29 Mart , 2024, 02:04:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

oriflame satış temsilcisi olmak isteyenler

Başlatan ranişim, 18 Nisan , 2007, 14:34:25

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

sünbü

bu aferini bence hepimiz hakediyoruz bu ay bir de kişisel  kampanya yaptım ben ;sizinle birlikte 5 kişilik ekibini kur hoşgeldiniz programından yararlan 1 ketıl+1 frütöz benden hediye şirketten de 30 tl lik avansla başla mailden:[email protected] tel: 05064084386
ketıl ve rrütöz kimde yok ki demeyin bana gelen ketıl hediyemi anneme hediye ettim harika bişeydi :basardim:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

sünbü

Balböceği

Alıntı yapılan: sünbü - 14 Aralık , 2009, 19:15:47
bu aferini bence hepimiz hakediyoruz bu ay bir de kişisel  kampanya yaptım ben ;sizinle birlikte 5 kişilik ekibini kur hoşgeldiniz programından yararlan 1 ketıl+1 frütöz benden hediye şirketten de 30 tl lik avansla başla mailden:[email protected] tel: 05064084386
ketıl ve rrütöz kimde yok ki demeyin bana gelen ketıl hediyemi anneme hediye ettim harika bişeydi :basardim:
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

Hazann

http://turkey.oriflame.com/cat1_2010/kayit.html

http://turkey.oriflame.com/cat1_2010/kat_kat.html

yaptıgınız satıstan tam %30 kazanıyorsunuz.ürünler doğal memnuniyet garantili...

AYRICA EKİBİME KATIL VE HOŞGELDİNİZ KAMPANYASINA KATILACAK EKİBİNİZE 10ÜYE KAYDI YAPIN VE BENDEN 100TL KAZANIN BU FIRSATLARI KACIRMAYIN...

evet arkadaşlar yeni yılın bu süper kampanyasına katılmak için ve kendi kişisel kampanyalarımdan faydalanmak için hemen iletişime geçelim

msn adresim: [email protected]

oriflametemsilci

Merhabalar ben oriflamede çalışıyorum ve daha 14 yaşındayım . Gerçekten para kaznamak için sınırları zorluyorsunuz . Eğer sizde benim gbi satış yapmak istiyorsanız bna ulaşınn

kayıt ücreti sadece 1 tl .
iş saatlerini kndiniz belirliyorsunuz. istediğinizde çalışıp çalışmıyorsunuz .

Lütfen bana ulaşın .  :wave: :wave: :wave: :wave:

a.narin35

merhabalar aylin ben 1 aydır oriflame satıyorum ve inanın oriflame benim hayatım oldu ..hem ürünleri mükemmel hem kazancı ben 1 ayda oriflameden yaklaşık (satışlarım artı primlerim ) 500 tl kazandım ..21 aralık 2011 tarihine kadar üyelik ücretimiz 4,99 tl herkesi parakazanmaya ,eğlenmeye ve de güzelleşmeye davet ediyorum ..haydi hanımlar hep birlikte kazanalım ..bana [email protected] adresinden ulaşın ...

a.narin35

merhabalar aylin ben 1 aydır oriflame satıyorum ve inanın oriflame benim hayatım oldu ..hem ürünleri mükemmel hem kazancı ben 1 ayda oriflameden yaklaşık (satışlarım artı primlerim ) 500 tl kazandım ..21 aralık 2011 tarihine kadar üyelik ücretimiz 4,99 tl herkesi parakazanmaya ,eğlenmeye ve de güzelleşmeye davet ediyorum ..haydi hanımlar hep birlikte kazanalım ..bana [email protected] adresinden ulaşın ...

mervegktrk

üye olmak isteyenlere yardımcı olabilirim. üyelik ücretsizdir. ücretsiz katalog gönderip cilt analiz testi yapıyorum her ay bir otelde eğlence düzenliyoruz çekilişler yapıp hediye dağıtıyoruz. farklı şehirlerde olsak dahi sizi yönlendirebilirim. [KONYA] MERVE GÖKTÜRK     DANIŞMAN KODUM:3059525    MAİL: [email protected]