Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

nagihan

Alıntı yapılan: semra - 21 Temmuz , 2007, 23:39:09
nagihancim pak bir ilerleme var kilo kaybibda :ehi: :ehi: :ehi: onlarda olmasa neyapcaktin pantolsuz filan :toothy10: benimde göbegim korse takmama ragmen :igrenc: duruyo :cussing:
bu sıcakta o korseyi takabiliyorsan sana bravo derim  :aferin:

adalet

EVET NAGIS CILBIRIN USTUNE KOYARLAR BIZ SADE YIYIYORUZ

NAGIS AGLAMA KADER ARKADASIM BIZ BIR BIRIMIZE DESTEK OLACAZ SU PIS KILOLARDAN KURTULACAZ

nagihan

inşallah adaletcim inşallah
hala 105.6yım. yazlıkta o kadar yedim kilo almamışım hayret ettim  :icon_scratch:

adalet

nazi emdirdigin surece kilo almasin yemene dikat edersen bak cabuk verirsin
ben cumali emdirdigim zaman herkes bana kizyordu cok zayifladin bu cocugu sute kestir diye sute kestirdi tam tamami 10 kilo aldim :crybaby2: :( :y25:
birde erdeminkiler ustune geldi  :tongue3:

nagihan

ben yazlıkta hiç dikkat etmedim canım ya. helvaları yedim durdum. emzirmek önlüyo tabi kilo alımını. birde ekmek fazla yemiyorum. her öğünde bir dilim ekmek yiyorum. bol da salata yapıyorum. özellikle bol bol yoğurtlu semizotu harika oluyo. bahçeye iniyom topluyom ve hemen salatasını yapıyom. tarif bile edemem şahane vallahi  :tongue3:

adalet

canim bende ekmeyi cok azaltim sebze agrlikli yiyorum hata kocamla oglum bize ot yediriyon diyorlar
benim kocam bir haftadir rejim yapiyor sabah iki kucuk dilim ekmek yiyor aksamda pilav ve salat ekmek yok baska bir sey yemiyorr bende cok kiziyorum aniden yemesen hasata olacan diye ama beni dinlemiyor iki uc kilo verdi bile

nagihan

Alıntı yapılan: adalet - 22 Temmuz , 2007, 00:13:29
canim bende ekmeyi cok azaltim sebze agrlikli yiyorum hata kocamla oglum bize ot yediriyon diyorlar
benim kocam bir haftadir rejim yapiyor sabah iki kucuk dilim ekmek yiyor aksamda pilav ve salat ekmek yok baska bir sey yemiyorr bende cok kiziyorum aniden yemesen hasata olacan diye ama beni dinlemiyor iki uc kilo verdi bile
oh ne güzel valla vermeye başlamış.
ben kilolardan konuştukça acıktım ya. evdede hiç bişi yok.  :honk:

qwerty

aman kızlar kilo varmek önemli ama besin değeri yüksek besinler yemeği ihmal etmeyin.bebeklerinize süt verdiğiniz için... zira bebişler tüm besinleri sizden alıyorlar. anne sütü dünyadaki en önemli besin bebeğinizi tüm hastalıklardan koruyor ve gelişmesinin eksiksiz olmasını sağlıyor

adalet

evde birseyler olmasin daha iyi ben kiymali ispanakli borek yapmistim sana gondereyimi yarin kocacaim evde yemesi icin ama adam rejim yapiyor nasil yiyecek neyse ben halederim onun adina yaptim yemesi benden sorulur :toothy10: :ehi: :k06:

adalet

Alıntı yapılan: qwerty - 22 Temmuz , 2007, 00:22:26
aman kızlar kilo varmek önemli ama besin değeri yüksek besinler yemeği ihmal etmeyin.bebeklerinize süt verdiğiniz için... zira bebişler tüm besinleri sizden alıyorlar. anne sütü dünyadaki en önemli besin bebeğinizi tüm hastalıklardan koruyor ve gelişmesinin eksiksiz olmasını sağlıyor

canim bizde onlar icin yiyoruz alti ay cok onemli zaten ama dikat etmemiz lazim kilolar beni cok rahatsiz ediyor neyse bebislerin cani sagolsun

nagihan

benide bu kilo rahatsız ediyor. özellikle sanki içinde bir bebekj daha varmış görüntüsü veren koca göbek  :'(
rezil olyom elaleme. herkes hamilemisin kaç aylık diyo  :honk:
yanmışım ben yanmışım. sönmüşüm ben sönmüşüm  :suclu:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: burcu-rain - 20 Temmuz , 2007, 22:29:06
Alıntı yapılan: adalet - 20 Temmuz , 2007, 21:36:42
yap burcu eksik kalma  :k06:yok ademin yimirtasi   :ehi:tarifi o gosterdi
kız öyle diyince bi acayip oluyo  :k06:  :tongue3:
burası benim koptuğum yerdir :ehi: :ehi: :ehi:
gece gece gözlerimden yaş getirdiniz  :ehi: :ehi: :ehi:

nagihan

Alıntı yapılan: cerenay - 22 Temmuz , 2007, 00:53:57
Alıntı yapılan: burcu-rain - 20 Temmuz , 2007, 22:29:06
Alıntı yapılan: adalet - 20 Temmuz , 2007, 21:36:42
yap burcu eksik kalma  :k06:yok ademin yimirtasi   :ehi:tarifi o gosterdi
kız öyle diyince bi acayip oluyo  :k06:  :tongue3:
burası benim koptuğum yerdir :ehi: :ehi: :ehi:
gece gece gözlerimden yaş getirdiniz  :ehi: :ehi: :ehi:
evet ademin tarifi kısmı benide okuduğumda güldürmüştü. itiraf ediyorum.  :ehi: :toothy10:

adalet

ne oluyor yaw siz oyle gulun kocama :ehi: bundan sonra adem ustanin tariflerini sizle paylasmiyacam :k06: :ehi:

nagihan

adalet ne olur ne olur paylaşşşş üzme bizi  :tongue3: