27 Nisan , 2024, 19:25:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İDRAR TESTİİİİ YARDIMMMM

Başlatan ametist, 13 Ekim , 2008, 17:27:02

« önceki - sonraki »

efsane

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:ayy canım hadi gözün aydın allah saglıklı hayırlı evlat nasip etsin kucagına almayı nasip etsin inşeAllah rabbim olmayanlarada versin :amin: :amin:

sibel28

amin canım laliş sen ne güzel oynuyorsun öyle yandan oh oh.

tubis

Alıntı yapılan: ametist - 21 Ekim , 2008, 19:24:32
çokkk şükür keseyi görebildik :hieyt: şimdi merkezde doktora gidicem 5+4 ile iki gün sonra 6 hafta bitmiş olcak 7. haftada doktora gitsem geç mi kalmış olurum? benden tahlil isterler mi?  yüce rabbim inşallah isteyen herkese nasip etsin. buradan da arkadaşlarımızın güzel haberlerini en kısa zamanda alırız inşallh.  :amin:

hdi gözün aydın canım. allah tamamınada erdirri inş. sağ sağlim kucağına alırsın. :amin: :amin:

7. hafta geç olmaz. gidebilirsi. gerekli testleri dr un zaten verir sana.

ametist

lalecim çok teşekkür ederim. inşallah sizlerinde güzel haberlerini kısa zamanda duyarız canım.

ametist

tubişcim teşekkür ederim canım.inşallh sağ salim sende bebişini kucağına alırsın.

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

canım rabbim bebegını kucagına almayı nasip etsin çok mutlu oldum valla
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

neslihan

ametist gözünaydın inşallah bende bebeğimin kesesini görürüm 5 hafta bekliycez dimi nasipse.Bekleyelim beklemek sabretmek bu işin ilacı ve umutsuz olmamak.Hayırlısıyla cümle isteyen bu müjdeli haberi alır inşallah.

ametist

sağol canım senn adına çok sevındim inşallh hayırlısı olur.bende zor sabrettim inanamıyosun önce sonra yavaş yavaş alışıyosun sabret umutlu ol canım.ben 5 haftalık iken görebildim.

ametist

tülincim çok teşekkür ederim canım.rabbim sana ve tüm isteyenlere hayırlı ve sağlıklı bebişler nasip etsin canım.sennde ikiz annesi olarak güzel haberlerini alırız inşallh  :amin:

tubis

Alıntı yapılan: ametist - 22 Ekim , 2008, 09:05:01
tubişcim teşekkür ederim canım.inşallh sağ salim sende bebişini kucağına alırsın.

amin canım cümlemiz inş.