagihan

ya benim kızda emiyor ellerini ve parmaklarını. hemde bir şapırdatıyor aklınız hayaliniz durur  :honk: