HEDİYE PANOSU

Başlatan esra(azra), 02 Mayıs , 2007, 17:16:07

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

güle güle giysin almiş, çokgüzel cicileri

Emine

Razicim Almiş hanım güle güle giysin cicilerini bir an önce uyusun büyüsün tıpış tıpış yürüsün bu cicileri giyip poz versinnnnn  :-*

Almiş'inAnniş'i

teşekkür ederi teyzoşlar  :love9:

estim

herkesin hediyeleri pek güzel güle güle giysinler  :nazar:  bu zamana kadar ben nerdeydim onuda bilmiyom. şimdi noluyor , ben pek anlamadım da  :icon_scratch:

Almiş'inAnniş'i

esincim herkes kendi sayfasında hediye çekilişi yaptı. malum sizin sayfa pek bi kalabalık olduğundan  :tongue3: fırsat bulamadınız herhalde böyle bişi planlamaya  :k06:

emineeeeeee  :director:
bir sonraki hediye çekilişini genel yapalım mı? katılmak isteyen herkes katılsın. mesela yılbaşı için  :icon_thumright:

estim

hııı anladım. bizim sayfada hayat yok, o yüzden bi faaaliyette yok. ama  :( kıskanmadım desem yalan olur :crybaby2:

jbdun

almişim cicilerini güle güle giyinsin razicim  :nazar:, adalet eşini de tebrik ederim güzel seçmiş  :icon_thumright:

esincim bi dahakinde siz de katılırsınız :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

teşekkürler jbdun teyzesi :D

esincim üzülme lütfen bu sefer böyle oldu bi dahakine daha iyi bir organizasyonla herkesin gönlü olur inşaallah  :sad1:

estim

teşekkürler jbdun ve razi  :k06: bir dahaki çekilişi sabırsızlıkla bekliyom  :icon_thumright:

şerife Berat

razicim gule gule giysin kara böcüğüm kıyafetlerini nede güzel yakısır fındıgıma benim için kokla almırayı

Emine

olur tabi razicim bu sıcaklarda haşlanmayıp çıkarsak yılbaşına kadar yaparız  :k06:

Almiş'inAnniş'i

ne koklaması şerife bu gün almira yı yemek istiyorum çiğ çiğ hiç vızırtısı dumadı ya yamyam yapcak beni  :tongue3:

Alıntı yapılan: şerife Berat - 25 Haziran , 2007, 14:10:43
razicim gule gule giysin kara böcüğüm kıyafetlerini nede güzel yakısır fındıgıma benim için kokla almırayı

Almiş'inAnniş'i

eh ölmez sağ kalırsak tabi  :honk:

Alıntı yapılan: Emine - 25 Haziran , 2007, 15:44:13
olur tabi razicim bu sıcaklarda haşlanmayıp çıkarsak yılbaşına kadar yaparız  :k06:

jbdun

Alıntı yapılan: REMZİYE (razi) - 25 Haziran , 2007, 18:51:20
eh ölmez sağ kalırsak tabi  :honk:

Alıntı yapılan: Emine - 25 Haziran , 2007, 15:44:13

:caca:

allah korusun
ağzını hayrı aç  :amin:

Almiş'inAnniş'i

:-ooo

bu ne gelen giden bana bağırıyo şamar annesine döndüm  :ehi: