20 Mayıs , 2024, 23:07:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeklerin Uyku Düzeni

Başlatan rannac, 19 Nisan , 2007, 11:47:55

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: °o.O євяυ O.o° - 23 Eylül , 2011, 23:01:49
aslında tabloya saat olarak bizde uyuyoruz ama

emmek için çok sık kalkıo kuzum :-\ :binkybaby:

aynen,saat olarak daha az uyusada keşke daha az uyansa

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: MASALLAH EDAM
MASALLAH AYNUR  :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Lă_Tăhzen!

Çok sukur artıkk normale döndu uykularımızz   :amin:

hümeyra_t_e

valla biz tabloya uyamıyoruz benim ki gündüz 1buçuk 2 saatte bir en fazla yarım yada 1 saat uyur ama gece iyiyiz çok şükür

serife26

hiç ama hiç uymuyoruz biz tabloya,her 2 saatte bir fln kısa bir uyku,gece uykusu az,hem de emmek için 2-3 kez kalkıyor,3 ay 8 günlük.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar elifte gece çok kalkıyordu ben aane sütü ve takvıye olarak mama verıyorum akşama kadar emzirdiğim için ee gecede 2 saatte hata 1.5 saatte bir kalkınca göğsüm dolmuyordu ben dinlenemediğim için şimdi mamayı gece verıyorum gercekten hem doyuyor hemde mışıl mışıl uyuyor.çünkü gece emzirince çok az sütüm oldugu için doymuyordu neredeyse saatte bir kalkıyordu ee ben uykusuz kalıyordum ve sütüm olmuyordu gece elifte halıyle doymuyordu
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

dilengisk

ya kızlar bnm oglum gunduz saat 12 gibi uyuyodu 2 gibi accık takviyeyle uyanınca sallama seklinde 2 saat uyuyodu snra saat 5  gibi 1- 2 saat uyuyodu gece de 10 gibi yatıp 8 de kalkıodu ...

simdi gunduz saat 12 uykusu aynen devam ama bir daha 10,5 a kadar uyumuo sabah da 7 de kalkıo cok az uyuyo yani napcam ne kadar zorlasam da uyumuyo cin gibi bakıo nasıl alıstırcam akıl verin bana

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

dilekcim kelin ilacı olsa başına sürer canım :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

valla öyle aytim ne yesem içsem kar etmedi sütten geçsede uyusa diye
şimdide yoğurt falan yiyo ama banamısın demiyo sevmiyo çocuk uyumayı

muhribe

yiğit ilk 2 ay doğru düzgün hiç uyumadı. yenidoğanlar hep uyur derler ya ben çok şaşardım benimki neden uyumuyor diye. gaz sancıları çok sıkıntı veriyordu. şimdilerde gazı azaldı şükür ve uyku düzeni oturmaya başladı. emdikten sonra biraz etrafa bakınıyor yorulunca uyku istiyor. kendisi uyumuyr maalesef sallanmak istiyor ama uyusun da ben sallamaya razıyım. ses falan olmazsa gündüz yatınca 1-2 saat uyuyor. duş aldıysa 3 saati buluyor. geceleri uykusu daha bol şükür  :nazar: sadece acıkınca uyanıyor sonra geri uyuyor  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

tgbybr

arkadaşlar merhaba. bütün yazacaklarımı bugüne sakladım. küçük sıpam laptop a çiş yaptığı için klavyesi bozuldu:)
batur han emmeden uyumuyor arkadaşlar. karnı tok olsa bile illa mememi istiyor. akşam mesela karnı toktu misafirlikteydim. eşim işten çıkınca çıktım. arabada uykusu geldi kıyametleri kopardı. biberona meyve suyu koymuştum itti biberonu. durdum göğsüme aldım memeyi verir vermez uyudu. ne sallayarak ne başka bişeyle uyumuyor. gece mesela saat başı uyanıyor neredeyse. gündüz de yanından kalkınca uyanıyor. nasıl alıştırıcam yalnız uyutmaya??

tweety0555

Alıntı yapılan: tgbybr - 30 Aralık , 2011, 09:47:59
arkadaşlar merhaba. bütün yazacaklarımı bugüne sakladım. küçük sıpam laptop a çiş yaptığı için klavyesi bozuldu:)
batur han emmeden uyumuyor arkadaşlar. karnı tok olsa bile illa mememi istiyor. akşam mesela karnı toktu misafirlikteydim. eşim işten çıkınca çıktım. arabada uykusu geldi kıyametleri kopardı. biberona meyve suyu koymuştum itti biberonu. durdum göğsüme aldım memeyi verir vermez uyudu. ne sallayarak ne başka bişeyle uyumuyor. gece mesela saat başı uyanıyor neredeyse. gündüz de yanından kalkınca uyanıyor. nasıl alıştırıcam yalnız uyutmaya??

:toothy10: :toothy10: :toothy10:laptop a cısı nasıl becerdı bırden gozumde canlandırdımda cok guldum...

canım sorunun aynı benı anlatıyor yasadıklarımı neden mı mert asırı meme duskunu ıdı calısıyroum dıye sureklı benı kullanıyor memede kalmak ıstıyordu bende en son 15 aylık olana kadar dayanabıldım her saat bası yarımsaatte bır uyanır meme dıye aglar azcık emer uykuya dalardı neyse memeden kestım allaha sukur uykularımız ıyı amaaaaaaaaaaaaa meme devam nasıl mı ellerı gogsumde sureklı...mesela naıdr de olsa gece uyansa elı hemen benım mememı buluyor uyuyor mesela gecede ben tv ye bakarken yada netbookta ılgılenırken tepemde durur elı ama memede devam....memeye cok duskun onu bıraktıramıyorum

asya81

canım benim arkadaşın kızıda öyle 9 aylık oldular nerede olusa olsun illa memmeyi istiyor geceden sabaha kadar memedeymiş yatakta birlikte uyuyorus dedi  :cildir: tehlikeli aslında ama yapacak bişey yok diyor göğüs ucu artık keçeleşmişti ne yapılır bilmiyorumki arkadaşıma dedim emziğe alıştıraydın alıştırmamış şimdide 9 aylık olduğu için almıyor emzik felan

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de aynı sorunu yaşamıştım. sütten ayırdıktan uyutmak büyük problem olmuştu.