Doğum Sonrası Fazla Kilolardan Nasıl Kurtuldunuz ??

Başlatan nagihan, 02 Mayıs , 2007, 19:01:33

« önceki - sonraki »

elif35

ben 55 ile hamile 70 ile doğum yaptım doğumdan çıktığımda 59 kiloydum 1 sene olucak doğum yapalı şu an 56 kiloyum ne rejim yaptım,ne de tediklerimie dikkat ettim sadece doğum yaptığım için tutamadıığım oruç borcumu ödedim kilo verdim bu ramazanda da eminim 1-2 kilo vericem çünkü hem oruç yoruyor insanı bir de yağmur çok hareketlendi sürekli atta atta diyor dolaştırıyorum onu bu da beni zayiflatıyor eminim  :hello2:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: derbeder - 04 Ağustos , 2011, 12:26:59
zaman birakmak en iyisi canim, sen simdi minnosuna ve kendine odaklan bos ver onu.

hakkinizda hayirlisi olsun  :amin:

Sağol canım  :opucuk:  Amin  :amin:

FeHi

Alıntı yapılan: elif35 - 04 Ağustos , 2011, 12:58:07
ben 55 ile hamile 70 ile doğum yaptım doğumdan çıktığımda 59 kiloydum 1 sene olucak doğum yapalı şu an 56 kiloyum ne rejim yaptım,ne de tediklerimie dikkat ettim sadece doğum yaptığım için tutamadıığım oruç borcumu ödedim kilo verdim bu ramazanda da eminim 1-2 kilo vericem çünkü hem oruç yoruyor insanı bir de yağmur çok hareketlendi sürekli atta atta diyor dolaştırıyorum onu bu da beni zayiflatıyor eminim  :hello2:
MaşALLAH Elif ya darısı bana İnşALLAH

burcu MELEK

aybübüke cok sanslısın sen bizimki bana saymadıgı hakareti bırakmadı beni kendi evimden kovdu kocam yinede annem haklıdır o büyük sen alttan alıcaksın dedi keske bizimkide biraz beni anlasa ve haklı olan ben oldugum halde esini tebrik ediyorum   :aferin:  :aferin:

Balböceği

Aybuke olan olmus ..Allah herkesin gonlune gore versin ..

Esine brawooo baskasi olsa benim anam her zaman haklidir derdi..

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bende 60 ile hamile kalmıştım doğuma giderken 72 idim..
65 kiloyla dogum ıznımı bitirdim işe basladım şimdi 52-53 dolaylarındayım çok şükür
Hiç bir şey de yapmadım regl olduktan sonra kendiliğinden erimeye başladım bir de çocuk  :k06:

__nil__

ablam 57 ile hamile kaldı 9 kilo alıp 66 ile bitirdi.doğumdan sonra kısa sürede 49-50 kiloysa düştü.hala da öyle kızı 2yaşında.çünkü yaşadığı şehirde tek bakıyor çocuğuna.eşi asker nöbet filan oluyor.çocuk çok hareketli birde ilk bir sene devamlı emiyordu.kurudu kaldı kız.

darısı başıma :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 04 Ağustos , 2011, 15:57:48
Bende 60 ile hamile kalmıştım doğuma giderken 72 idim..
65 kiloyla dogum ıznımı bitirdim işe basladım şimdi 52-53 dolaylarındayım çok şükür
Hiç bir şey de yapmadım regl olduktan sonra kendiliğinden erimeye başladım bir de çocuk  :k06:
bende oyle oldum ama tabi bogazi tuttum simdi her ay adetle beraber 1 kilo veriyom  :k06:

elif35

Alıntı yapılan: FeHi - 04 Ağustos , 2011, 13:41:54
Alıntı yapılan: elif35 - 04 Ağustos , 2011, 12:58:07
MaşALLAH Elif ya darısı bana İnşALLAH

inşallah canım ya çok kilo iyi değil kiloyu verdim ama karnım yarık yarık daha da meydana çıktı kilo verinde  :k06: :k06: :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Arkadaslar hep takılıyorlar sen mı dogum yaptın kızım dıye onların karnı var bende yok yuppii  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Bebek ve Ben

Websitem : bebekveben .com
Facebook'ta Bebek ve Ben

aresimmm

valla kendime çok stres yapıyorum.veremicem diye.gün içinde hareket de yapıyorum.offf offf

Aytii

benim karnım yok oldu gitti

ama 8 kilom var

bana kalsa böyle iyiyim gitmeseler olur çünkü çok zayıf olunca halsiz kalıyorum ve yüzüm çöküyo çirkinleşiyorum  :-\ bakalım kalacakmı bu kilolar  :dontknow:

miray

burcum

55 ile hamile kalmıştım 73 ile doğuma girdim 18 kilo aldım :-ooo :ehi: şuan kelebeğim 25 aylık 53 kiloyum doğumdan çıktıktan 2 gün sonra 8 kilo gitmişti 2 gün sonra gene tartılmıştım 2 kilo daha gitmişti sonra bir üzüntü yaşadım sütüm kesilirdi diye çok korktum sürekli canımın istemediği şeyleri bile yiyordum sütüm kesilmesin diye 2 kiloyu geri aldım 64.5 kilo da takılıp kalmıştım taki kızım 10.5 aylıktı emmeyi bıraktı bende günde içtiğim 2 koca bardak sütü bıraktım sonra teker teker gitti kilolar harekette çok önemli ben zaten kıpır kıpır bir insanım 2 dk yerimde durmam kızımda aynı olduğu için şuan onun peşinde koşmaktan komşularım bile dalga geçiyor sana adımmatik taksak günde 1000 adımı geçiyorsundur diyorlar  :ehi: :ehi: