28 Mart , 2024, 20:33:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

oriflame satış temsilcisi olmak isteyenler

Başlatan ranişim, 18 Nisan , 2007, 14:34:25

« önceki - sonraki »

Balböceği

evcil

arkadaşlar üyelik 22kasıma kadar uzatıldı.1 hafta daha 1TL .ilgilenenleri bekliyorum.üstelik kargo ücreti sadece 1 TL ye geliyor.sadece antalya .herkese selam.

Balböceği

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

ozge_06

Oriflame-Kozmetik  Satış Temsilcileri Aranıyor
                        Oriflame-Doğal İsveç  kozmetik
                           Part time iş fırsatı
Bay / bayan,18 yaşını doldurmuş part-time yada full-time olarak çalışabilecek sabırlı, dürüst ve ciddi olan Türkiye' nin her ilinden, ilçesinden % 30 kar marjı ile kozmetik ürünlerini;
Satış ve tanıtımını yapabilecek aktif satış temsilcileri
kataloktan istediginiz şekilde satış imkanı
üyeler edinerek kazancınızı çogaltma imkanı
tüm ev hanımları, ögrenciler sizde gelirinizi ve kariyerinizi oluşturun
diploma sorunu yok
18 yaşını dolduran herkes çalışabilir
okulda ,iş yerinde,eczanelerde,hastanelerde,arkadaş çevrenizde,evinizde kısacası heryerde kolay satış imkanı
ben çalışabilirim diyorsanız  mutlaka başvurun katalogunuz gönderilsin ve çalışmaya hemen başlayın.tüm ürünler uygun fiyatta ve her ay yeni indirimli ve kampanyalı ürünler ile hediyeler mevcuttur

ozge_06

SATIŞ DANIŞMANLARI ARANIYOR ''ORİFLAME''
ek gelir fırsatı evden okuldan işten istediğiniz her yerde satış yapabileceğiniz ve türkiyedeki tek organik, bitkisel ürünler sahip olan oriflame'e üye olmak istemez misinizzz üstelik %30 karla....

Oriflame Güzellik Danışmanı olmak, eğlenceli, kolay ve getirisi oldukça fazla olan bir iştir! Kozmetik hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatı elde etmenin yanısıra ekstra kazanç olanağına da sahip olacaksınız! Kozmetik ürünlerini isterseniz bir hobi olarak satabilir ve kendinize cep harçlığı çıkartabilirsiniz isterseniz de bu işi yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak kendi işiniz olarak yürütebilirsiniz. Vereceğiniz karar tamamen size bağlı!

Bir Oriflame Güzellik Danışmanı olmak için herhangi bir diploma, deneyim, torpil, ofis veya dükkan, yabancı dil veya mali kaynak zorunluluğu, masa ve tezgah basında sabah 9 aksam 6 durmak gerekmez sizi oldugunuz gıbı kabul eden bir iştir o zaman ne gerekir? İSTEK İSTEK İSTEK!!! Her yaştan (18 yasını doldurmus olmak) Oriflame ürünlerini satarak başarılı olabilir ve en azından cep harclıgınızı cıkarabılırsınız.olusturdugunuz alt uyelerlede bı üst sevıyeye çıkabılırsınız.

Balböceği

heyyy yavrum calisan yokmu calisan nerdeler oriflame eleman ariyorlar beee amma duyarsizsiniz
calissan kazanir elmasi kizaririmissss  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.

Balböceği

мiŁenα.

ya acaba forumdan katılan varmı orıflame yada avona :dontknow:

..BahaR●●

orıflame ürünleri
avonun ürünlerinden çok daha uygun
orıflamı hiç denemedim ama ürün memnuyetide önemli...

мiŁenα.

orıfamaenın kremı var guzell kullanıyorum....

evcil

ben oriflame yapıyorum.gayette iyi gidiyo.düşünenlere yardımcı olurum.öğrenmek istediklerinizi sorabilirsiniz.avonda 3 ay sipariş vermesseniz üyelik iptal oluyo.sizin üyelerinizide alıyo.ama oriflamede 1 yıl sipariş vermeseniz bile üyelik devam ediyo.1 yıl sonra 3 yl ile aboneliğinizi yeniliyosunuz.oriflamede beğenmediğiniz ürünü iade hakkınızda var.sevgiler

мiŁenα.

sünbü

ORİFLAME BEN DE ÜYEYİM İLK BAŞTA KENDİ İHTİYAÇLARIMI ALMAK İÇİN GİRDİM BİR KAÇ ARKADAŞIM DA KREMLERDEN FARLARDAN MEMNUN KALDIĞINI SÖYLEYİNCE KATALOĞU GÖSTERDİM ALIŞ VERİŞ YAPTILAR BİRDE BAKTIM SATTIĞIM ÜRÜNLERLE KENDİ İHTİYAÇLARIM BEDAVAYA GELDİ HOŞUMA GİTTİ HER AY KATALOG GÖSTERİP KENDİ İHTİYAÇLARIMI BEDAVAYA ALDIM SONRA ARKADAŞLARDAN ÜYE OLMAK İSTEYEN OLDU ONLARDA SATIŞ YAPTI AVANS ALMAYA BAŞLAYINCA PARA TATALI GELMEYE BAŞLADI BU SEFER EKİBİMİ KURMAYA BAŞLADIM EKİBİMİN SATIŞINDAN MAAŞ ALMAYA SATIŞIMDAN ALIYORUM 1,5 YAŞINDA KIZIM VAR ONUNLA YAPABİLİYORUM BEN BU İŞİ HERKESLERE TAVSİYE EDERİM EKİBİMDEN DE MAAŞ ALAN 2 TANE ÜYEM VAR AVANS ALANLAR DA MAAŞA DOĞRU YÖNELMEYE BAŞLADILAR BURADA ÖNEMLİ OLAN EKİP KURUP ÇALIŞTIRMAK HEM SEN HEM DE EKİBİN KAZANIYOR. ÜYE OLMAK İSTEYENLER BANA BAŞVURSUN [email protected]