Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

burcum

yarım mekik çok işe yarıyor mekiği çekerken karın kaslarını sık canım ilk hafta sabah öğlen akşam 10 tane ile başla arttırarak git ben çok faydasını gördüm  :icon_thumright:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 26 Ağustos , 2011, 01:46:06
kızlar emziriyorum ya ben şimdi. spor salonuna yazılsam bişiy olur mu??

yokk canımm ne olcakki ımkanın ve zamanın varsa vede sarperı emanet edecegın bıyer varsaa git derim

ben aseli bırakacagım bıyer olmayınca gıdemedım gıdemıyorumda malesef :(

doğangüneş

Alıntı yapılan: sekerlik - 07 Ocak , 2012, 17:24:43
İlk doğumumdan bı hafta sonra formuma kavuşmuştum hatta fazlası gitmişti
Ama ikinciden sonra aynısı  olmadı   :BangHead: malesef  kilolar yapıştı kaldı
İkinciye hamile  arkadaslara tavsiyem daha dikkatli olsunlar özellikle emzirme döneminde
süt olsun diye ne bulurlarsa yemesinler  :-\

asıl 3.den sonra kalıyormuş kilolar.. :cildir:

Balböceği

lan o zaman hiç doğurmayalım  :ehi:
Madem böyle iki üç diye gidecek  :toothy10: 

aresimmm

Alıntı yapılan: aresimmm - 23 Ağustos , 2011, 15:00:27
ya herkes ne güzel kilolar veriyor.emzirirken spor yapmak sütü azaltırmı?68 kiloyum.hamileliğimde 22 kilo aldım.4 ay olsu doğum yapalı kilo aynı .ne alıyorum ne veriyorum .ne yapacam ben böyle .55 olmam lazım.evde hareket ediyorum.günde sabah akşam 2o mekik çekiyorum.yarım saatte hareket ediyorum.bir de yediklerime dikkat ediyorum .emziriryorum daha ne yapmam lazım?
Ağustosta 68 kiloymuşum.şimdi 56 kiloyum nihayet.hiç gitmeyecekti sanki kilolar ama sabrettim kurtuldum.ama çok çalıştım.pilates,yürüryüş,diyet,bebeğe bakmak,ev işi,vs...böyle gitti kilolar.size tavsiyem mutlaka pilates yapın.hergün yarım saatinizi pilatese ayırırn.benöyle yaptım.şu an fiziğim eskisinden daha güzel.herkes öyle diyor.beni görenler inanamıyor ve herkes pilatese başlıyor.göbeğim de dümdüz bu arada.hiç sarkmamda olmadı.

doğangüneş

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Ocak , 2012, 22:15:43
lan o zaman hiç doğurmayalım  :ehi:
Madem böyle iki üç diye gidecek  :toothy10: 

valla kuzum gözünüzü korkutmak gibi olmasın ama ben 2.de  bile bu aylarda bu halimden 7 kilo azdım.. :y25:

...ŞehzadEfe...

içimde kurtmu ne var yedi bitirdi di beni  :violent1: :violent1: 56 kiloya düştüm hiç bişey yapmadan 68 le doğurdum
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

doğangüneş

Alıntı yapılan: nagihannn - 07 Ocak , 2012, 22:57:34
içimde kurtmu ne var yedi bitirdi di beni  :violent1: :violent1: 56 kiloya düştüm hiç bişey yapmadan 68 le doğurdum

sus yaa öyle deyince kötü oluyorum ben :laughing7: ne güzel işte millet üste para veriyor o kiloya düşmek için..boyun kaç?

...ŞehzadEfe...

1.70 de ben kilo alamıyorum zaten hastalanıyorum 49 kilolarlaydım hep bayılmalarım oluyor oyuzden istemiyorum mamalar yedim hep tedavi gördüm 61 idim iyiydi ozaman  şimdi yine vermeye başladım bide çalışmaya baslıcam  :honk:

doğangüneş

Alıntı yapılan: nagihannn - 07 Ocak , 2012, 23:05:33
1.70 de ben kilo alamıyorum zaten hastalanıyorum 49 kilolarlaydım hep bayılmalarım oluyor oyuzden istemiyorum mamalar yedim hep tedavi gördüm 61 idim iyiydi ozaman  şimdi yine vermeye başladım bide çalışmaya baslıcam  :honk:

ayy cnm yaa o boyutlarda olduğunu bilmiyordum.. :'( boyunda uzunmuş maşallah boyuna göre az kalıyormuş haklısın..vitamin falan kullanıyor musun..iştahın düşüktür yoksa kilo kaybetmezsin..hemen 2.yi 3.yü doğur yapışıp kalır kilolar üzerine o zaman.. ;D

...ŞehzadEfe...

neler kullandım ama olmuyor ne denini bulamıyorlar alamıyorum bünyem müsait degilmiş pehh kısmet canım ikincide belkim kalır  :k06:

doğangüneş

sağlığın yerinde olsun da gerisi sorun olmaz inşallah..ama cidden 2.3.fikrini düşün..ayy yada hiç düşünme  :cildir: :ehi: :ehi:

...ŞehzadEfe...

bana kalsa bi tane yeterde eşim istiyor o istiyor ve oluyor bizde boyle  :ehi: :ehi: :ehi: ben buna bile erken diyodum istedi ve oldu  :ehi:

doğangüneş

Alıntı yapılan: nagihannn - 07 Ocak , 2012, 23:26:12
bana kalsa bi tane yeterde eşim istiyor o istiyor ve oluyor bizde boyle  :ehi: :ehi: :ehi: ben buna bile erken diyodum istedi ve oldu  :ehi:

yaptım olacak yanii.. :ehi: :ehi: :ehi:

yok cnm yaa evt çocuk zor ama çocuksuz olur mu rabbim yokluklarını göstermesin.. hamdolsun onları verene..cümlesinede nasip etsin inşallah..hele bu büyüsün inşallah biraz 2.de olur..3.konusunda bu aralar fikrimi sormayın yapacağınız varsada yapmazsınız.. :toothy10: :toothy10:

Balböceği

adete yakın karnım sisior çok iyiz oluyorum adet olunca kendime geliyorum zayıflamış hissediyorum kendimi  :ehi: