HEDİYE PANOSU

Başlatan esra(azra), 02 Mayıs , 2007, 17:16:07

« önceki - sonraki »

aslio

Pınarcım Nehir'de güle güle giyinsin çok yakışmış kıyafetii.....

anita

Güle güle giysin balık Nehir.. yerim o kolları ben..

Lily Wonka

16 Mayıs , 2007, 04:30:54 #47 Son düzenlenme: 16 Mayıs , 2007, 04:56:01 Gözde
Azra'nın elbisesi çok yakışmış, prensesler gibi olmuş..:nazar: oyuncağıyla da güle güle oynasın kuzucuk..
Ecrin'in set süper! güle güle kullansın maviş kuzu..
Ece Deniz'in takımlar enfes.. çoook da yakışmış fıstığa..:nazar:
Tuna'cığım da cicileriyle çok yakışıklı görünüyor :nazar: (her zamanki hali ya gerçi..8))
Arda kuzusu da yeleğini güle güle giysin, Garfield ıyla güle güle oynasın inşallah..
Nehir de ööle cıbıl cıbıl, tam yaz kuzusu olmuş.. çok yakışmış beyazlar..:nazar:

Lily Wonka

16 Mayıs , 2007, 04:44:09 #48 Son düzenlenme: 16 Mayıs , 2007, 04:54:03 Gözde
Ve bu daaaaa Ayşegül teyzemizin hediyesiiiiii :D,

Pembe jilem yakışmış mı teyzelerim?! Arkası da çok şık ama annem tam çekecekken fotoğraf makinesinin şarjı bitti, gösteremiyorum o yüzden size..:-\ Üstümde çoook güzel kelebek, çiçek motifleri var.. O kadar hoşuma gitti ki koparasım geliyo valla!..:k06:
Peki beyaz üzerine pembe nakışlı ayakkabılarıma ne diyosunuz?! Çok şık diil mi? Ama tabii ayakkabıda değil olay kuşkusuz, onu gösteren ayak ve bacaklarda!..:ehi:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

jbdun

hiraya maaşallah gözde :nazar: ayşegül teyzesinin seçimleri çok güzel :hello2:
hem elbisesi hem de ayakkabısı çok yakışmış prensese :love7: ay hele o bacaklar tam yemelik :hungry:

ecrinin seti için de ayrıca tşk ederiz, meltem teyzesi yerinde seçimler yapmış :flowers:

şerife Berat

gözümden sakındım hirayı gözdecim maşşallah çok yakışmış elbisesi akakkabılarıda çok şahane  :nazar: :nazar: :nazar:

Almiş'inAnniş'i

ay maşaallah hiraya  :nazar: o ne güzel duruş ne ne güzel bacak öyle   :k06: bide anlıyormuş gibi poz vermiş allahım allahım  :ehi: gözde aman dikkat kızın manken olabilir  :k06:

Tebessüm :)

ALLAH IM O NE TATLILIK ÖYLE :nazar: CANIM BENİM GÜLE GÜLE GİY, ÇOK YAKIŞMIŞ. CANIM PAMUK KIZIM :opucuk:

puysal

maaşallah.. Gözde cim kızının bacaklar yakıyor vallahi:))) Çok yakışmışş..
:nazar:

seyda

Tam isirimlik bacaklarrrrrrrrrrr :hungry: :nazar:

Emine

Arda,Ecrin,Tuna,Nehir ve Hira hediyelerini güle güle giysinler,oynasınlar,kullansınlar toptan bir maşaaaaalllaaaaaaaaaaah  :k06:  :nazar:  diyooooooor ve Esra Teyzemizle Azra kardeşimizden gelen hediyelerimizi gösteriyoruzzzz..  :hello2:
Esracım valla Tolga hala getirmedi makinayı arkadaşına vermiş annemden emanet aldım çektim bu akşam gecikme için kusura bakma tatlım  :flowers: Tekrar teşekkürlerrr  :muzz:

[eklenti yönetici tarafından silindi]

seyda

Eminecim,
masallah Ceyline cok tatliiiiiiiiiii :nazar: kac kilo bu arada ben tombik kollarindan azicik isiriyim olur mu annesi :suclu:

sibell&gökhan

bebişlerimiz güle güle giysin cicilerini hepsi çok tatlı olmuşlar allah nazarlardan korusun meleklerimizi  :nazar: :nazar:

Emine

seyda ve sibel teyzemize teşekkür ediyoruz. :love9: Geçen ay 8330 du Seydacım bugün kontrolümüz var bakalım bende merak ediyorum kaç kilo olmuş  :D

SEVİNÇ

Ay maşallah emineciğim.Yerim ben bu zilliyi...  :nazar: