AYŞEGÜLÜMMM...TEBESSÜMLÜÜÜ ARKADAŞIM BENİMM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN...

Başlatan sevda, 24 Eylül , 2008, 16:11:45

« önceki - sonraki »

sevda

BİTANEMM DOĞUM GÜNÜNÜ EN İÇTEN DİLKELERİMLE KUTLUYORUM VE SANA AİLENE SAĞLIKK ESENLİKLER DİLİYORUMMM..

ALLAH HEP MUTLU ETSİN SENİİİİ..

HEP LAKABIN GİBİİ TEBBÜSLERR ETT ....

GÜLL ....

YÜÜZÜÜNDEKİİ GÜLÜCÜKLERR BİZLERE KADAR ULAŞSIN VEE BİZLERDE MUTLU OLALIMM... ;)

:love9: :love9: :love9: :love9:

:love7: :love7: :love7: :love7:

:love3: :love3: :love3: :love3:

:love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8:

jbdun

ayşegükcüm doğumgünün kutlu olsun arkadaşım :flowers:
oğluşunla ve kocanla daha nice seneler diliyorum :-*

Tebessüm :)

Sevdacımmmm, çok teşekkür ederim yeni gördüm konuyu :opucuk: Bütün güzel dileklerin için amin diyorum ve yine aynılarını sen ve ailen için de diliyorum.Çok çok öpüyorum canım benim :opucuk: :love9:

Jbdun çok teşekkür ederim canım :opucuk: tüm güzel dileklerine bilmukabele diyorum ;) Ecrini ve seni öpüyorum :opucuk:

desree (Özlem)

Kadim arkadaşım, böyle lafları pek beceremem bilirsin, doğumgünü hatırlama özürlü olduğumuda biliyorsun, zaten miniğim kafa bırakmadı :D, biraz gecikmeli de olsa doğumgününü kutluyorum senin, bundan 1,5 yıl önce başlayan dostluğumuz bana çok şey kattı, seni geç tanıdım ama güç olmadı, iyi ki doğdun iyi ki dünyama girdin daha nice senelere inşallah hep birlikte :love3: :flowers:  :occasion16: :wav: :alkış:

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

Emine

Alıntı yapılan: desree (Özlem) - 25 Eylül , 2008, 02:52:11
Kadim arkadaşım, böyle lafları pek beceremem bilirsin, doğumgünü hatırlama özürlü olduğumuda biliyorsun, zaten miniğim kafa bırakmadı :D, biraz gecikmeli de olsa doğumgününü kutluyorum senin, bundan 1,5 yıl önce başlayan dostluğumuz bana çok şey kattı, seni geç tanıdım ama güç olmadı, iyi ki doğdun iyi ki dünyama girdin daha nice senelere inşallah hep birlikte :love3: :flowers:  :occasion16: :wav: :alkış:

Canım arkadaşım çok teşekkür ederim güzel sözlerin için, mahcup ettin beni :y25: Nice senelere ailelerimizle, sevdiklerimizle hep birlikte inşaAllah :opucuk: :love9:

ponçik

Ayşegülüm geç de olsa benim tebriklerimi de kabul eder misin  :suclu:
İnşallah bundan sonraki ömrün de hep güzelliklerle, huzurlu bir şekilde , mutlu , sağlıklı olarak geçer  :flowers:
Yağızla ve eşinle hep iyi günler görürsünüz dilerim  :amin:

iftardan sonra yemen için sana pasta gönderiyorum  :k06:

hangisini beğenirsen  :suclu: