oriflame satış temsilcisi olmak isteyenler

Başlatan ranişim, 18 Nisan , 2007, 14:34:25

« önceki - sonraki »

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

:k06: bende üyeyimm bendee  :muzz:

ve az önce hesaplı bir alışveriş yaptımmm

tavsiye ederimmm  :icon_thumright:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

oozge

neşe

güle güle kullan selincim. ürünlerini % 30 indirimli almanın keyfini çıkart şekerim:)
her kadın güzeldir ama bakımlı kadın çok güzeldir. http://shopbeauty.tr.gg

orıflame

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

miray

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

sana öyle gelmiştir en hareketli sitedir aslında bilenler bilir :ehi:

мiŁenα.

bencede baktıkı katılımcı yokk pasıff olduuuu :ehi: :ehi: :ehi:

ozge_06

Merhabalar bende bir oriflame danışmanı olarak oriflame'den cok memnunum ve ayrıca en güzel yönü her ay belli bir BP'li puana bol bol hediyeler sunmaktadır sizde oriflame danışmanı olmak fırsatlardan yararlanmak bize katılamak istermisiniz.belkide hayatınızın fırsatı olabilecek bu fırsatı kaçırmayın kendi kullanacağınız Oriflame kozmetik ürünleri daha ucuza alabilir güzelik,bakımve ek iş yaparak para kazanabilirsiz.bizimle çalışmak isteyen [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler.arkadaşlarımıza şimdiden Teşekkürler:) 

ozge_06

KAYIT OLUP KAZANÇ FIRSATLARINDANN YARARLANMAK,INDIRIMLI URUNLER ALMAK EK GELIR YAPIP KIMSEYE YUK OLMAYIP KARIYEREDINMEK KIM ISTEMEZKİ MADDIYAT DIŞINDA MANEVII GUZLELLIKLERIDE VARTABIKI YENI ÇEVRE YENI ARKADAŞLIKLAR EDINMEK KIMSEDEN EMIR ALMADANKENDI IŞINIZI YAPMAK YAPAMAM DEMEYIN DENEMEYE DEGER UYE OLMADANKKONUŞMAK ISTERSENIZ KONUŞALIM 15 TL DEIL 1TL KAYIT UCRETI KAÇIRMAYINSON GUN 15KASIM YAPMANIZ GEREKEN TEK ŞEY FORMU DOLDURMAK

http://my.oriflame.com.tr/ozgeesn

мiŁenα.

canım satıs yapamıyorsun cebınden para cıkıyor kargo usretı ne yyararı zarararı oluyor :-\

GüzeLCe

Balböceği

valla arkdslar benim bi tanidigim 10 sene cocugu olmadi oda boyle malzemeler satti
parayi bulunca kocayi bosadiiiiii  :k06: :k06: :k06:

evcil

merhaba bende oriflame yeni üye oldum.yeni yeni bişeyler kazanıyorum.antalyada oturuyorum.üye olmak isteyenleri bekliyorum.bana ulaşmak isterseniz e mail adresim [email protected].herkese kolay gelsin.

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: