2008 Aralık - 2009 Ocak - Şubat ta dogum yapacak anneler

Başlatan MISIRLI-GELIN, 26 Eylül , 2008, 14:49:34

« önceki - sonraki »

MISIRLI-GELIN

:director: :director:  hanimlar nerdesiniz beni hastanede yalinz birakmayin dogumda

dogumdan cok korkuyorum gün gectikce dogum zamani geliyo gecen hastanede kaldimya dogum yapanlari
anlatiýolar cok zor  kimi 24 saat sanci falan diyo napcam ya neyse bakalim o gün gelsin neyse herkeze simdiden kolay gelsin dogumda allah yardimcimiz olsun :aferin: :aferin: :aferin:
«« ẰگЌĮм گéήì گèυêУǿŕµм »»

tubis

ocak ta doğum yaıcaksın sanırım. bende kısmetse şubatta yapıcam canım.

şafağını yazalım mı hesapladıysan.

Allahım yardım eder inş. sabrını verir cnaım o sancıların. :amin: :amin: :amin: :amin:

MISIRLI-GELIN

yok cani hesaplamadim arada kalmisim bana göre 18 nisan doktora kalirsa 1 nisan diyo simdi ocak aayini sadece bekliyorum neyse elim yemekde sen yaz gec kalirsam yanilis anlama ok canim

tubis

nasıl yani ocakta mı yappıcan dopğumunu yoksa niisanda mı anlamadım.

başlıkta ocak 2009 da dogum yapıcak anneler yazmışsında  :icon_scratch: :icon_scratch:

MISIRLI-GELIN

ocakda yapcam insallah yane nisanda hamile kaldim ben 18 diyom doktor 1 diyo  allaha birakiyorum allah nezaman kismet ederse zaten

tubis

hayırlısı olsun.

Rabbim hayırlı doğumlar nasip etsin  :amin: :amin:

MISIRLI-GELIN

amin canim cümlemizinkini neyse ben cikiyorum mutfakda isim az kaldi zaten birazdan yine gelirim kendine iyi bak allaha emanet ol  :wave:

tubis

mavili

MISIRLI-GELIN

mavili evet canim normal dogum bakalim hayirlisi canim

starfish

ben de ocak sonu dogum yapacagım arkadaslar.
zaman cok cabuk geciyor. yarısından cogu bitti.
insallah normal  ve saglıklı bir dogum nasip ederRabbim bizlere. :amin: :amin: :amin:

mavili

arkadaşlar ben epidural normal dogum yaptım tavsiye ederim birdaha dogursam yine epidural normal dogum olurdu tercihim :k06:

starfish

Mavili  epidural dogumdan sonra belde agrılar  kalabiliyormus,  sen de boyle bişey oldumu? ben en cok sakat kalma riski oldugu için korkuyorum boyle bir dogumdan

MISIRLI-GELIN

Alıntı yapılan: starfish - 02 Ekim , 2008, 01:13:10
ben de ocak sonu dogum yapacagım arkadaslar.
zaman cok cabuk geciyor. yarısından cogu bitti.
insallah normal  ve saglıklı bir dogum nasip ederRabbim bizlere. :amin: :amin: :amin:

amin canim allah herkeze kolay dogum nasip eder insallah

mavili

starfish canım bunu konusunda uzman kişiler uyguluyor ve sakat kalma riski çok çok nadir canım

ayrıca bel agrısı bendede oldu sadece bir hafta kadar felan sonra geçti

epidural anestezi ile dogum bence bir mucize muhteşem ya agrı yok sızı yok

ben toplam 9 saat anestezisiz çektim o dogum sancısını öbür dünyaya gittim geldim belkide ben dayanamadım bilmiyorum dayanan dayanıyor ama epidural yapılınca o agrıdan eser kalmadı güle oynaya dogurdum canım