28 Nisan , 2024, 20:13:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

gece mama vermeli mi-vermemeli mi? :)

Başlatan paprika, 26 Eylül , 2008, 20:52:31

« önceki - sonraki »

βαlκιz

ben gece en son muhallebi prinç unu veriyorum çok uykusu geldindee bide mama yiyolarr yatıyolarr gece uyanır gibi oluncaa hemen biberonu veriyorum azına uyuyooo mamasını yerkenn
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

uyumadan 1saat önce falann  ama bazen yogurt veriyorum degişiyooo yanii
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

βαlκιz

sanmam çünkü prinç unundan sonra 2,3 biberon mama yiyolar :ehi: :ehi: doyuruyoo elmalısından veriyomm oh ben bile yiyorumm :k06:

мiŁenα.

miray

Alıntı yapılan: вαℓкız - 19 Ekim , 2009, 15:44:25
sanmam çünkü prinç unundan sonra 2,3 biberon mama yiyolar :ehi: :ehi: doyuruyoo elmalısından veriyomm oh ben bile yiyorumm :k06:
gülsahcım masallah pasalara  :nazar:  :nazar:
keske benim kızımda mama yada süt içse ama malesef ne süt ne mama ne ayran nede meyve suyu içmeyi sevmiyo ne yapcam bilmiyorum
boyu uzamayacak die cok korkuyorum  :y25:  :y25:

βαlκιz

ben mamayı kestim yatmadan önce bebe bisküvisi veriyorum biberonda yapıyorum çok doyurucu gerçekten senin kızında içer içmiyosaa zorlama gelişimi iyiyse eyer  :nazar:

miray

malesef yasıtlarına göre zayıf  :y25:  :y25:
ve en önemlisi sütten ve mamdan nefret ediyo nasıl alıştırabilirim süte bilmiyorum cünkü süt bebeklerin gelişimi için cok önemli biliyosun
acaba nesguik falan mı katsam içine cünkü cikolatayı cok seviyo belki içer böyle
ama nesguik in zararı olurmuki  :dontknow:  :-\

βαlκιz

zararı olurmu bilmem ki ama 1 yasını geçti dime bişey olmazz heralde bi dene içerse devam et