Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

burcu-emir

milliyet bugün pilates vcd si veriyo.adalet yollayalım mı bacım  :k06: cerenay al işte sana sezeryanlılar için hareketler.

adalet

yaw erdemi gezdiriken zaten spor yapiyorum
evet dunden beri dikat ediyorum sutumde ayni yaw doyuyorum sadece tika basa yemiyorum zaten sutum az olsa kesinlikle rejim filan yapmam erdem token bile durmiyor ac olunca kim bilir nasil olur
benim kilom oglumun sagliginda onemlimi  yeterki o iyi beslensin ben 50 kiloya daha raziyim yaw 50 cok oldu bes olsun :toothy10:

ღ°cerenay.♥.

15 Temmuz , 2007, 16:54:07 #212 Son düzenlenme: 15 Temmuz , 2007, 16:55:57 cerenay
Alıntı yapılan: burcu-rain - 14 Temmuz , 2007, 17:14:36
milliyet bugün pilates vcd si veriyo.adalet yollayalım mı bacım  :k06: cerenay al işte sana sezeryanlılar için hareketler.
anlaşıldı burcucum senin niyetin yok  :aferin:
adaletcim bende alper kucağımda çok hareket ediyorum, aynı hareketleri cerende de yapmıştım -ki cerenin gazı alperin 2 katıydı,annatabildimmi :tongue3:
bende kendi kendime başlarım ,sonra 1 aysonra dal gibi olursm kıskanmayın haaaa  :occasion14:  :hieyt: :occasion5:
acaba hangi kısmını attım,
incecik olmayı mı yoksa 1 ayı mı :tongue3: :suclu: :k06:

burcu-emir

aslıhan belkide seni allah söyletiyodur  8) ee bakarsın 1 ay sonra dal gibi olmuşsun,millet seni tanıyamamış....ay hayali bile güzel geldi bi an  :hello2:
bu arada :göbeğimden nefret ediyorum,belirtmeden geçemicem :k06:

adalet

he he cumala gobegimi gorunce anne yinemi hamilesin bende evet dedim cocuk cok korktu bana diyorki yemin et oyle birsey olsa cumali firar eder  :laughing7:kalabaligi sevmiyor sipa

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: adalet - 18 Temmuz , 2007, 21:11:36
he he cumala gobegimi gorunce anne yinemi hamilesin bende evet dedim cocuk cok korktu bana diyorki yemin et oyle birsey olsa cumali firar eder  :laughing7:kalabaligi sevmiyor sipa
:ehi: :k06: :ehi: :k06:

ღ°cerenay.♥.

adalet

ღ°cerenay.♥.

:-[
teşekkürler teşekkürler....
bide şu cetveli bi değiştirsem iyi olacak  :k06:

semra

ღ°cerenay.♥.

adalet

simar hek ediyon bende kilo versem benide cimartin  :laughing7:tamami
esim haftaya dijital tarti alacak :k06:
kocacim gercekten rejim yapiyor iki kilo verdi bile yaw adam cok cabuk kilo veriyor bende dikat ediyorum ekmegi cok azaltim acikinca meyve yiyorum ama ekmegin yerini tutmuyor :k06:

ღ°cerenay.♥.

allahtan ben ekmeği pek sevmiyorum , nerdeyse hiç yemiyodumda , hamileyken alıştım yemeye.
şimdi gene çok az yiyiyorum

semra

benim ekmekle fazla aram yok ama sivi seyler tüketiyorum sütüm iyi  :icon_thumright: