2007 Aralık - 2008 Ocak- Şubat Anneleri

Başlatan meltemk, 27 Nisan , 2007, 12:40:57

« önceki - sonraki »

meltemk

Bu konuyu baslatmak icin cok erken oldugunu biliyorum ;)

Ama bugun bu sayfaya bakarken dayanamadim dedim bakalim hayirlisi bir baslatayim.....

Benim 7. aylik bir kuzum var. Bir de tahminen 4 -5 haftalik bir kuzu kesem var. Bugun yine doktora gidip hormon testi yaptiracagim. 1 hafta icinde bu hamilelik yolunda mi degilmi cikacak ortaya. Eger olmazsa kismet, artik bu sayfayi yeni sahiplerine birakirim...

En kisa zamanda gorusup tanismak uzere :flowers:

jbdun

:hello2: sayfanız hayırlı olsun canım,inşallah 1hafta içinde daha da hayırlı haberler alırsın drdan da bu sayfayı açtığın gibi devam da ettirirsin :opucuk:
Belemir kuzusunu da öpüyorum,ecrin arkadaşı da öpüyo :k06:

meltemk

Canimmmm, Jbdun cok sagol. Valla demek butun forumda gozun kulagin var senin arkadasim.  :-*

Ben de Ecrin'imin kurabiyelerinden opuyorum. Ayaklari oluyor yani :hieyt:

jbdun

aaaa lütfen yani tabi ki,hele bi de tanıdık arkadaşların açtığı konuysa hemen yazarım :-*

:k06: o kurabiyeleri bizim forumdan da biliyom canım ;)  öptüm senin yerine

öykü

ay ne güzel.. arka arkaya oluyo.. ben istemezdim hiç ama bu güzel bir duyguymuş ben bir tanedahamı yapsam.. acaba hemen

sibell&gökhan

meltem hayırlı olsun canım.peki ilk doğumunu  nasıl yaptın normalmi sezeryanmı . doğumun iyi geçmiş demekki 2.si geldiğine göre. :k06:

Zara82

meltemcigim insaallah , Allahin izniyle sayfayi basladigin gibi...güzel bir sekilde devam ettirirsen....benimde esim aklima geldi...
Dün konusuyorduk.....dedim forumdan bir arkadas hamile...o da söyle demiti...."EEEE simdi ne olacak....sizin orayami yazacak yoksa diger tarafami?" Bende dedim o ikisinide idare eder.... :muzz: :muzz:

jbdun

nagihan

sayfanız hayırlı olsun hamişler  :tongue3:
umarım tüm hamileliğiniz güzel geçer ve tomtişlerinizi kucaklarınıza tez zamanda alırsınız  :nazar:

özlem77

Herkese slm.lar.Ben de 8 haftalık hamileyim .Şu ana kadar ii gidiyordu ama dün kahverengi akıntım geldi moral haliyle sıfıra indi.

özlem77

29 Nisan , 2007, 20:45:47 #10 Son düzenlenme: 29 Nisan , 2007, 20:55:09 nisan29
 :hieyt:                    ya kimse yok muuuuu  :crybaby2:

Almiş'inAnniş'i

meltemcim gözün aydın annelik duygusunu ikinci kez yaşayacaksın ne mutlu sana  :flowers:

özlemcim senin de gözün aydın canım. bende renkli akıntı olmamıştı ama olan arkadaşlar vardı. bebek yerleşirken olurmuş bazı hamişlerde bu tür akıntılar ama sen yine de ihmal etmeyip doktora bi görün istesen.

özlem77

çoook teşekkürler içim biraz rahatladı  salı zaten doktor randevum var

meltemk

Ozlem saliya kadar beklemeden bir doktora gozuksen yarin falan??? Endise edecek bir sey olmayabilir ama belki hemen hormon mudahalesi yapip bir riskin onune gecebilirler...

Sibel, Oyku evet cok guzel -- ama 2.olunca ayni zamanda zor - bir duygu. Ilk dogumum normal dogumdu. Zaten hep az aralikla isterdik. Yine de bu kadar cabuk olacagini beklemiyordum. Simdi cok mutluyuz. INsallah sonuna kadar iyilikle gider. Hepimiz icin.

Benim emzirmeden sonra hic reglim olmadi. Yani kisacasi su anda ne zaman yumurtladigim ve bu ufakligin kac haftalik oldugu ile ilgili bir fikrimiz yok. Zaten hala hamilelik hormonun artis sonuclarini bekliyorum. emin olmak icin. Yarin alacagim test sonuclarini.

Evet Zehracim, dayanamadim bir de bu sayfayi baslattim. Bizim forumdan bir iki transfer yapmayi bekliyorum :k06:

Tebessüm :)

sayfanız hayırlı olsun meltemcim, inşallah herşey yolunda gider ve hayırlısıyla sağlıkla alırsın Emir i kucağına. :opucuk: