2007 Aralık - 2008 Ocak- Şubat Anneleri

Başlatan meltemk, 27 Nisan , 2007, 12:40:57

« önceki - sonraki »

özlem77

tamamdır randevuyu yarına alıcam haklısın nolur nolmaz :y25:

meltemk

Aysegulcum insallah canim cok sagol. Darisi sizin basiniza diyorum. Dedim yaa bir iki transfer istiyorum bizim forumdan... ;)

Babamiz dun Emir'in Belemir'le karisacagini baska bir sey dusunelim dedi. Ama biz hep Emir istemistik :-\ Hatta Belemir'in sebebi bile Emir'dir. Ben de ne guzel iste dedim. Neyse en iyisi belli olana kadar beklemek zaten. Hic belli olmaz.... :)

Emine

Sayfanız hayırlı olsun Meltemcim.Leylek leylek havada listesine ekleyelim seni de bilgilerini yaz oraya  ;)

Ardaömür(Arzu)

Meltem sayfanız hayırlı olsun çok güzel hamilerle sağlıklı bebekleriniz olur inşallah

meltemk

Dogal olarak bu sayfa hala cok populer olmamis ;)

Ben bugun test sonuclarimi aldim. Hormon artisi simdilik normal gozukuyor. 9 Mayista gidecegim doktora yine. Toxoplasmaya yine bagisik degilim cikti. Cig et'e, salataya, cilek'e, meyve sebzelerin iyi yikanmasina dikkat yani....

Onun disinda bugun epey bir karin agrim vardi ama bakalim gecer insallah.
Ozlem gittin mi doktora? Bir haber var mi?

öykü

ÖZLEMCİM
kesinlikle dr a görün benim ilk 9 hafta boyunca kahverengi akıntım olmuştu. Gebelik kesesinin yanında kanama varmış.. Progestan fitil kullandım ben 12. haftaya kadar..
dr a gidince bizede haber ver çok merak ettim.

özlem77

:muzz: doktora bugün gittim herşey yolunda.Bebişin kafa sallamasını da gördüüüm.Ne güzel bir duygu bu....... :nazar:
Bu arada ilginize çooook tşkler..Meltem senden de öğrenilecek çok şey var

özlem77

Bi de 9.haftadayım ama iki kilo almışım:( Sizce bu çok mu

Almiş'inAnniş'i

adalet

kizlar sayfaniz hayirli olsun allah sagklikla kucaginiza almayi nasip etsin bol hamisli bir sayfa olsun :muzz:

özlem77

ya şu cetvelden bn de isiyoruum nasıl yaptınız?

SEVİNÇ

sayfa hayırlı olsun.HAYIRLI HAMİLELİKLERLE DOLAR İNŞALLAH.

meltemk

Ozlem iyi haberlerle gelmene cok sevindim.

Cok yeni tecrubeli ve 22 kilo almis biri olarak evet 9 hafta icin 2kilo cok. Aslinda ilk 3 ay 1-2 kilo almak en dogrusu. Cunku sonra cok hizli aliyorsunuz. Sizlere tavsiyem aman cocugum icin yiyiyorum, insan bir kere hamile olur falan diye dusunup bol bol yemeyin. Cunku sonrasi coook zor oluyr. Ben oyle oturup 1 kerede 3 porsiyor yemiyordum. Ama her ogunu tatlisiyle tuzlusuyla yiyiyordum. Ve cok abarttigiii hamileligin sonunda 22 kilo olunca anladim. Hala da 10 kilo fazlam var. Ve yine hamileyim.

Bakalim bunda nasil olacak.

SEVİNÇ

Olsun canım.Bundan sonra da kiloları toplu verirsiniz.

özlem77

Artık kendimidizginliyorum hayatımda 50 nin üstüne çıktığımı görmemiştim ve herşeyi fazlasıyla yiyip kilo alamayanlardandım.Sanırım sigarayı bırakmam  :hungry: :hungry: da kilo almamda etkili oldu