GÜNCE (Barış Bebek&Sema Anne Ne Düşünür Ne Yapar)

Başlatan sema_aksu, 08 Mayıs , 2007, 01:00:05

« önceki - sonraki »

sevda

mumkule

Sema sana yatacam ben deyip yatamadım  ??? ama şimdi yatıyorum kesin kesin  :)

-Butterfly-

burcu-emir

tatlı kadın ve kaymaklı ekmek kadayıfı barışımın kandillerini kutlarım  :opucuk:

sema_aksu

Ben de gecikmiş de olsam hepinizin kandilini kutlarım.

Tabii ki kızlar, ne demek, blog olayları güzelmiş. Keşfettikten sonra sarıyor insanı, hele bir görüşelim, kesin anlatırım.  ;) Şimdi bir de müzik ekledim. Keşke bu forumdaki sayfalarımıza da müzik ekleme şansımız olsa. Ay ne çok şey bekliyorum.  :k06:

Güldüğüme bakmayın çok duygusalım bu gece. Hep yazasım ve ılık ılık müzikler dinleyesim, arada da oğlumu gidip uyandırmadan öpesim geliyor.
Birşeyler oldu bana. Hayatın çaresizliğine takılı kaldım. Büyük büyük laflar etmeye kalmayacağım merak etmeyin, ama ne bileyim sanki bu hayatın hızına erişemeyeceğini fark etmiş bir dinginlikle, şöyle köşeye kurulup, hayatı izlemek istiyorum. Kabul ettim artık, hayat istediği gibi gidiyor, bize hiç kulak verdiği yok. Bazen boşa umutlar beslediğimizi falan düşünüp, savaşı kaybetmişim gibi bir hüzünle bırakıyorum ipin ucunu. Zaten ben çok uzunca bir zamandır oğlumun avucunun içinde, minik ağzının kıyısında köşesinde falan yaşamak istiyorum. Yani sadece onunla olayım, ona doyayım, her yer o koksun bana, tek dokunduğum onun yumuşaklığı olsun ve etrafımızda kocaman bir zırh olsun, ne kimse girsin ne biz çıkalım... İstiyorum... Tıpkı avatarımda yazdığı gibi; küçücük bir dünyaya gönüllü hapsoldum ben. Af maf çıkmasın lütfen, hep burada kalayım...

Hepinize sevgiler, daha yazarsam sel olup akacağım...

sevda

Canım seni okadar iyi anlıyorumki onlarsız onca sene nasılda heba olmuş ve hayatımızın bu doruk noktalarını nasılda bukadar geç farketmişiz diye düşünüyor insan bazen...

Umarım hep onlarla ve bizi mutlu eden herşeyle doya daya yaşarız ben mesela arhan doğduktan sonra hayatı daha çok ve doya doya her dakikasını bile pas geçmeden mola vermeden canlarım oğlum ve eşimle birlikte mutluluktan ölürcesine tadında yaşamak istiyorum... :D

Bu arada biz bayramın 3 cü günü buluşucaz inşallah sizde gelsenize izmite eğer müsaitseniz tabiki... ;)

adalet

burcu-emir

TATLI KUZU VE TATLI ANNESİNE İYİ BAYRAMLAR  :opucuk:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

Almiş'inAnniş'i

sevda

-Butterfly-

sema_aksu

TABİİ Kİ BEN YİNE BAYRAM TEBRİKLERİ İÇİN GECİKMİŞ DURUMDAYIM. HATTA NEREDEYSE ÖBÜR BAYRAM GELECEK.  :-[ :k06:

AMAAA BENİM ASIL BAYRAMIM BUGÜN KIZLAR, ÇÜNKÜ BARIŞ EN NİHAYET YÜRÜMEYE BAŞLADIIII!  :hieyt: :occasion14: :occasion5: :hello2: :aferin: :nazar: OYYY OY, DAHA UYGUN İKON BULSAM ONLARI DA SIRALARDIM VALLA. ACAYİP MUTLUYUM. ÇOK HEYECANLANDIM GÖRÜNCE. NASIL CIRILDADIM ANLATAMAM SİZE.  :k06:

BUGÜN ANNEANNESİ GELDİ OĞLUMUN, TESADÜF KIRMIZI BİR KAZAK ÖRMÜŞ ONU GETİRDİ. TAM DA YÜRÜME HEDİYESİ GİBİ OLDU. BEN DE PASTA ALDIM  ;D KIRMIZI O KADAR YAKIŞTI Kİ HEMEN BİR SÜRÜ FOTOĞRAFINI ÇEKTİM.

KUSURA BAKMAZSANIZ  :nazar: EKLEYEREK GÖSTERECEĞİM.

:nazar: :nazar: :nazar:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

sema_aksu

sema_aksu

adalet

oy oy kirmizi nede yakismis pasama  :nazar:
masallah ilk adimi hayirli olsun  :nazar: tipis tipis yuruyecek annesi artik zor tutarsin  :k06:

sema yaw sayfayi cok ihmal ediyon sik sik ekle barisin fotolarini cokta buyumus allah nazardan korusun

barisi gorunce kendimi kaypetim senin durumunu sormadin nasilsin bayramda ne yaptin  :k06:

ikinizide cok opuyorum