GÜNCE (Barış Bebek&Sema Anne Ne Düşünür Ne Yapar)

Başlatan sema_aksu, 08 Mayıs , 2007, 01:00:05

« önceki - sonraki »

sema_aksu

anneannesinin kucağında can kuşum! :love7:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

adalet

masallah barisima nasilsin canim
sema teyze bizi hic merak etmedinmi diyer cuma kara bocugume kavustum resim eklicektim dosya buyuk geldi nagis teyzemiz buraya eklemis bir bak teyzesi
http://www.bebegimonline.com/forum/index.php?topic=332.msg22589#msg22589

mumkule

Ben barışı fındık ile ben barışı fıstık ile ben barışı badem ile yeerrriiimmm  :)
bu şarkı sanki bööle diildi ama neyse  ??? ;D

Emine

masserati

semoşşşşşşşş buluşmam geldi :laughing7: sizin karşı buluşmanızdan sonra görüşeliiiiimmmmmmmm

Almiş'inAnniş'i

ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN  :nazar: AYNI OYUNCAK BEBEK GİBİ MAŞAALLAH

mumkule

Nerede bu Barış'ın annesi yahu? Özledik herhalde Allah Allahhhhh

sema_aksu

Alıntı yapılan: adalet - 18 Mayıs , 2007, 23:24:29
masallah barisima nasilsin canim
sema teyze bizi hic merak etmedinmi diyer cuma kara bocugume kavustum resim eklicektim dosya buyuk geldi nagis teyzemiz buraya eklemis bir bak teyzesi
http://www.bebegimonline.com/forum/index.php?topic=332.msg22589#msg22589

ADALET'ÇİĞİM HAYIRLI OLSUN KARA KUZUN. ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH. VALLA GEÇENLERDE AKLIMA GELDİ DOĞURMUŞSUNDUR DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜM. AMA FAZLA GİREMİYORUM FORUMA. NASILSINIZ ANA-KUZU? SAĞLIKLARINIZ YERİNDEDİR İNŞALLAH. ÇOK ŞEKER BİR BEBEK MAŞALLAH AMA DAHA ŞİMDİ ÇOK BELLİ OLMAZ SEN BANA BÜYÜDÜKÇE FOTOĞRAFLARINI EKLEMEYİ UNUTMA. ABİSİ NASIL DAVRANIYOR MİNİK KUZUYA?

sema_aksu

EMİNE, TEŞEKKÜR EDERİZ İLTİFATLARIN İÇİN. VALLA BENİM DE HEP GÖZÜM SENİN KIZINDA, YOK CANIM YANLIŞ ANLAMA ERKEK BEBEK SAHİBİ OLARAK DEĞİL, ÖYLE CİMCİME Kİ, TİCKER'INA HER BAKTIĞIMDA SEVİYORUM. MAŞALLAH. :opucuk:

SAFAKRAZİ, BEN OYUNCAK BEBEK GİBİ OYNUYORUM ZATEN ONUNLA. :toothy10: KÜÇÜKKKEN HİÇ ERKEK OYUNCAK BEBEĞİM OLMAMIŞTI, ŞİMDİ ACISINI ÇIKARIYORUM.  ;D

EDA, SİZİN BULUŞMANIZ NE DEMEK? SEN GELMİYOR MUSUN? :dontknow: BULUŞMAN GELDİYSE BÖYLE FIRSATLARI KAÇIRMAYACAKSIN ŞEKERİM. ;) E AYÇA'YA DA SÖYLEYELİM YİNE BİR KORU GÜNÜ YAPALIM. YA DA ÖZGÜRLÜK PARKI DEMİŞTİK YA. AMA SEN EKTİN BE GÜZELİM. ;)

AYÇAAAA, ÖZLEYEN İNSAN ARAR AMA Dİİİ Mİ?(AĞLAMA İKONU YOK MU? ??? AAA VARMIŞ :crybaby2:) FORUMA GİREMİYORUM DİYE KOPTUNUZ BENDEN BAKIYORUM. MSN'E DE TAKILAMIYORUM. :sad1: BULUŞMA MESELESİ NOOOLDU GERÇEKTEN YAA? HANGİ GÜNE KARAR VERDİNİZ? ERKİN'İ DOKTORA GÖTÜRDÜN MÜ?

mumkule

Gittik doktora canım. Çok ağladı bu sefer  :y25: Aşımızı olduk geldik. İyiyiz biz..

masserati

Alıntı yapılan: sema_aksu - 22 Mayıs , 2007, 19:05:51
EMİNE, TEŞEKKÜR EDERİZ İLTİFATLARIN İÇİN. VALLA BENİM DE HEP GÖZÜM SENİN KIZINDA, YOK CANIM YANLIŞ ANLAMA ERKEK BEBEK SAHİBİ OLARAK DEĞİL, ÖYLE CİMCİME Kİ, TİCKER'INA HER BAKTIĞIMDA SEVİYORUM. MAŞALLAH. :opucuk:

SAFAKRAZİ, BEN OYUNCAK BEBEK GİBİ OYNUYORUM ZATEN ONUNLA. :toothy10: KÜÇÜKKKEN HİÇ ERKEK OYUNCAK BEBEĞİM OLMAMIŞTI, ŞİMDİ ACISINI ÇIKARIYORUM.  ;D

EDA, SİZİN BULUŞMANIZ NE DEMEK? SEN GELMİYOR MUSUN? :dontknow: BULUŞMAN GELDİYSE BÖYLE FIRSATLARI KAÇIRMAYACAKSIN ŞEKERİM. ;) E AYÇA'YA DA SÖYLEYELİM YİNE BİR KORU GÜNÜ YAPALIM. YA DA ÖZGÜRLÜK PARKI DEMİŞTİK YA. AMA SEN EKTİN BE GÜZELİM. ;)

AYÇAAAA, ÖZLEYEN İNSAN ARAR AMA Dİİİ Mİ?(AĞLAMA İKONU YOK MU? ??? AAA VARMIŞ :crybaby2:) FORUMA GİREMİYORUM DİYE KOPTUNUZ BENDEN BAKIYORUM. MSN'E DE TAKILAMIYORUM. :sad1: BULUŞMA MESELESİ NOOOLDU GERÇEKTEN YAA? HANGİ GÜNE KARAR VERDİNİZ? ERKİN'İ DOKTORA GÖTÜRDÜN MÜ?
semoşum bu taraftaki buluşmalara katılırım Allah kısmet ederse canım.benim katılamadıklarım karşıdaki buluşmalar.azra yolculukta hiç durmuyorda.ancak kısa mesefeler

masserati

gul_ılgın06

semoşşşşşşşşşşşşşş canımmm ösledim siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :(

geçenki aramana (patlama olayında) nasıl sevindim nasılll anlatamammmmmm :flowers:
beni düşünmen hiç unutmaman çok güzel.sizden kopuk kopuk haber alıyos malesef ee yazda geldi sizi tutmak ne mümkün değilmii? :k06:
e bende orda sürekli gezerim :laughing7:

bayışım nasıl canım?resimler çok hoş :icon_thumright:
kocaman öpüyorum sizi.. :opucuk:

daha sona gelip uzun uzun yazcammm..

adalet

semacim sagol canim kara bocugumle yuvarlanip gidiyoruz abimiz pek beli etmiyor sadece bebege tatli seyler dedigimde saniyorki ona soyliyorum ilk goz agrim yeri baska bocugumde cok seker baris abisi gibi tombis olacak
havalar guzel sende istanbulun tadini cikariyon oh gezin baris kuzumla

sema_aksu

AYÇA ERKİN BÜYÜYOR ARTIK DEMEK Kİ, AŞILARDA AĞLAMAYA BAŞLADIĞINA GÖRE. ;) BİZİMKİ YİNE AĞLAMADI. DOKTORU MU SEVİYOR NEDİR? :D BU SEFER HASAN BEY BARIŞ'I MUAYENE EDERKEN DAYANAMAYIP ÖPTÜ! :k06: TAM ÖNÜNE OTURTMUŞ STETESKOPLA GÖĞSÜNÜ DİNLİYORDU, O SIRADA KULAĞINA DOĞRU EĞİLİP 'BARIŞ' DERKEN 'OYY TOMBİŞ SENİ!' DİYİP YUMULDU OĞLUMA, KENDİNİ TUTAMADI. :k06: :k06: :k06: E TABİİ Kİ BİZİMKİ DE JEST OLSUN DİYE AŞI YAPARKEN GIKINI ÇIKARMADI. :toothy10:

EDA HEP BULUŞMA DİYE TUTTURUP DURUYORSUN DA BİR KEZ BULUŞMA ORGANİZE ETMİYORSUN. HATTA ORGANİZE EDİLENLERE BİLE 'PAZAR KALABALIKTIR,' 'BURNUM AKIYOR,' FALAN DİYE KATILMIYORSUN. :laughing7: E HADİ SEN ORGANİZE ET DE GELELİM YAHU. ;)

ASLINDA BEN HAFTAYA CUMA'YA OĞLUMUN DİŞ BUĞDAYINI YAPMAYI İSTİYORUM. GELİR MİSİNİZ Kİ? ???GÜNDÜZ SADECE ANNEM OLACAK, AKŞAM AİLE KATILIMI OLUR HERHALDE. O YÜZDEN GÜNDÜZ OĞLUM ARKADAŞLARIYLA DİŞ BUĞDAYI YAPSIN İSTİYORUM. HEM DOĞUMGÜNÜNÜN DE PROVASI OLUR. KATILIMCILARIN LİSTEYE İSİMLERİNİ YAZMALARI ÖNEMLE RİCA OLUNUR.  :director::ehi:

GÜL CANIM VALLA BEN DE ÖZLEDİM. FORUMLARDA BULUŞAMIYORUZ AMA OLSUN ARADA SIRADA DA OLSA MESAJLAŞIYORUZ YA, O DA BANA YETER ŞİMDİLİK. :) ARADA SIRADA ILGIN'IMDAN HABERLER YAZ SAYFAMIZA, OLUR MU? SENİ VE ILGIN'IMI ÇOK ÖPÜYORUM, CEM'E DE SELAM. İSTANBUL'A GELECEĞİNİZ İLK ZAMAN HABER VERMEYİ UNUTMAYIN. ;) :opucuk:

ADALET MAŞALLAH KARA BONCUĞUNA. E ABİSİ KISKANACAK DAHA, SEN DUR. ŞİMDİ İLK ZAMANLAR DİYE BİR ŞEY BELLİ ETMİYORDUR AMA SONRA ÇIKAR ORTAYA. HAYAT ŞİMDİ DAHA ZOR OLMUŞTUR SENİN İÇİN, 2 ÇOCUK. AMA OLSUN ÇOK GÜZEL VALLA. BEN DE BARIŞ'IMIN BİR KIZ KARDEŞİ OLSUN İSTİYORUM ASLINDA. ADI BİLE BELLİ, İKLİM OLACAK. AMA TABİİ BU SADECE DÜŞÜNCEDE VAR. ASLA 2. ÇOCUK İÇİN HAZIR OLMAYACAĞIMI BİLİYORUM.
:opucuk: