Meme Ucu Sorunları!!!

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 23 Nisan , 2007, 12:49:01

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

kızlarrrrrrr göğüs uçlarım acayip yara oldu açıldı resmen kopacak diye korkuyorum krem filan fayda etmedi napıcam ben yaa.emzircem diye ölüp ölüp diriliyorum çocuğa verecem memeyi bir türlü itekliyemiyorum o da sinir oluyo tutamıyorum diye başlıyo bağırmaya nefes alıyorum derince hoppp  :BangHead:c  ne zaman geçer ne yapmalıyım bilmiyorum  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Demet_dk

CANIM MUTLAKA İYİ GELECEK BİKREM VARDIR

http://www.bebekgrup.com/urunler/27/Ameda/Ardo-Gold-Gogus-Ucu-Kremi-30ml

BANA BU İYİ GELMİŞTİ.BİTKİSEL BEBEĞEDE ZARARI YOK  :icon_thumright:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Demet_dk - 08 Ağustos , 2011, 20:43:25

çok sağol canım bir de bundan deneyim bakalım inşallah geçer.bebeği emzirmek işkenceye dönüştü çünkü
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Demet_dk

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 09 Ağustos , 2011, 16:17:19
Alıntı yapılan: Demet_dk - 08 Ağustos , 2011, 20:43:25

çok sağol canım bir de bundan deneyim bakalım inşallah geçer.bebeği emzirmek işkenceye dönüştü çünkü

ALLAH KOLAYLIKVERSİN ZOR Bİ SÜREÇ :sad1:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

3 ay cektim bu sorunu aglayarak emziriyodum oglumu oda memeye bir duskunduki 2 bucuk saaat memede dururdu 3 saaatleride gördugumuz oldu tabii .. bna hiç bir sey fayda etmedi sutyen takamdım hep bolseyler giydm vede sıvı yg surdum öle ii olmustuuu
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

pıtırcıkkk

Benimde çok kötüydü 25 gün geçmedi ve sağdım verdim ama galiba bugüne etkisi azalması oldu sütümün  Yara ise yanlış emzirmeden kaynaklandı bu sorunu yaşıyan arkadaşlara tavsiyem göğsünün ucu iltihap kapmış olabilir doktora görünmeleri.Ben   antibiyotik ve göğüs kalkanı kullanarak 2 gün içinde  geçti  :occasion14:

burcum

lansinoh krem kullanın tamamen bitkisel silmeden de bebeğinizi emzirebiliyorsunuz ben sürekli kullanmıştım emzirdikten sonra o bölgeyi nemli bırakmayın :icon_thumright:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: burcum - 15 Eylül , 2011, 13:21:47
lansinoh krem kullanın tamamen bitkisel silmeden de bebeğinizi emzirebiliyorsunuz ben sürekli kullanmıştım emzirdikten sonra o bölgeyi nemli bırakmayın :icon_thumright:
ben doğumdan 1 ay önce kullandım onu kullanmaya sonrada devam ettim
kanama olmadı ama yara oldu yine göğüslerim
göğüs yarasına en iyi çözüm annenin kendi sütü
hala bilmeyen varsa çözüm bu arkadaşlar

serife26

neler çektim neler meme ucu sorunundan ama Allaha şükür 1,5 aylıkken bebiş azaldı 2 ay oldugunda tamamen yok oldu diyemem ama yüzde 95 geçti sayılır,hiç bitmicek bir acı gibi geliyordu bana oysaki.
nemlendirmek için ilk zamanlar lansinoh krem kullandım ben ve de faydasını kesinlikle gördüm.

şifaa

oğlum 3 haftlık ama hala acılarım var.lansıoh kullandım ilk hafta banamısın demedı.zeytınyağı kantaron yağı felan kullandım onlarda kar etmedı.sonra bu kremı kullandım.kanayan ve kabuk bağayan yaralarım gectı http://gogusucukremi.com/ ama sızı ve yanması gecmeı.obur oğlum yuzunden de krem memed kalmıyorkı ıyıleşme hızlansın.öyle bır sızısı oluyor kı içim yanıyor sankı .tez zamanda gecsın inşallah.yoksa emmenın zevkını hıssedemıycem :'(

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım sütünü sür bolca günde 10-15 kere sür her aklına geldikçe
geçen benimde tekrar oldu oğlum 6 aylık niye oldu bilmiyorum 2 gün öldüm resmen sütümle geçti yine

asya81

lansinoh kullanmama ragmen gögüsümün ucunu kaldırdı kızım kanlı kanlı :cildir: canım nasıl yanıyordu halamın tavsiyesi üzerine soğan suyunu gögüsüme sürüp kuruttum ertesi gün rahat emzirdim kızımı bi acım kalmamıştı şükür tavsiye ederm inşallah sorunu olanlara bende olduğu gibi faydası olur

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bende tahin yağını tavsiye ederim  :icon_thumright:

susanna

oyle kanamaydi kabuktu yaraydi falan sukur pek bi sorun yasamadim sadece 1 ayligina yakin emisleri kuvvetlendigi donemde ucunu ilk tuttugu zamanlarda canimi acitiyodu okadar sukurler olsun o donemde gecti gitti

benim bu kadar rahat atlatmamin sebebi 7ci ayimdan beri goguslerimi kremlemeye baslamis olmam dogumdan sonrada ilk 10 gun lansinoh kullandim sonrasindada bebegim emdikten sonra gogsume kendi sutumu surup kurutup oyle kapatiyodum herkeze tavsiye ederim :basardim:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: susanna - 04 Aralık , 2011, 00:44:19
oyle kanamaydi kabuktu yaraydi falan sukur pek bi sorun yasamadim sadece 1 ayligina yakin emisleri kuvvetlendigi donemde ucunu ilk tuttugu zamanlarda canimi acitiyodu okadar sukurler olsun o donemde gecti gitti

benim bu kadar rahat atlatmamin sebebi 7ci ayimdan beri goguslerimi kremlemeye baslamis olmam dogumdan sonrada ilk 10 gun lansinoh kullandim sonrasindada bebegim emdikten sonra gogsume kendi sutumu surup kurutup oyle kapatiyodum herkeze tavsiye ederim :basardim:
en önemlisi son cümlen canım
bende aynı kremi 2 ay önceden başladım doğum sonrasıda kullaindım ama tek kendi sütümden fayda gördüm