Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

bende çok tüketiyorum .ne bulursam götürüyorum , meşrubat , bikti çayı , su ,süt ,ayraaannn...hiç boş durmuyorum yani :k06:
bide burası çok sıcak , mutlaka içiliyor....

semra

arkadaslar ben bugün hep soru sorcam caninizi sikmayim  :k06:ya karpuzu cok seviyorum gazyapiyordiyorlar dogruu ve yumurta yemiyorum  ??? :dontknow:

ღ°cerenay.♥.

canım ben en son karpuz yiyeli 20 sene kadar oldu :k06: bişey diyemicem.
gazı bebek için diyorsan ,
ben hiç sakınmam gaz olacak diye , faydalı ne varsa yerim,sütüm besleyici olsu diye.. :hıhı:

adalet

icecekle aram yok ama sulu yemekleri severim
yaw yumarta gaz yaparmi ben dogum yaptigimdan beli yiyorum onceleri sevmezdim gerci kaynatilmis yine yemiyorum yada tavada suyu kaynatiyorum yumurtalari icine kiriyorum pisince gevgirle alip tabaga koyuyorum ustune biraz tereyagi koyuyorum cok guzel oluyor yani hafif oluyor tavsiye ederim
yaw bende karpuz tatdini unutum burdaki karpuzlar guzel olmuyor zaten dilimle satiyorlar benimde hic istahim gitmiyor alayim

semra

ya vallahi sastim kaldim ne yemeye kalksm o gaz yapiyo diyorlar  :'(gazyapmayani ne acaba diye söyleniyorum :k06:

ღ°cerenay.♥.

adalet değişik bir yumurta pişirme şekliymiş,denemek istiyorum :D

adalet

vallah dene aslihan cok lezetli oluyor esim gosterdi cok kaynamasi daha cok lezetli oluyor

burcu-emir

adalet süpersin valla hatun.bende yapıcam o yumurtadan.adaletin yımırtası  :hungry:

adalet

yap burcu eksik kalma  :k06:yok ademin yimirtasi   :ehi:tarifi o gosterdi

burcu-emir

Alıntı yapılan: adalet - 20 Temmuz , 2007, 21:36:42
yap burcu eksik kalma  :k06:yok ademin yimirtasi   :ehi:tarifi o gosterdi
kız öyle diyince bi acayip oluyo  :k06:  :tongue3:

nagihan

Alıntı yapılan: adalet - 12 Temmuz , 2007, 16:21:20
yok anam benim hic verecim yok
gecen eski esortmanimi giydim cok dardi neyese oturcaktim esortman okadar darki oturamadim esim gulme kirizine girdi gitim hemen cikardim diyerini giydim oda yukariya cikmadi en son esiminkilerinden giydim :y25:

[/quote
sen eşinin kileri giymişsin. benim kocişinkiler bana hiç ama olmadı. hamile olmadan önce giyemedim ki doğumdan sonra giyebileyim  :(

nagihan

Alıntı yapılan: burcu-rain - 12 Temmuz , 2007, 20:01:58
semra sen hamilelikten önce giydiğin 20 etekten 1 'ini mi giydiğini söylüyosun canım.eğer öyleyse ben kendimi camdan atacam da ,çünkü ben hamileliğimden önce giydiğim hiçbişeyi giyemiyom  :cildir:
öyle olmadığını söyle,yalan da olsa sen yine de söyle  :toothy10:
ben hamileliğimin ilk altı ayında giydiğim iki adet pantolonu bile giyemiyordum. iki hafta önce kot olanı denedim allahtan oldu ama görüntü iğrenççççç  :'(

semra

nagihancim pak bir ilerleme var kilo kaybibda :ehi: :ehi: :ehi: onlarda olmasa neyapcaktin pantolsuz filan :toothy10: benimde göbegim korse takmama ragmen :igrenc: duruyo :cussing:

nagihan

Alıntı yapılan: cerenay - 19 Temmuz , 2007, 20:46:23
adalet değişik bir yumurta pişirme şekliymiş,denemek istiyorum :D
çılbır derler bunun adına