Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

susanna

Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 10 Ocak , 2012, 19:43:18
sezenim görümcemi sana yollayam mı? bak ben 30 günde 11 kilo verdim..isteyene hediye edebilirim  :))
ilkay yollasan ben senin gorumceni yolar indiririm o kilo verir benim yanimda  :ehi: :toothy10: :k06:

susanna

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 10 Ocak , 2012, 19:57:42
hastanede 6 günde 1 kilo vermişim yaaaaa sinir oldum. ben 3-4 gitmiştir diye beklerken  :cussing:

nasıl bir bünyedir anlamam yahu,su içsem yaramış demek. başkası olsa 10 kilo falan vermişti haaaa  :laughing7:

oznurcum hayirdir gecmis olsun neden hastanedeydin ???

__nil__

Arkadaşlar bir sorum olucak tecrübeli annelere.doğumdan sonra spora ne zaman gidebiliriz.özellikle sezeryan sonrasında doktorlar ne zaman gidebilirsiniz  diyorlar.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

kendi dr una sor ama 40ın çıktıktan sonra kendini iyi hissedince yavaş yavaş egzersizleri öneriyorlar
ebru şallı daöyle yapmıştı

susanna

Alıntı yapılan: __nil__ - 13 Ocak , 2012, 08:43:52
Arkadaşlar bir sorum olucak tecrübeli annelere.doğumdan sonra spora ne zaman gidebiliriz.özellikle sezeryan sonrasında doktorlar ne zaman gidebilirsiniz  diyorlar.
dogumdan 6 hafta sonrasinda hafif yuruyus ve yuzme gibi sporlari yapabilirsin ama mekik gibi direk karin kaslarina yonelik sporlari en az 4 ay sonra yapabilirsin oda dikislerle alakali bir sorun yasamazsan

demisti bana doktorum  :suclu:

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 13 Ocak , 2012, 17:02:49
kendi dr una sor ama 40ın çıktıktan sonra kendini iyi hissedince yavaş yavaş egzersizleri öneriyorlar
ebru şallı daöyle yapmıştı
Ebru salli'yla yarisa gidersek ooo  :ehi: :ehi:

ben ebru'nun fizigini hic sevmiyorum, kadin dedigin biraz dolgun olur  :laughing7:

asya81

BEN KIZDAN FIRSAT BULUPTA SPOR FELAN YAPAMIYORUM DİNLENSEM KAR SAYIYORUM GERÇİ O DİNLENME ZAMANINIDA YEMEK YAPARAK DOLDURUYORUM :cildir: :cildir: NASIL SPOR YAPIYORLAR HAYRANIM BİDE GÖBEĞİM HALA BINGIL BINGIL DÜMDÜZDÜ YAA NE ZAMAN TOPLANACAK :cildir: :cildir:

Nezo

Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 10 Ocak , 2012, 19:43:18
sezenim görümcemi sana yollayam mı? bak ben 30 günde 11 kilo verdim..isteyene hediye edebilirim  :))
İlkay  :toothy10:

KONYALI

Alıntı yapılan: asya81 - 16 Ocak , 2012, 12:57:15
BEN KIZDAN FIRSAT BULUPTA SPOR FELAN YAPAMIYORUM DİNLENSEM KAR SAYIYORUM GERÇİ O DİNLENME ZAMANINIDA YEMEK YAPARAK DOLDURUYORUM :cildir: :cildir: NASIL SPOR YAPIYORLAR HAYRANIM BİDE GÖBEĞİM HALA BINGIL BINGIL DÜMDÜZDÜ YAA NE ZAMAN TOPLANACAK :cildir: :cildir:

cnm benım kızım 4 aylık oldu yeni toparlandı. ama ben kılo veremedıgım ıcın hala dumduz degıl ama o topaç gibi karın gıttı yeni yeni

Balböceği

Benim 3 komşuda dogum yaptı.

Anam bı görseniz sanki hicccc dogurmamislar  :-ooo

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kilo veremeyen hanimlar regl. ve emzirme donemi bitene kadar fazla kilo veremeyebilirler bu durumda sakin bunalima girmeyin yahuben ruzgar 3.5 aylikken ise basladim 72 ile dogurdum 65 le ise basladim simdi 54-55-56 yi gormuyorum bile..
ev is ruzgar kosturma gidiyor valla az bir mekik cekmistim ilk baslarda snr ona bile zaman bulamadim karnimda dumduz gidecegi varsa gidiyor..hatta bir ara 50 ye kdr dustumde hastalikli gibiydim 3-4 kilo alana kdr canim. cikti
abur cubur ve ekmek yemiyorum sadece gaydasi cok var bi de oglum sagolsun yaramazin onde gideni :k06:
Sizinkilerde ayaklansin gorucem siizide :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: nagihannn - 07 Ocak , 2012, 23:05:33
1.70 de ben kilo alamıyorum zaten hastalanıyorum 49 kilolarlaydım hep bayılmalarım oluyor oyuzden istemiyorum mamalar yedim hep tedavi gördüm 61 idim iyiydi ozaman  şimdi yine vermeye başladım bide çalışmaya baslıcam  :honk:

benim gibisin sende  :-\

bende 6 ayda 22 kiloyu verdim uçtu gitti  :suclu:

görenler inanmıyor doğum yaptığıma hemde 6 ay öncesine kadar

ben bide yüzden çok zayıflıyorum  :'( bari vücuttan zayıflayıp yüzüm azıcık tombiş olsa  :laughing7:

fıstık

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 25 Ocak , 2012, 08:46:32
Kilo veremeyen hanimlar regl. ve emzirme donemi bitene kadar fazla kilo veremeyebilirler bu durumda sakin bunalima girmeyin yahuben ruzgar 3.5 aylikken ise basladim 72 ile dogurdum 65 le ise basladim simdi 54-55-56 yi gormuyorum bile..
ev is ruzgar kosturma gidiyor valla az bir mekik cekmistim ilk baslarda snr ona bile zaman bulamadim karnimda dumduz gidecegi varsa gidiyor..hatta bir ara 50 ye kdr dustumde hastalikli gibiydim 3-4 kilo alana kdr canim. cikti
abur cubur ve ekmek yemiyorum sadece gaydasi cok var bi de oglum sagolsun yaramazin onde gideni :k06:
Sizinkilerde ayaklansin gorucem siizide :ehi:

aynen canım bende adet olmaya başladığımda verdim kilolarımı

1.78 e 58 kiloydum hamile kalmadan önce şuan 62 yim ve o 4 kiloyu vermek istemiyorum

çok halsiz oluyorum çünki zaten ışılla hep ayaktayım

benim karnım hiçolmadı ya niyeyse sezeryandan sonra

hatta 4 kişiydik koridorda yürürken görüyodum onlar hala doğurcak gibi karınları vardı

bünye meselesi sanırım neyse

bi şekilde gidiyo kilolar

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

fıstık