Bebeklerin Uyku Düzeni

Başlatan rannac, 19 Nisan , 2007, 11:47:55

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

haa anladım canım sanki kendiliğinden öyle gibi
ama şimdide maşallah 11 aylık olacak bizimki hala gece 4-5kere uyanıyo

muhribe

doktora sormuştum ben bi sefer, anne kolay kolay bebeğinin uyku düzenini değiştiremezmiş. ne zaman bir gün bebeğine başkası bakmaya başlarsa bebeğin o zaman farklı bir yöntemle uyumaya alışır dedi. anneyi görünce alışkın olduğu şekliyle uyumak istiyormuş. iki ay sonra işe başlıyorum bakalım anneannesi yatırıp kendi kendine uyumaya alıştırabilecek mi

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

doğru aslında eşimde daha çabuk uyuyo,kardeşim varkende hemen uyuyordu onun yanında
çocuğun eziyeti anneye olurmuş ya çok doğru

Balböceği

izine gittim mecbur ayakta salladim yaklasik 2 aydir geceleri benimle yatiyor  :k06:

sutunu isitiyorum hadi oglum yatamiza gidelim diyorum

mutfaktan yatak odasi bir kosuyor  :ehi: hemen yataga cikiyor yatiyor sutunu iciyor uyunca

hemen yatagina yatiriyorum  :k06: :k06: :k06:

simdilik boyle gidiyoruz guya ayagi unutsun dedik bu sefer yanimiza alismiyaydi  :ehi:

laracroftt

kızlaaarr benım kız sabah 9da kalkıyor 10,30-11 gıbı uyumak ıstıyor. 1 saat uyuyor. Mama,oyun falan 3-4saat sonra bı daha uyuyor 2saat. Kalkıyor. Aksam 6gıbı bı daha yatıp 1 saat sonra kalkıyor. Sonra 12ye kadar uyumuyor. Nasıl bı duzene sokmalıyım? Uyumak ıstedıgınde yatırmazsam yerı gogu ınletıyor. Bıde uyutmak cok zor oldu artık.ayagımda sallıyorum  normalde yastıktan yuvarlayıp atıyor kendını,kucagımda sallıyorum ıstemıyor ıtıyor,besıgıne yatırıyorum ayaga kalkıp oyun yapıyor. Bı yandan da gozu kapalı aglıyor uyut dıye. Doktora gıttık yenı,bıseyı yok. Dıs yok,hasta degıl,kulagında falanda bısey yok.nıye yapıyor bu kız napıcam ben boyle :y25:

asya81

Alıntı yapılan: laracroftt - 03 Kasım , 2012, 23:28:04
kızlaaarr benım kız sabah 9da kalkıyor 10,30-11 gıbı uyumak ıstıyor. 1 saat uyuyor. Mama,oyun falan 3-4saat sonra bı daha uyuyor 2saat. Kalkıyor. Aksam 6gıbı bı daha yatıp 1 saat sonra kalkıyor. Sonra 12ye kadar uyumuyor. Nasıl bı duzene sokmalıyım? Uyumak ıstedıgınde yatırmazsam yerı gogu ınletıyor. Bıde uyutmak cok zor oldu artık.ayagımda sallıyorum  normalde yastıktan yuvarlayıp atıyor kendını,kucagımda sallıyorum ıstemıyor ıtıyor,besıgıne yatırıyorum ayaga kalkıp oyun yapıyor. Bı yandan da gozu kapalı aglıyor uyut dıye. Doktora gıttık yenı,bıseyı yok. Dıs yok,hasta degıl,kulagında falanda bısey yok.nıye yapıyor bu kız napıcam ben boyle :y25:
canım senin aylarda benim kızda öyleydi akşam 7 gibi uyumak isterdi uyutmayım erken uyusun derdim ne mümkün yer gök inlerdi 10.aydan sonra uyku aralarını uzattı 5den sonra uyutmuyorum yoksa 12-1den aşağı uyumuyor 10aydan sonra gündüz uykusu düşüyor bu yüzden erken uyuyorlar gece

banu_fth

bütün gece uyumadık yine yaaaaaa .. yarım saat bi saat arayla uyandı ..  :sleepy1:  :cildir: :cildir:
delirdim yaaaa  :y25:  diş geliyo yedinci .. üstten çıkıyo habire beni emzik yerine kullandı yaaaaa  :caca: