Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

nagihan

kızlar bundan sonra her pazartesi tartılıcam ve kilo değerimi sizlere söyliyeceğim. böylelikle sizlerde kontrol etmiş olursunuzç. eğer haftalık kontrollerde bir kilo artışı mevcut olursa bana etmediğiniz işkenceyi edebilirsiniz. izin veriyorum sizlere
ve bu haftanın değerini yazıyorum 107.3 kg   :wav: sanırım 1 kilo daha gitti.

burcu-emir

aslında biz raziye çok yüklendik kızlar.kim onun kadar açık yüreklilikle kilo aldığını söyler.hele ki şu ara 3 gr bile versek takla ata ata yolda yüriycez nerdeyse ,kız kalkmış bize kilo aldığını itiraf ediyo,paylaşıyo.seni tebrik ediyorum arkadaşım  :flowers:açık yürekliliğin ve dürüstlüğün için.

nagihan

ღ°cerenay.♥.

itiraf ediyoruuuummmmmm , ben biraz önce 3 bardak pepsi eşliğinde koca bir tabak tatlı bişey ( ne olduğunu yazmiyim ) yediiiiimmmmmmmmmmmm :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

kendimi durduramadım, ne oldu bana bilmiyorum.ne zamandır canım tatlı bişey istemiyodu bugün ne oldu anlamadım,
çok üzgünüm midemdeki tospayı   durduramadııımmmmm  :hungry: :hungry: :crybaby2: :( :y25: :y25:

nagihan

benim canım tatlı istediğinde buzdolabının kapısını açıyorum hemen kapak bölümünde kuru kayısılar mevcut bir kaç tane onlardan alıp yiyorum nasıl fikir ama. hem böylelikle bağırsak sorunumuda çözüyorum  ;)

burcu-emir

itiraflara bi yenisini ekliyooooooorrruuuummmmmmm
deli gibi yiyorum.dün gece yatım kilo dondurma yediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim.pişman mıyım
HAYYYIIIRRR  :hieyt: KİLO VERMEMDE DURDU AYNI KİLODA SÜRÜNÜYORUM

nagihan

sayfa www.itiraf.coma dönmüş hehehehehehehehhe

adalet

ay arkadaslarim hepiniz ne pis bogazlisiniz :ehi: :toothy10:
bende her aksam tatli yiyorum ama sutum olsun diye birde esimin israri yuzunde ben sizin gibi keyften yemiyorum  :toothy10: :ehi:
esim ve cumali dondurmayi cok seviyorlar vallah ben bazen omlara verirken yemiyorum bazende dayanmiyorum eyer kilo alirsam gunahim onlarin boynuna ;D

nagihan

dondormayı bende çok seviyorum. ama 100 kiloya düşeyim o zaman ödüllendiricem kendimi. herhalde bu ödüllendirme yaz sonunu bulur. 7 kilo vermek kolay değil dimi  :'(

Almiş'inAnniş'i

adalet kendini kandırma canım, tatlı süt falan yapmıyo, sütü yapan tatlıyı yedikten sonra "suuuuuuuuuuu, suuuuuuuuuuu" diye yanıp tutuşup sürahiye yapışıyorsun ya. hah işte sütü o yapıyo gülo. tatlıyla aldığın kaloriler de sana kalıyo  :icon_thumright:  :toothy10:

adalet

razi suylada aram yok malesef demek ben bosuna yiyorum :k06:

nagihan

esra_yesiloz

EVET HANIMLAR BOL BOL SU İÇİN ÇOK İİ GELİYO  :caca:

nagihan

sende iç esracım. bu arada adapazarının neresinde oturuyorsun? ben çok sık gidiyorum. tam heryeri bilmiyorum ama dayım orda oturuyor. yengem ve dayım eczacı. eczanesi eser ilkokulunun orda